Fr. Formana 251/13, Ostrava
Odborný lékař kožní (mapa)

K paní doktorce chodím od dětství a teď i s dětmi. Jsem naprosto spokojená - pomohla i mému manželovi když potřeboval a super. Sestřička je velmi milá a usměvavá:-)
:-)

K paní doktorce chodím ráda. Obě i se sestřičkou jsou milé a vstřícné. Navíc jeden den mají otevřeno až do 7 takže si skočím vždycky po práci. Bradavice mi vypalovala a další nemám tak nevím jak u ostatních.

Působí na mě, že si pacienty s bradavicemi jen vydržuje a vypalování neprovádí tak jak by se mělo. Žádné jiné metody odstraňování nedoporučuje a jejich účinnost vyvrací. Po oznámení, že volím sám podle svého uvážení metodu jinou mi jí skoro zakázala. Samozřejmě bezúspěšně :-)

K paní doktorce docházím s dětmi asi 3 roky, ale uvažuji o změně lékaře, protože problémy dětí řeší stále stejnou mastí, i když nezabírá. Sestra milá rozhodně není. Zkrátka na mě vůbec nepůsobí ani jedna profesionálně a přesvědčivě.

Ikdyž mi paní doktorka velice pomohla s akném na obličeji, s mým dalším problémem - bradavice mě trápila nejméně rok, než jsem přešla jinam. Neustále mi bradavice bolestivě vypalovala, ikdyž se mi znovu a znovu objevovaly. Můj nový kožní lékař mi bradavice potíral nějakou žiravinkou a po pár týdnech jsem měla pokoj a bradavice se mi už nikdy neudělaly.

Ordinační doba je skvělá. Ne každý má chodit čas po doktorech jen ráno a dopoledne!!! zatím jsem s přístupem paní doktorky i sestřičky spokojená. léky mi sice nezabraly jak měly, problémy mám stejné, ale těžko mohu posoudit zda je to opravdu vina doktorky či ne .

panídoktorka je velmi milá vstřícná k paientům na vysoké odborné úrovni všem se snaží vše vysvětlit a hlavně rodiče malých pacientů poučit o onemocnění které jejich malé děti postihly můžu jen doporučit . Sestřička velmi milá a ochotná doporučuji všem novým pacientům kteří maji kožní problém

Paní dokorka je velmi milá, vždy mi pomůže a poradí.Odborně na mě dělá velmi dobrý dojem. Navíc se znaží předepisovat léky bez doplatku.Určitě doporučuji.

Skvělá lékařka, odborník na svém místě. Chodím sem občas, když je zle,vždycky pomůže. Je ochotná a milá. Každému ji doporučuji.

Je skvělá a navíc prima pracovní doba v úterý do 19:00. I sestřička parádní já doporučuju!!!

:-)