Ord. praktického lékaře stomatologa
Vokolkova 456/27, Děčín

U pana doktora jsem byla v péči 15let.Běžné kazy a kontroly relativně v pořádku.První problém po vsazení korunky již nezvládl.Vycítila jsem,že se dostal na tenký led!!!! I přes moje podezření jsem v péči zůstávala.Rok jsem se trápila s bolestí korunky a zobala Aulin,což lékař věděl ! Před měsícem se stav bolesti zhoršoval a výsledek lékaře byl ten,že mi na týden opět napsal analgetika aniž by se obtěžoval s RTG,který mi mimochodem neučinil nikdy !Tento postup mi stačil k tomu,abych změnila stomatologa.První konzultace u nového lékaře po RTG snímku odhalila velký chronický zánět a jediné řešení je RESEKCE.Vzhledem k tomu,že jsem zdravotní sestra mám potřebu tuto mojí zkušenost zveřejnit.Doufám,že na tyto stránky někdy pan lékař zavítá a poučí se z recenzí negativního druhu,kterých je zde opravdu hodně.

W

V posledních dvou letech mám s panem doktorem jednu špatnou zkušenost za druhou. O trhání zubů moudrosti, které mi dělali problémy a bolestivě tlačili na ostatní zuby, jsem ho musela opakovaně žádat, zubní kaz na předním zubu si opakovaně pletl s pigmentovou skrvnou navzdory ohromné díře v zadní části zubu, zanedbal u mě zubní kámen a při bolesti a otoku dásní po vytrženém zubu moudrosti mi navzdory problémům ani neudělal rentgen. Měsíc po preventivní kontrole u mě jiný zubař tak mohl nalézt 2 velké kazy, zubní kámen a další tři podezřelá místa. Pana doktora rozhodně nedoporučuji, neboť mi způsobil velké bolesti zubů a to zcela zbytečně jen svým laxním přístupem a nepozorností.

Velmi neodborně provedený můstek před.zubů.

super dobrý

Bolestivé zákroky, šetří na injekcích, hluboký kaz v zubu (který nerozpoznal na rentgenu) chtěl řešit odstraněním zubních nervů ze všech zubů z celé jedné strany horního patra. Nedoporučuji.