Ord. praktického lékaře stomatologa
Riegrova 773/72, Děčín

Dobrý den.Paní doktorku jsem dnes byla nucena navštívit na pohotovosti.Byla velmi milá,vztřícná,opatrná,ohleduplná a navíc usměvavá.Jen mě mrzí že nás celou rodinu nemůže pro velký počet pacientů přijmout :-)

Paní doktorka se velice zkazila...:-( Nevšimne si kazu...občas mi přijde, že i záměrně...vždyť korunka poté se jí vyplatí...má dlouhodobá volna, což n ení právě ideální...i starým důchodcům s již nedobrými a nekvalitními zuby doporučuje drahé nástavby apod...sama přitom musí vědět, že na těchto zubech dlouho nevydrží...Poslední dobou jí vše přijde jako hrozný problém...nic nejde, vše je špatné a jen brousit, brousit a dělat nové korunky, můstky...apod . Snad se mi ji podaří rychle vyměnit.

Ve svém věku jsem poznala několik zubních lékařů,musím říci, že Mudr.Jůdová na mne zapůsobila svým velmi lidským a citlivým přístupem skutečně nejvíce.Je velmi milá a pečlivá, proto dávám svůj hlas a přeji hodně štěstí a zdravíčka zároveň dobré podmínky pro tuto odbornou práci. Dolejšová Anna Děčín

Celá naše rodina je pod dohledem paní doktorky už několik let a jsme rádi, že ji máme!

Dobrý den, v minulosti byla velice pečlivá, nyní mi připadá, že se kvalita zhoršila, občas si při prevenci ani nevšimne kazu apod....musela jsem jí upozornit sama...no ,nevím... Rovněž její dlouhodobá volna nic moc....

příjemná paní zubařka

Mohu vyslovit jen spokojenost

Milá,hezký klidný přístup,pečlivá,doporučuji

Jsme s ní spokojený.!!

LEPŠÍ ZUBAŘKU OPRAVDU NEZNÁM. ZAČALA JSEM CHODIT BEZ STRACHU A ODCHÁZET SPOKOJENÁ.DĚKUJI PANÍ DOKTORKO :-)