Praktické zubní lékařství s laboratoří
Vítězná 36, Karlovy Vary

Umístění: Praktické zubní lékařství s laboratoří ošetřeni chrupu

Pani doktorka je šikovna a dobře umi dĕlat zuby jsem sni velice spokojena a ma zlate ruce a umi dobře trhat zuby i opravovat.

Od dětství do svých 25 let jsem chodila k paní doktorce, po zjištění, co mi nechala za pastvu pod plombama jsem odešla a ted dojíždím do Prahy...komplet všechny výplně od ní museli pryč, přišla jsem o 4 zuby které se museli nechat vyčistit kánálky a ted mě čekají ještě tři. K paní Jílkové jsem chodila pravidelně, takže nikdo nemůže říci, že jsem zanedbala čištění či prevenci, zuby mám krásné, až na ty špatně zhotovené výplně, které musí tak pryč. Moje maminka má úplně stejnou zkušenost. Sebrala bych paní doktorce titul, protože takováto práce a hazard se zdravím pacientů je neprofesionální. Nedoporučuji nikomu !

Posledního půl roku jsem k ní chodila každý měsíc kvůli několika novým korunkám. Teď jsem náhodou zašla k jinému zubaři, který mi objevil čtyři kazy a zlomený nástroj v kanálku...
Bohužel MUDr. Jílková je přesný příklad lékaře, který po letech praxe už postrádá jakoukoli motivaci provádět léčbu pořádně a svědomitě natož se ještě dovzdělávat. Být na jejím místě, nemám klidné spaní.
Za ta léta, co k ní chodím, zvykla jsem si i na zažranou špínu na křesle, nástrojích a materiálu tak, že mi to došlo právě až po návštěvě u jiného lékaře.
Vřele nedoporučuji!

Výborná, citlivá,profesionální,milá a trpělivá paní zubařka.Doporučuji.

Nedoporučuji, chodila jsem k zubačce 18 let a zničila mi co mohla. Nechávala mi kazy pod plombama a když mi jeden zub praskl v 15 letech čistila mi kanálky. Samozřekně špatně ted je mi 25 a jiný zubař mi to musí dělat znovu. A proč? pUrčitě nedoporučuji. Jděte k jinýmu zubaři...

Když se nenecháte vmanipulovat do né zrovna levných prezentací, tak ok...

Výborná zubařka, příjemná, profesionální, dobře mi opravila několik zanedbaných zoubků. Mohu doporučit!

Dobrá zubařka, výborná práce, hygiena v ordinaci mi připadá uspokojivá, jen by bylo potřeba klást větší důraz na instruktáž hygieny, ale i ta se sem již dostává,zvůášť po zavedení spolupráce s hygieničkou.Zkušenosti, příjemná k pacientům, neždímá je, dokáže vysvětlit řešení i alternativy.

zubař velmi slušné úrovně,ale trochu s hygienou na štíru.Sestra pracuje se sterilními nástroji v oděvu,ve kterém chodí do obchodu na př.pro brambory a vůbec ji navadí sahat na nástroje po práci na počítačové klávesnici,která obsahuje obecně mnoho bacilů.Hygienický oděv a sterilní rukavice obměňované po každém pacientovi je v této ordinaci zatím neznámý pojem.