Praktický lékař pro dospělé
Trávnická 2, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka je skvělá, lidská, pečlivá. Vždy ochotně vyšetří, pomůže, poradí. Chodím k ní již roky, má moji důvěru, mám ji moc ráda. Sestra je také úžasná!

C

Paní doktorka je perfektní, chodím k ní necelý rok, je lidská, zdraví pacienta je jí vším. Sestru má také perfektní. Doktorka i sestra tvoří skvělý tým.

můsím bohužel souhlasit s tím, že uznávání zdravých za nemocné je asi velice oblíbená činnost této paní doktorky

Milá, profesionální,lidská ,chápající a nebere úplatky.

je to velice milá a ochotná lékařka s lidským přístupem.

Paní doktorka je velmi hodná a profesně na výši. Pouhá závist může někoho vést k jejímu špatnému hodnocení. S každým pacientem jedná mile a se zájmem. A hlavně jako málokdo NEBERE UPLATKY!

velmi zodpovědná a ochotná doktorka

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Nejlepší praktický lékař, kterého znám.
Ochotná, milá a svou práci odvádí moc dobře. Doporučuji!

Vřele doporučuji, paní doktorka je lidská a vážně pomůže.nepíše dokolečka ty samé léky jako ostatní lékaři a vždy Vám pomůže a vyléčí,chodím k ní teprve dva roky,ale opravdu se mi osvědčila

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné. V této ordinaci si nepřipadám jako když někoho obtěžuji. Doporučuji. S paní doktorkou se dá vždy dobře dohodnout!