Jan Vilhelm, psycholog Olomouc

PhDr. Jan Vilhelm

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Litovelská 1, Olomouc
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pan doktor Vilhelm je moc milý a empatický, na každé naše sezení jsem se vždy těšila dlouho dopředu. Pan doktor mi hodně pomohl zmírnit mé úzkosti a podpořit mé sebevědomí. Každé sezení pro mě bylo i lidsky velmi příjemným setkáním a celá více než roční terapie byla skvělou životní zkušeností. Děkuji.

K panu doktorovi jsem chodila několik měsíců a velice mi pomohl. Neřekne nikomu, co přesně má dělat, ale snaží se to udělat tak, aby si na to každý přišel sám. Což je nejlepší, protože na co si člověk přijde sám, to je k nezaplacení. Poslala bych k němu všechny, kdo potřebují pomoct. Můžu srovnávat, takže odborník jako je pan doktor Vilhelm je k nezaplacení.

Pan Vilhelm nevěděl příliš dobře, co se mnou. Neublížil, ale také nepomohl. Jeho metoda, kdy se na vše ptal a vše dopodrobna sepisoval, se ukázala v mém případě nevhodná, protože cca po 3 měsících věděl vše, na co se zeptal, ale jen velmi málo z toho, na co se nezeptal. Nakonec došel k názoru, že je vše OK a že když budu potřebovat znovu pomoc, mám ho kontaktovat. Neměla jsem pocit, že by mě to k něčemu dovedlo, a tak chodím k jiné terapeutce, s níž jsem velmi spokojená.

Bohužel jsem nikdy u žádného jiného psychologa nebyl, takže můj názor zřejmě nemá dostatečnou váhu, ale pokládám dr. Vilhelma za velmi dobrého terapeuta. Pomohl mi lépe porozumět sám sobě. Jeho styl mi naprosto vyhovoval. A i když jsme všechny problémy nevyřešili - dílem kvůli mému odjezdu do zahraničí, dílem proto, že šlo v některých případech o potíže spíše psychiatrického rázu -, prošel jsem v průběhu zhruba dvouleté terapie markantní proměnou, kterou zaregistrovalo i mé okolí. Tyto stránky nevyužívají zdaleka všichni pacienti či klienti, a jejich vypovídací hodnota je tudíž omezená, ale počet komentářů - vesměs ostatně pozitivních - u Vilhelmova jména, výrazně převyšující počet komentářů u jmen jeho kolegů, leccos napovídá.

Velmi ráda se připojuji k těm, kteří pana doktora chválí. Pomohl mi ve složité situaci a nikdy mu nepřestanu být vděčná

Jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji. Děkuji za to že jste!

Nemám pocit, že by mě pan Vilhelm nějak zvlášť pomohl, určitě mi neublížil, ale čas, který jsem u něj strávila mi nepřišel přínosný. Zdálo se, že neví přesně, co mi vlastně říci a kam mě posunout dál.

Už jsem byla i u jiného psychologa, ale tento je nejlepší, můžu jenom vřele doporučit. Bude se Vaším problémem opravdu zabývat:-)

Můžu jen vřele doporučit, mě už pomáhá třetí rok.

Pan doktor Vilhelm je profesionál a komu se to nezdá, ať se jde léčit jinam.
Již po prvním sezení jsem měla výbornou náladu a těším se na další setkání s ním...Renata.