Praktický lékař pro dospělé
Kaznějovská 47, Plzeň

Velice ochotný a chápavý přístup jak od doktorky, tak od sestřičky. A.H.

A paní doktorkou Kebrlovou jsem spokojená. Chodím k ní už přes 4roky a vždy byla velmi příjemná a laskavá.

Jsem velice spokojena vždy vyjde vstříc,poradí,tam kde ostatní vás odbydou,hledá řešení jsem spokojena s léčbou i přístupem,Adamcová

Když jsme se s matkou přistěhovali do Plzně před deseti lety,byli jsme u doktorky,která s ní sousedila v ordinaci odpálkováni,že sem vůbec nespadáme a že patříme k doktorce na druhém konci sídliště.Paní doktorka si nás vzala pod svá křídla a už je přes deset let naším doktorským zlatíčkem.Ten anonym,který jsem si tu přečetl,je nesmysl.Autor sám je dost zmatený a vlastně ani neví o kom píše. Např."Co by neudělal pro známě",přitom hodnotí lékařku.

Jsem s paní doktorkou dlouhodobě spokojen.Chodíme k ní celá rodina ( 6 lidí )
Zajímalo by mě proč se pisatel pomluvného hodnocení radši nepodepsal?
Asi nemá čisté svědomí a nebo je to někdo z konkurence??

S pozdravem Adamec Martin

Zcela souhlasím s předchozím příspěvkem. Paní doktorka opravdu neumí diagnostikovat. Výhodou je, že se o to mnohdy raději nepokouší a rovnou Vám napíše to, co po ní chcete. :-) Nezajímá se o novinky z oboru, vystačí si s tím, co se před 25 lety naučila ve škole. Přesto všechno musím říct, že je hodná a milá, ale od lékaře čekám víc a proto už k paní doktorce nechodím.

Paní doktorka je sice příjemná, ale léčit neumí. Nikdy si mě ani neposlechne, neprohmatá a poté co čekám 40 minut v čekárně sem za 2 minuty hotov s diagnózou a léky typu Panadol(to sem tam nemusel chodit)... Před rokem sem přijel z Egypta a měl sem silný průjem, horečky 40 a bolesti břicha a paní doktorka mi řekla že je to prý slepák a poslala mě k chirurgovi. Chirurg se jí vysmál, dal mi antibiotika a byl sem druhý den fit...
Navíc žádost na řidičák mi vyplnila stylem: Ste zdravy? Ano. - Tak tady máte!
Kdybych měl náhodou něco se zrakem či něčím jiným, tak jezdím vesele bez brýlí...Opravdu skvělý přístup:-D

Silně nedoporučuji!

Pani doktorka pacienta vzdy vyslechne, je ochotna, mila, ale musim souhlasit s tim, ze nedodrzuje predepsanou pracovni dobu, chodím do prace, proto bych rad vyuzil ordinacni hodinu mezi 7 a 8 rano, ale pani doktorka drive nez pred osmou neordinuje v tu dobu je v ordinaci jen sestra, ktera muze provadet jen nabery, nicmene se vzdy snazi pacientum vyjit co nejvice vztric.

Paní doktorka je naprosto skvělá a sestřička velice příjemná !!
Všem vřele doporučuji.čekací doba není tak dlouhá jak zde někdo píše!!!

čekací doba příšerná pokud nejste těhotná ale jinak všem vřele doporučuji akorát sestru bych poslala ke všem čertum