Jana Čejková, praktický lékař Čelákovice

MUDr. Jana Čejková

Praktický lékař Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Stankovského 1643, Čelákovice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

E
Ověřeny pacient

Můj názor strašný ???? a zkušenost ještě horší.K p.doktorce nikdy více místo léčení mi předepisovala antidepresiva a vůbec neřešila co měla.Bylo mi špatně a ještě mě vyhodila z ordinace ,že to není akutní ať si počkám.Já skončila na Bulovce s kapačkou v ruce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již několik let a mohu stále jenom chválit. Velmi pečlivá, obětavá, příjemná a hlavně odbornice. To samé platí i o sestřičce. Přešla k ní celá moje rodina a i oni si ji nemohou oproti předchozím lékařům vynachválit.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka,je člověk na správném místě!!!!!! Důsledná,profesionál,je-li třeba sama vyhledá a doporučí potřebného specialistu.Pomohla mi s velmi závažnou nemocí a pomáhá dále. Za to velký dík!!!!! Paní doktorku DOPORUČUJI!!!!!


J
Ověřeny pacient

Milý, lidský a hlavně profesionální přístup. Znalá moderní novodobé léčby, včetně kontaktů na specializovaná pracoviště. S arogancí jsem se u ní NIKDY nesetkal. Vždy trpělivě vyslechla můj názor a byla maximálně diskrétní. Pokaždé příjemé jednání, popíše problém a vysvětlí léčbu i postup. Není lína pod zdánlivě triviálními příznaky a projevy hledat, nebo vyloučit mnohem vážnější nemoci. Neléčí projevy nemoci, ale příčinu. Hodnotím ji jako velice chytrou a pečlivou. Netlačí pacienty do léčby co by organismus zbytečna zatěžovala - alá antibiotika na všechno, není-li to nezbytně nutné. A hlavně z ní NEMÁM pocit, že by byla jen dealerem léků konkrétních výrobců. Lze jí jedině doporučit.


Paní Čejková je na mě vždy milá - stále se usmívá - i v nemoci mi vždy zvedne náladu! Neumím si představit, že by se mohla chovat arogantně...možná, že jsem ale jen oblíbený pacient :)
Nemohu jinak než vřele doporučit!


Je výborná lékařka, vždy pomůže. A její sestřička je nejlepší kterou znám, prostě nej...


J

Jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky, je milá, ochotná a pečlivá.


Paní doktorka Čejková je skvělá doktorka a už jsem ji doporučila svým přátelům, kteří jsou rovněž velice spokojení! Nebojím se k ní jít s čímkoliv, co mě trápí, protože vím, že mi dobře poradí a pošle mě k nejlepším specialistům v okolí. Vždy mi sama aktivně vysvětlí, jak budeme postupovat (nemusím se tupě ptát jako u ostatních lékařů) a její postupy jsou lege artis. Také velmi hodnotím, že bere v potaz i případnou pacientovu časovou indispozici. Když jsem k ní přešla, ihned doplnila anamnestické údaje, které po mně předchozí lékařka nevyžadovala. Má smysl pro humor a je milá za každé situace! V životě jsem u ní nezažila jen sebemenší náznak arogance! To jsou mé zkušenosti. Vždy si vyslechla můj názor a v žádném případě si nedokážu představit, že by jí pacientovo stanovisko nezajímalo. Je ale samozřejmé, že nebude tančit, jak pacient píská, pokud onen žije v nějaké nesmyslné iluzi a vůbec svému zdravotnímu stavu nerozumí. Paní doktorku vřele doporučuji!!!


E

Obětavá, vstřícná, chytrá, rozumná, přístupná, jsem u ní už několik let i s manželem a rozhodně stojí za to mít obvodní lékařku takovou, jakou je pí. MUDr.Čejková.


J

Dobrý den, s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy mi ochotně a dobře poradí, léčba je vždy účinná. Na rozdíl od minulého lékaře, který střevní infekci diagnostikoval zaraženými větry. MUDr. Janu Čejkovou DOPORUČUJI.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti