Kožní ambulance
Opavská 6116, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit!
Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme!

Chodim k pani doktorce s dcerou,jsme velmi spokojeni.Je velice mila,vstricna.Jako jedinna poznala,ze dcera je albinka a vse nam objasnila.Nejlepsi lekarka !!!

Velka spokojenost s touto lekarkou. Vzdy je velmi mila, ochotna a vstricna. Pomohla mi zmirnit moje problemy s akne, coz predtim nedokazal nikdo. Doporucuji vsem. Martina

Asi před 6-7 lety jsem byl po několikáte u paní doktorky Januszkové a pak jsem se odstěhoval k Havířovu.
S ohledem na vzdálenost jsem navštívil lékaře v Ostravě a v Orlové (laser),ale nakonec bez ohledu na vzdálenost ,jsem byl rád,když mi paní doktorka Januszková dala termín návštěvy i když o pacienty nemá nouzi s ohledem na všechna předcházející hodnocení jich má dost.Jen bych potvrdil,že si opravdu váží
času pacientů-když otevře dveře a vyzve vás ke vstupu,je to přesně v ten čas jak vás objednala.Jinde vás
objednají na 10,00 hod a příjdete na řadu ve 12,30 hod atp.Ke slovům předcházejících hodnotitelú bych ještě přidal ,že při odchodu z ordinace jsem měl pocit,že dokáže léčit i slovem.Člověk si spíše najde čas na stížnost,ale u paní doktorky Januszkové si pacient rád udělá čas i na pochvalu.Jsem rád ,že i já se mohu přidat.Paštinský

Jistě, jsou i doktoři slušní, ochotní a trpěliví. Ale je jich menšina. A i mezi nimi působí paní Januschková jako bílá vrána, přírodní úkaz.
I při jednoduchém zákroku Vás paní "D"oktorka neustále informuje co a proč dělá, zda a jak to bude bolet, atd. Řeknete si: "vždyť to je v zájmu každého doktora aby mu pacient leknutím necukl." Ale proč to potom takhle extrémně trpělivě vysvětluje jen paní Januschková ?
Další věc: objednám se na 11:30...,
a v 11:30 vstupuju do ordinace !!
Paní Doktorka si prostě pacientů váží a váží si i jejich času ! Moc příjemná a profesionální paní.

Ž

Paní Doktorka ,je velmi příjemná,vždy usměvavá,vyslechne si vše co mám na srdci,je prostě nejlepší jinou neznám,můžu jí jen a jen doporučit,navíc se snaží napsat léky ať moc nedoplacím,a opravdu zabírají v životě bych neměnila,Tohle je paní doktorka s velkýmD.:-)

Profesionální přístup, paní doktorka by mohla jít ostatním lékařům příkladem.

paní doktorka je velmi příjemná,hodná,profesionální a velmi šikovná

Mimořádně milá, příjemná a vnímavá. Jako odborník velmi pečlivá, zajímá se o pacienta a sleduje vývoj onemocnění. Dbá na prevenci. Neměnila bych ! Iva

Vynikající kožní lékařka.