Super lékařka a odbornice známe se mnoho let i já jako dítě jsem její ordinaci ráda navštěvovala a pokračuji v tom dál i se svými dvěma dětmi moc děkuji Paní doktorko Monika A.

Velmi dobrý dětský lékař,neznám lepšího,velmi ho všem doporučuji,pečlivá,ochotná,vstřícná,s,milým chováním. Proto má hodně pacientů,je nutné počítat s plnou čekárnou.

Paní doktorka je sice velmi milá, ale domluva je s ní velmi těžká. Kdykoli přijdete je to špatně, jednou řekne objednejte se a i v takovém případě čekáte a objednaný čas nic neznamená, podruhé řekne přijďte bez objednání....a čekáte o to déle. V akutním případě, který u nás nastal naštěstí jen jednou - nás paní doktorka téměř odmítla se slovy, že má plnou čekárnu. Sestrička se neustále tváří, že otravujete a Vaše dítě je problémové. Tuto paní doktorku rozhodně neporočuji.

Paní doktorka je naše dětská rodinná. :-) Starala se o mě a mého bratra, teď k ní chodím se svojí dcerkou. A je pořád taková, jakou si ji pamatuji z dětství - hodná, milá, trpělivá vůči dítěti i rodičům. Ochotně odpovídá na otázky, aniž by měl člověk pocit, že je se svými dotazy za hloupého nebo že obtěžuje a zdržuje. S kvalitou lékařské péče jsem, pokud tedy mohu hodnotit coby laik, velmi spokojena. Se sestřičkou jsou sehrané a dobře se doplňují. Oběma jim patří náš velký DÍK.

K paní doktorce jsem jezdila ještě v kočárku. Vždycky byla moc hodná.

Nejlepší :-)

paní Dr. je strašně hodná děti jí mají rádi, a i sestřička je fajn, i když telefonuju a chci se jen na něco zeptat, tak je fajn, jinde dávají najevo, že je otravuju tím otravuju. Jen se mi jednou stalo, že jsem šla s 3 týd. mimi a museli jsme čekat na chodbě, protože v době kojenecké poradny byla plná čekárna nemocných dětí. Ale to bylo jen jednou, jinak moc doporučuji.

K paní doktorce jsem chodil od narození do svých 18 let, stejně jako oba moji bratři.
Všichni jsme byli vždy spokojeni s její péčí a velmi příjemným přístupem k pacientům,
samozřejmně i její sestřička je zlatá. Dnes k ní vodí bratr svého syna a neměnil by.
Vřele doporučuji.

strasne hodna pani doktorka ktera vzdy rada zodpovi vsechny moje otazky. a ze jich neni malo. malej je taky strasne rad kdyz tam jdeme. ma ji rad a je na nej tez strasne mila

Úžasná paní doktorka, chodil jsem k ní od narození až do 18 (teda nejdřív mne spíš vozili a nosili), ted k ni zena chodi s malou - svete div se, pani doktorka si i po letech pri pohledu na malou vzpomnela na mne - to je celej Vašík - řekla prý...

Vždycky měla skvělej přístup, taky proto má možná v čekárně narváno i po pracovní době, lidi holt ví, že je nejen odborník, ale i zlatej člověk.