Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Tuto pani doktorku vůbec nedoporučuji. Pokud očekáváte příjemné jednání, ochotu a snahu pomoci, tak se nedočkáte. Spíše naopak. Pokud přijdete s nějakým problémem, pro radu či pomoc, chování pani doktorky je arogantní. Z jejího přístupu mate pocit, že ji obtěžujete. Když se ji snažíte vysvětlit daný problém, neustále vstupuje do řeči a dá vám dostatečně najevo, že o vysvětlení nestojí. Nad jejím vyjádřením a postupu léčby kolikrát zůstává rozum stát. Po poslední návštěvě, kdy se mi pani doktorka doslova arogantně vysmívala do tváře, jsem rozhodnutá změnit lékaře.

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Dcera se narodila v listopadu 2020, takže už byla celkem zima. Od paní doktorky jsme bydleli celkem daleko a místo toho, aby na první prohlídku přijela k nám, dané zákonem, hnala nás k ní a nejel přes to vlak a ještě jsme na to měli jen hodinu, podotýkám, že jen cesta k ní trvala 30 minut a s čerstvě narozeným dítětem toho za půl hodiny opravdu moc nestihnete. Na pravidelné kontroly jsme dále dojížděli k ní, ale bylo neskutečně nehorázné chování ze strany paní doktorky, kdy nás v prosinci, lednu a v únoru nechávala čekat v mrazech a ve sněhu, s pár měsíci starým miminem, venku, protože do čekárny “se nesmělo”! Z kontrol jsme odcházela vždy vystresovaná a dokonce jsem musela doktorce i lhát, protože prostě přece neexistuje, abyste si náhodou vzali vlastní dítě do postele! O očkování ani nemluvím, měla jsem s ní velký problém, když jsem si nepřála, aby dceru očkovala dvěmi vakcínami najednou. Po prvním očkování dceři vyskočil šílený AE, ale doktorka o tom ani nechtěla slyšet, nechtěla malou ani vidět a fotky jsem posílala mailem a vše řešila kortikoidy. A to nemluvím o tom, že přijetí do péče si podmiňovala tím, že neexistuje domácí porod, ambulantní porod, že neexistuje, že by rodič odložil, nedej bože, odmítal očkování. Na to nemá právo žádný lékař a doktorka tímto porušila několikrát zákon. Jsem šťastná, že jsme od této doktorky odešli už dávno.

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Nejhorší doktorka jakou sem za svůj život poznal. Vše je dobré jen když je dítě zdravé ale jakmile nastane komikace doktorka se chová jakobychom ji obtěžovali. Nic si nepamatuje a podle mě nema moc vřelý vztah k dětem. Kdykoliv udělá chybu a že jich je na doktorku opravdu dost tak nic nepřizná a vše otočí proti vám. Takový člověk by neměl dělat pediatra!!!

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň preventivní lékařské prohlídky

Nedoporučuji!!! Kontrola kojence je rychlá a povrchní. Bez řádného vyšetření vývoje, což je dle mého zásadní k podchycení problemu. Paní dr. občas diagnostikovala po telefonu, bez prohlídky či kontroly a předepsala recept, na následné prohlídce se ukázalo, že se spletla (nám určila po tel. moučnivku, která to nebyla) :-/ co se týče očkování, bez problémů naočkuje dohromady povinné i nepovinné očkování, neinformuje o nežádoucích účincích, nás ani neinformovala, že nás naočkovala novou vakcínou hexacima, neoznámila nám, že je nový očkovací kalendář .... pokud by dítě mělo nežádoucí účinky, nebylo by jasné, ze které vakcíny to bylo, když dr. očkuje vše dohromady!!! Dle mého nemá dr. moc zkušeností. Dr. je neskutečně tabulková, byli jsme s váhou necelý týden pozadu a nevzala v potaz okolnosti, že je dítě plně kojené, bez problémů přibírá a prospívá, už jsme ovšem neprocházeli tabulkami, a tak jsme museli nasadit umělou výživu. Na radu dr. jsem dceři nedávala k UM čaj nebo další tekutiny, protože by dle jejího názoru dítě mohlo mléko vyměnit za čaj, díky této radě, dcera měla šílené zácpy a břichaboly. Následně jsem dostala od Dr. vynadáno, že jsem dítěti svévolně změnila UM, na takové po kterém už jí bylo dobre, než po doporučeném Nutrilonu, po zavedení čaje jsme již bez potíží (dcera čaj opravdu za mléko nevyměnila).

Jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi pečlivá ve vyšetřeních... Skvělá!!

Jsme u této lékařky registrovaní od loňského podzimu a zatím spokojenost nad míru. Doktorka i sestra příjemné, usměvavé, poradí, když si nevím s něčím rady.
Problémy jsme zatím žádné neřešili, takže netuším, jak se vyvrbí, když se něco bude dít, ale zatím je to v pohodě.
M.L.

I když jsem věděla co mi je, nedostalo se mi pořádné zdravotní péče a stonala jsem mnohem dée než by bylo nutné. Nepříjde mi dostatečné léčit vše ACCčkem. Zlatá Dr. Holubcová.

Dobrý den
původně jsem s dcerou chodila k dr.Holubcové,ale po jejím odchodu byla dcera automaticky převedena do péče dr.Janové.Naštěstí nepotřebovala tolik péče,protože už byla starší a já už předem věděla co dceři je a co i chci.Některá vyšetření jsem si musela i skoro vyhádat-například po hospitalizaci dcery se slinivkou,kdy měla být sledována,ale byla až na můj nápor.Pokud byla dcera nemocná,nechtělo se jí k ní chodit,opravdu jsem kolikrát měla pocit,že obtěžujeme a tak přímo na žádost dcery jsem dceru přeřadila k jiné paní doktorce,kde je spokojená.

Paní doktorka je milá,příjemná,jen dokud je dítě zdravé.Pokud pak onemocní a vy nevíte co se děje,tak se pak bojíte a nedůvěřujete.Pro jiné lekáře automatické řešení s e tady musí tzv.vyprosit,at už je to krev,vyšetení odborným lékářem a podobně.Už několikrát jsem přemýšlela o změně lékaře,jelikož potřebuji naplno lékaři důvěřovat a ne jít na kontrolu nadupaná informacemi od jiných lékařů,které si tady musím prosadit.Jinak sestřička naprosto úžasná !!!!

Paní doktorka má úžasný přístup k miminkům a hodně mi poradila i s běžnou péčí. Je pečlivá, sestřička je příjemná, nikdy jsme nečekali dlouho. Velmi ochotně radí i po telefonu a je vstřícná. Je ale pravda, že čím byla dcera starší, tím méně jí věnovala pozornost při preventivních prohlídkách a občas jsem si přišla, že obtěžuji nebo zdržuji. Přesto je to velmi dobrá dětská lékařka.