Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Kontrolní vyšetření • 100 Kč +26 Více

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 300 Kč

Korekce brady • od 8 000 kč

Korekce fimosy • 15 000 Kč

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Čle...

• syndrom karpálního tunelu

Gynekomastie liposukcí / operativně

od 12 000 kč

Kontrolní vyšetření

100 Kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie

300 Kč

Úprava scrota

20 000 Kč

Úprava vpáčených bradavek

od 4 000 kč

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie plastická operace nosu

I had an plastic surgery two month ago and I really recommend Doc. Jan Valka and his medical partner. I always had big nose (the tip) with hump (I broke it when I was a child), but after the age of thirty I started to have breathing problem so I thought to repair my nose. After meeting (I am from Poland) with doc. Valka and his assistent in Brno clinic, I decided. Clinic and healthcare is very proffesional and I am really gratefull that they answer for all my question (before and after operation). I am also satisfied with my nose now - it is straight, smaller and I have pretty profil! I feel that the tip is still sensitive, but massages is helping a lot. I know that healing is long, but I know that final result is worth it.

Úžasný doktor. Byla jsem víc než spokojena s panem docentem. Je velice ochotný a jsem moc rada že jsem si vybrala zrovna tuto kliniku a pana docenta Válka.

Specialista na operace nosu,jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v tehdejším Československu,mily a skromný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie konzultace v oboru plastické chirurgie

Profesionální přístup, dopodrobna mi vše vysvětlil, rovnou jsem se objednala na zákrok, má mou plnou důvěru.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie Rhinoplastika

Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos, tj. hodne tluste kuze a neverila bych, co mi s nim pan doktor vykouzlil :-). Ted uz je to jen na mne a na spravne delane tlak.masazi.

Marketa

Umístění: jiné místo plastická operace nosu

Moje rozhodnutí pro pana docenta Válku bylo jasné hned, když jsem viděla kamarádku po zákroku. Jak říká každý, pan docent je mistr ve svém oboru. Nejen, že je ohromně milý a hodný, ale každému vytvoří nos tak, aby se hodil k vaší tváři a nijak vás nezměnil. Kdybych tento zákrok měla podstoupit znovu u pana docenta, neváhala bych.

Mam zkusenosti z plasticke chirurgie z celeho sveta, ale pan Doc. Mudr. Valka je nejlepsi v oboru. Nedoufal jsem, ze mi uz nikdo pomuze vymodelovat muj nos. Predesle reoperace nedopadly dobre a uz jsem nedoufal, ze je v Ceske republice odbornik, ktery by mi vratil sebevedomi a prirozenst.... Pan doktor je kouzelnik a mistr ve svem oboru. Muj nos je perfektni a ja jsem opet stastny... jeste jednou dekuji. Robert Paulat

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jezdil před lety operovat do Zlína, nyní už nejezdí, tak jsem jela za ním do Brna.
Pan doktor je velmi příjemný, tak jako i celý personál. Vždy jsem šla na čas přesně, nebo dokonce i dřív. Operace horních víček 6.2.,13.2. odstranění stehů. I pan doktor byl překvapen, že nemám téměř žádné modřiny. Zákrok nebolel. Pouze díky léčení na vysokého tlaku, jsem nemohla dostat anestezii, tak jako ostatní. Víčka začala bolet dříve, spravil to paralen. Jediné, co mě po operaci zlobilo bylo, že jsem 2 dny špatně viděla, ale to je normální průběh.

12.1.2017 jsem udělal Operace nosu operaci. Zeptal jsem se narovnat nos a vyjměte hrb.
26.01.2017 sádry byl odstraněn z nosu. Tam byl otok a mi nos nezdál křivý. Každý den, otok ustoupila a můj nos se stal křivka a téměř vzal formu ještě horší, než tomu bylo dříve. Na klinice bylo řečeno, aby si nedělal starosti. Dělat masáž. Masírovat 13 dní zlepšování 0%. Volám každý den. Č hrb, ale velmi nos křivky.
Nevěřím, že po 6 měsících můj nos zázračně stává rovný.
mentálně i finančně, já začínám připravovat na re-rhinoplasty.

Doktor Válka je příjemný a trpělivý človek, ovšem u mě bohužel spokojenost s výsledkem operace není... Byla jsem u něj na rinoplastice, kdy mi odstranil hrbol a zúžil nos - ovšem jednu stranu zúžil víc než tu druhou, čímž mi vznikla asymetrie. Když jsem ho na to při kontrole upozornila, odpověděl mi, že on nic takového nevidí, což se mi nechce věřit, jelikož odchylka je jasně viditelná a potvrdil mi to jak partner, tak i nejbližší rodina a přátelé. Za mě tedy nedoporučuji, jelikož se aktuálně chystám na reoperaci u jiného operatéra.

• syndrom karpálního tunelu
  • hemangiomy
  • atherom

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Stáže

• univerzitní nemocnice Salisburg (GB)
  • Zürich (CH)
  • Singapore (SG)