Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fr. Formana 251/13, Ostrava
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od dětství a teď i s dětmi. Jsem naprosto spokojená - pomohla i mému manželovi když potřeboval a super. Sestřička je velmi milá a usměvavá:-)
:-)

K paní doktorce chodím ráda. Obě i se sestřičkou jsou milé a vstřícné. Navíc jeden den mají otevřeno až do 7 takže si skočím vždycky po práci. Bradavice mi vypalovala a další nemám tak nevím jak u ostatních.

Působí na mě, že si pacienty s bradavicemi jen vydržuje a vypalování neprovádí tak jak by se mělo. Žádné jiné metody odstraňování nedoporučuje a jejich účinnost vyvrací. Po oznámení, že volím sám podle svého uvážení metodu jinou mi jí skoro zakázala. Samozřejmě bezúspěšně :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K paní doktorce docházím s dětmi asi 3 roky, ale uvažuji o změně lékaře, protože problémy dětí řeší stále stejnou mastí, i když nezabírá. Sestra milá rozhodně není. Zkrátka na mě vůbec nepůsobí ani jedna profesionálně a přesvědčivě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ikdyž mi paní doktorka velice pomohla s akném na obličeji, s mým dalším problémem - bradavice mě trápila nejméně rok, než jsem přešla jinam. Neustále mi bradavice bolestivě vypalovala, ikdyž se mi znovu a znovu objevovaly. Můj nový kožní lékař mi bradavice potíral nějakou žiravinkou a po pár týdnech jsem měla pokoj a bradavice se mi už nikdy neudělaly.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Ordinační doba je skvělá. Ne každý má chodit čas po doktorech jen ráno a dopoledne!!! zatím jsem s přístupem paní doktorky i sestřičky spokojená. léky mi sice nezabraly jak měly, problémy mám stejné, ale těžko mohu posoudit zda je to opravdu vina doktorky či ne .

panídoktorka je velmi milá vstřícná k paientům na vysoké odborné úrovni všem se snaží vše vysvětlit a hlavně rodiče malých pacientů poučit o onemocnění které jejich malé děti postihly můžu jen doporučit . Sestřička velmi milá a ochotná doporučuji všem novým pacientům kteří maji kožní problém

Paní dokorka je velmi milá, vždy mi pomůže a poradí.Odborně na mě dělá velmi dobrý dojem. Navíc se znaží předepisovat léky bez doplatku.Určitě doporučuji.

L

Skvělá lékařka, odborník na svém místě. Chodím sem občas, když je zle,vždycky pomůže. Je ochotná a milá. Každému ji doporučuji.

M

Je skvělá a navíc prima pracovní doba v úterý do 19:00. I sestřička parádní já doporučuju!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti