Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Paní doktorka i její sestřička jsou obě skvělé. K dětem se krásně chovají, takže děti jdou k lékaři rádi. Vše je nám vždy vysvětleno, zodpoví trpělivě veškeré dotazy. Vítám i komunikaci e-mailem, v dnešní době je to kolikrát velká časová úleva, vyřešit určité věci takto, než jezdit do ordinace. Jsme moc rádi, že takou doktorku i sestřičku máme :-)

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Nejkepsi detska doktorka,a super sestricka.maji prijemne vystupovani a vzdy nam pomuzou,a vyhovi .nikdy necekate moc dlouho,

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. pravidelné zdravotní prohlídky

Pani doktorka je nejlepsi pediatr, s kterym jsem se setkala. Presly jsme k ni s 4 mesicni dcerou od jine lekarky a opravdu rozdil je veliky - odbornost, lidskost, laska k detem a zajem o ne. To vse dohromady dela z MUDr. Forejtove spickoveho lekare. Sestricka je take moc mila a velmi ochotna.

S paní doktorkou i se sestřičkou jsme velmi spokojeni - hlavně naše dětičky :-) milé jednání a profesionální přístup...a výhoda komunikace i přes e-mail ...vše bylo řečeno v ostatních hodnoceních...Neměnili bychom :-)

Profesionál s lidskou tváří :-) Když si zlomí nohu, tak svým pacientům alespoň píše a to takovým způsobem, že si její zprávy lze schovat a používat je jako taháky při nejčastějších problémech ratolestí. Na rozdíl od mnohých nepředepisuje nutně léky, když vidí, že jde jen o chřipku apod. Je ochotná vysvětlit jakýkoliv dotaz a umí jednat se svými malými pacienty. Osobně si cením hlavně toho, že nevnucuje žádné preperáty farmaceutických firem, ačkoliv se tak jistě připravuje o nemalý zisk. Ve zkratce tedy rozumný, přátelský a profesionálně na vysoké úrovni - člověk na svém místě.

S paní doktorkou Forejtovou jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.V čekárně se nečeká dlouho, práce jí jde od ruky, s dětmi to umí.

Velmi milá a ochotná, s dětmi velice pěkně komunikuje a je cítit, že je má ráda.
Jsme velice spokojeni a kéž by bylo více takovýchto profesionálů.

Velmi pečlivá, ochotná lékařka se skvělým přístupem k dětem.

svedomita,pecliva lekarka se skvelym pristupem k detickam a to same pani sestricka.

Vždy velmi příjemná, milá, sympatická....ráda jsem k ní chodila jako dorost, a ráda jsem k ní přihlásila i svého syna,...