Adresa

Libčická 396, Praha
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Bere děti z Čimic i po domácím porodu. Lze s ní prohovořit individuální plán očkování. Navštěvuje pacienty doma. Přístup vlídný, i sestřička je skvělá.


E
Ověřeny pacient

Zatím jsme v péči jen chvíli
lze s ni diskutovat o důležitosti očkování
chodi domu po porodu
převzala bez problémů do peče dítě po ambulantnim porodu


E
Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsme chodili s bratrem jako děti. U mě včas nerozpoznala skoliózu páteře - vlastně ji nepoznala nikdy... až lékař pro dospělé mě odeslal ke specialistům, kteří "lomili rukama", kdybych začala včas cvičit, nemuselo být poškození tak veliké.... Bratra zas léčila cca do 5 let antibiotiky - dostával je co 2 měsíce. Až v 5 letech se mamce podařilo přes známé zajistit vyšetření na alergologii, které potvrdilo různé alergie a potažmo zbytečnost podávání atb. Pravda, bylo to před 25 lety... třeba se paní doktorka v diagnostice zlepšila. Nicméně jako člověka jsme ji měli nesmírně rádi, vždycky byla milá, hodná...


M
Ověřeny pacient

Nedoporučuji.


Ověřeny pacient

Při poslední návštěvě nás paní doktorka opravdu zklamala a opravdu jsme nečekali tak neprofesionální přístup. Při rozhovoru pravila, že s námi má "akorát práci" a měli bychom se přehlásit k lékaři v místě svého trv. bydliště. Proto ztratila moji důvěru natolik, že jsme přešli k jinému lékaři. Doufám, že takovou větu, při které mne pořádně zamrazilo, už nikdy od lékaře, kterému plně důvěřuji a svěřuji mu své dítě, neuslyším. Takto by se nikdy neměl chovat lékař ke svému pacientovi.


Velmi dobrá dětská doktorka, zkušená, k dětem velmi milá a trpělivá, naše děti k ní chodí rády, nebojí se. Podle mého názoru rozumná - nepředepisuje zbytečně léky, např. antibiotika, když to není nezbytné. Je zároveň alergoložka, což se nám hodí, máme 2 děti alergiky. Má také skvělou sestru, která si pacienty pamatuje a také je milá k dětem.


Paní doktorka Hejhalová je velmi příjemná a tolerantí.Při léčbě umí vše dobře vysvtlit a je velmi pečlivá.
Nikdy nic nezanedbá a umí to s dětmi, je proste nejlepší co znám.


Paní doktorka Hejhalová pro mě vždy byla,je a bude tou nejlepší doktorkou. Chodila jsem k ní od dětství, byla vždycky vstřícná,milá a hodná a měla se mnou vždy spoustu trpělivosti. Nebyla jsem nejjednodušší pacient:-)


B

Paní doktorku Hejhalovou můžu jen doporučit. Sama jsem její péčí prošla od kojence až po dospělost. Vždy byla milá a neměla jsem z ní nikdy strach. Když jsem byla půl roku nemocná, dala mi dobré léky a doporučila dobrou léčbu. Moje sestra prošla její ordinací také od dětství až po dospělost a dnes si jí vybrala jako doktorku pro své dvě děti, i když už patří pod jiný obvod a musí jet chvíli autobusem. Doporučuji.


I

Paní doktorku Hejhalovou známe již 20let, stará se vzorně o všechny 3 naše děti od malička (nejstarší syn již musel přejít k lékaři pro dospělé). Vždy jsme byli velmi spokojeni a děti k ní chodí rády. Je moudrá, pečlivá, příjemná a trpělivá, zdravotní péče výborná. Doufám, že u ní budeme moci zůstat až do dospělosti všech dětí. Úspěšně se stará i o mnoho dětí našich přátel, kterým ji rádi doporučujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti