Ord. praktického lékaře pro dospělé- MEVA, a.s.
Na Urbance 632, Roudnice nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé- MEVA, a.s. Jiný

Když se objednám na prohlídku na 10:00, nepočítám, že půjdu na řadu v 10:30. Paní doktorka arogantní a jedná se mnou jak s hlupákem (nemám VŠ jako ona ale pouhou maturitu). Chování ve stylu "já jsem bezchybná a můj názor je nejlepší". Jsem zvyklý od svého praktického lékaře na vlídnější chování. A když si u ní platím prohlídku, měla by se podle toho chovat a přistupovat více proklientsky. Jako pozitivum vnímám její zdravotní sestru - je sympatická.

Už je to pár let, co jsem k paní doktorce chodil, ale dobré vzpomínky na ní nemám. Nejvíc jsem "ocenil" její přístup, když se mi jednoho dne nafouklo břicho jak balón a bylo mi divně. V noci jsem pak cestou na malou zkolaboval. Druhý den jsem k ní šel, pravda už se splasknutým břichem, ale pořád mi bylo divně. Prohlásila, že jsem "vegetativně labilní" (což není pravda, protože jsem nikdy neomdlíval) a dále můj problém odmítla řešit. Ani krev mi nevzala. Až za 5 let jsem se dozvěděl, že jsem mohl dojet na slepé střevo. Podobně se chovala k otci, který k ní chodil s problémy po opakovaných infarktech. Dokonce o něm řekla jaký je simulant a jak tady bude do osmdesáti. Nebude, zemřel v šedesáti na srdeční nedostatečnost.

Sem přesvědčený , že ten kdo sem napsal o paní doktorce pozitivní zprávu , tak se nejedná o jejího pacienta ale o jejího příbuzného či jí samotnou , paní doktorka né že na každého potenciálního pacienta kouká jako na simulanta , ale mnohdy se chová tak že by měla vrátit svůj diplom za své přímo ukázkové arogantní chování , to se jen tak nevidí v našem lékařství !

Jsem přesvědčen že tato lékařka pacientovi odvádí svědomitou a odpovědnou práci.Pokud Vás milí spolupacienti odešle k specialistovi,i když tušíte že by i Vás úspěšně léčila,zkuste se zamyslet nad tím,jak je nastaven systém zdravotnictví.Například vztah lékař-nemocenské pojišťovny.Myslím že proti NP se jít nedá.To že se na Vás neusmívá při Vašem vstupu do ordinace je tím,že zkoumá Váš zdravotní stav už ode dveří.A to asi není vždy úsměvné.
tunak

Záleží jaký má den.Jinak v celku v poho.

Nemám žádné problémy. Jsem spokojen. Vždy příjemná a slušná. Jedná se mnou velice příjemě.

14 dní mě léčila na nemoc, kterou jsem nakonec vubec neměl. Z jejího pohledu evidentní simulant. Navštěvuji ji v pruměru jednou za 5 let. A je to ažaž

velice nepříjemná a náladová nelíbí se mi přistup k pacientovi -Mevák

Má dobrý přístup k lidem je obětavá k okolí.

odborně na výši,vstřícná,ochotná