Paní doktorka je opravdu pečlivá,nevím,kde někteří z příspěvků,přišli k takovému hodnocení,snad chtít poškodit? Nu, každý jsme jiný. Někdo si myslí,a hlavně chápe u jiných pochybnosti, a ujištění se o správnosti usudku, jako neznalost. Soudím, že hodnocení je velmi , velmi povrchní, a svědčí o chudém vnitřním chápání. P. Lucie i host nejspíše jsouodborníci na celý svět. Paní doktorku Kelnárovou znám už desítku let,a nikdy jsem negativní hodnocení neslyšela. Je fakt, že drbům nedopřávám sluchu. Jak říkám, každý jsme jiný v úrovni chápání a tak hodnocení druhých podle toho odpovídá charakteru a povaze daných kritiků. Spolu se sestřičkou jsou opravdu skvělé a doporučuji je obě. Jana Svobodová

Paní doktorka je velice vztřícná a hlavně zkušená,myslím že je jedna z nejlepších praktických lékařu v Č.Budějovicích

Moc milá a hodná paní doktorka, ale bohužel nedokáže pomoci. Pacientům, kteří jsou nachlazení, či mají podobný "jednodušší" problém pomůže, ale u lidí s něčím vážnějším váha. Při mých zdravotních problémech, u kterých nebyla jasná příčina, netušila, ke kterému odborníkovi mne poslat. Musela jsem jí při každé návštěvě napovídat, jestli by to nemohlo být tím či tím..

Tak to jen koukám jaké má paní dr. hodnocení. Pokaždé když tam přijdu s bolestí na prsou či v krku a to tam jdu až v těch nejvážnějších důvodech, tak mi do krku kouká ze dvou metrů, neposlechne mě... Když jsem teď těhotná potřebovala jsem zásadní léčku antibiotikama. Tak jsem přišla po domluvě, že už má nějaké pro mě vymyšlené.Když jsem přišla, měla připravené ty na které jsem alergická a to má napsané i v kartě.Volala tedy jiným doktorům co mi má předepsat. No nevím jestli je to člověk na správném místě.

Rád bych připojil také svoje hodnocení na paní doktorku. Doposud jsem nemel tu moznost potkat vstricnejsiho a obetavejsiho lekare a to i presto, ze se musi venovat kazdy den takovemu mnozstvi pacientu. Zaroven jsou obdivuhodne jeji zkusenosti, ktere ziskala behem sve praxe. Vrele doporucuji

Ochotná, vstřícná, milá, tak, jak lékař má být. Má o pacienty zájem a má i zájem co nejvíce pomoci.

Stěžovat si nemůžu, naopak musím hodnotit "NEJLEPŠÍ"

Je to velmi zkušená doktorka a prostě nejlepší

Majkl

No kazdy mam ena doktory jiny nazor. Ale to ze pani doktorka z problemem preposila k odbornikum znamena,ze nechce nic zanedbat a mysli to dobre. Nedavno mi bylo hodne zle. Nakonec me poslala do nemocnice na infekcni. Zda se to blby,ale i kdyz mam maleho syna tak jsme tam jeli. Nakonec me z me nevolnosti dostali 3 kapackami a leky. A zjistily jiny problem na jatru. Pokud si myslite,ze prijdete k lekari a reknete ze je vam tohle a na vse dostanete od pani doktorky leky bez jineho vysetreni tak si tim jen sami ublizujete. A spise budete jen hypochondr nebo clovek co se chce ulit z prace. Pokud mate problem budte radi ze chodite k teto doktorce. Je fakt DOBRA. I sestricky pristup je skveli.