Adresa

Libčická 396, Praha
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Ověřeny pacient

Bere děti z Čimic i po domácím porodu. Lze s ní prohovořit individuální plán očkování. Navštěvuje pacienty doma. Přístup vlídný, i sestřička je skvělá.


E
Ověřeny pacient

Zatím jsme v péči jen chvíli
lze s ni diskutovat o důležitosti očkování
chodi domu po porodu
převzala bez problémů do peče dítě po ambulantnim porodu


E
Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsme chodili s bratrem jako děti. U mě včas nerozpoznala skoliózu páteře - vlastně ji nepoznala nikdy... až lékař pro dospělé mě odeslal ke specialistům, kteří "lomili rukama", kdybych začala včas cvičit, nemuselo být poškození tak veliké.... Bratra zas léčila cca do 5 let antibiotiky - dostával je co 2 měsíce. Až v 5 letech se mamce podařilo přes známé zajistit vyšetření na alergologii, které potvrdilo různé alergie a potažmo zbytečnost podávání atb. Pravda, bylo to před 25 lety... třeba se paní doktorka v diagnostice zlepšila. Nicméně jako člověka jsme ji měli nesmírně rádi, vždycky byla milá, hodná...


M
Ověřeny pacient

Nedoporučuji.


Ověřeny pacient

Při poslední návštěvě nás paní doktorka opravdu zklamala a opravdu jsme nečekali tak neprofesionální přístup. Při rozhovoru pravila, že s námi má "akorát práci" a měli bychom se přehlásit k lékaři v místě svého trv. bydliště. Proto ztratila moji důvěru natolik, že jsme přešli k jinému lékaři. Doufám, že takovou větu, při které mne pořádně zamrazilo, už nikdy od lékaře, kterému plně důvěřuji a svěřuji mu své dítě, neuslyším. Takto by se nikdy neměl chovat lékař ke svému pacientovi.


Velmi dobrá dětská doktorka, zkušená, k dětem velmi milá a trpělivá, naše děti k ní chodí rády, nebojí se. Podle mého názoru rozumná - nepředepisuje zbytečně léky, např. antibiotika, když to není nezbytné. Je zároveň alergoložka, což se nám hodí, máme 2 děti alergiky. Má také skvělou sestru, která si pacienty pamatuje a také je milá k dětem.


Paní doktorka Hejhalová je velmi příjemná a tolerantí.Při léčbě umí vše dobře vysvtlit a je velmi pečlivá.
Nikdy nic nezanedbá a umí to s dětmi, je proste nejlepší co znám.


Paní doktorka Hejhalová pro mě vždy byla,je a bude tou nejlepší doktorkou. Chodila jsem k ní od dětství, byla vždycky vstřícná,milá a hodná a měla se mnou vždy spoustu trpělivosti. Nebyla jsem nejjednodušší pacient:-)


B

Paní doktorku Hejhalovou můžu jen doporučit. Sama jsem její péčí prošla od kojence až po dospělost. Vždy byla milá a neměla jsem z ní nikdy strach. Když jsem byla půl roku nemocná, dala mi dobré léky a doporučila dobrou léčbu. Moje sestra prošla její ordinací také od dětství až po dospělost a dnes si jí vybrala jako doktorku pro své dvě děti, i když už patří pod jiný obvod a musí jet chvíli autobusem. Doporučuji.


I

Paní doktorku Hejhalovou známe již 20let, stará se vzorně o všechny 3 naše děti od malička (nejstarší syn již musel přejít k lékaři pro dospělé). Vždy jsme byli velmi spokojeni a děti k ní chodí rády. Je moudrá, pečlivá, příjemná a trpělivá, zdravotní péče výborná. Doufám, že u ní budeme moci zůstat až do dospělosti všech dětí. Úspěšně se stará i o mnoho dětí našich přátel, kterým ji rádi doporučujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti