Gastroenterologie
M. Kopeckého 31, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Paní doktorku jsem navštívil s nevolnostmi s podezřením na žaludeční vředy. Dostal jsem příslušné léky snižující kyselost žaludku. Vše vypadalo slibně až na to, že žaludeční sondu mi nechtěla provést, protože se jí rozbil gastroskop a na nový nemá. Byl jsem ale velmi překvapen, když při příští návštěvě mne paní doktorka přesvědčovala, že se u ní léčím s plynatostí a že žádné problémy se žaludkem nemám, že to tak stojí v jejich poznámkách z předchozí návštěvy. Proto paní doktorku zcela nedoporučuji. Byla milá, příjemná, hezky jsme si při první návštěvě popovídali, ale pro toho, kdo má zdravotní problém, který chce léčit, nechť si nalezne profesionála používající moderní přístroje, který bude schopen správně zaznamenat pacientovy obtíže. (jiný gastroenterolog mi později diagnostikoval reflux jícnu, který stál za mými obtížemi)

Paní doktorka je nejlepší odborník, empatická, vždy milá. V ČR není moc takových osobností.