Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Buffalo plastika • 11 000 Kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 500 Kč

Korekce fimosy • 15 000 Kč +7 Více

Korekce lalůčků • od 2 000 kč

Korekce odstátých boltců • 18 000 Kč

Odstranění kožních nádorů • od 2 200 kč

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Čle...

• Syndrom karpálního tunelu
  • Hemangiomy
  • Atherom

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

11 000 Kč

15 000 Kč

1 500 Kč

55 000 Kč

Názory

Velice mě mrzí nepříjemná zkusenost s konzultaci u pana doktora Války, ke kterému jsem jela obrovskou dálku z důvodu pozitivních recenzí. O to více mě osobní zkusenost zklamala. Věřím tomu, ze pan doktor je z profesního hlediska špička - dle recenzi, nicméně za mě si člověk plastickou chirurgii a lékaře, kterému se svěří, vybírá na základě pocitu z konzultace. Nebo já alespoň ano. A toto bylo na 0 z deseti, ačkoliv si za to zaplatíte. Konzultaci jsem prošla více a nikdy nikde jsem se necítila takto odseknutě jako právě u pana doktora.
1. Čekala jsem v čekárně celkem dost dlouho přesto, ze jsem byla na čas. Ale chápu stane se.
2. Jestli konzultace vyloženě s panem doktorem probíhala 10 minut( jednalo se o 2 operace ke konzultaci) tak to bylo hodně, když nepočítám pak strávený čas s panem recepcnim - kterému patří DÍK. Věděl dost aby jste si ho spletli s lékařem, nicméně svoji operaci nebo operace bych přesto rada řešila s operátérem. Což je pochopitelné.
3. Pan doktor povykládal poukazoval obrázky, nedal moc prostor na mé dotazy či otázky - jednoduše proces jak básnička, kterou má za ta léta nauceno.
4. A toto byla poslední kapka - když pan doktor domluvil to své zvedl se, zavolal pana recepcniho, aby mě přišel naměřit a v tom mezi dveřmi prohlásil: Tak za mě je to tedy vše, zbytek doresite s kolegou, dekuju a nashledanou.
Byla jsem natolik v šoku, ze jsem nestačila ani říct nazpět nashledanou nebo něco jiného, protože v tom momentě byl pryč.
Kdy jsem vesla po změření zpět do místnosti recepce, byly pootevrene dveře do místnosti další, kde pan doktor sedel. Tudíž to nebylo tak, ze by někam pospíchal napr za dalším pacientem či na sal. Jednoduše moji konzultaci za kterou jsem si zaplatila a na 80% si byla jistá, ze tady chci zákroky provést ihned po opuštění ordinace jsem si byla na 100% jistá, ze tady rozhodne NE a to mě mrzí, protože kdyby byl přístup jinaci ještě v ten moment si dohodnu termín.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie plastická operace nosu

Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup.

Pán doktor veľmi sympatický! Pán na recepcii tak tiež . Bola som len na konzultáciu..Ale teším sa na operáciu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie konzultace v oboru plastické chirurgie

Jediné co můžu vytknout bylo že ordinační hodiny má od 9:00 a pan doktor začal v půl desáté. Jinak vše v pořádku. Z

I had an plastic surgery two month ago and I really recommend Doc. Jan Valka and his medical partner. I always had big nose (the tip) with hump (I broke it when I was a child), but after the age of thirty I started to have breathing problem so I thought to repair my nose. After meeting (I am from Poland) with doc. Valka and his assistent in Brno clinic, I decided. Clinic and healthcare is very proffesional and I am really gratefull that they answer for all my question (before and after operation). I am also satisfied with my nose now - it is straight, smaller and I have pretty profil! I feel that the tip is still sensitive, but massages is helping a lot. I know that healing is long, but I know that final result is worth it.

Úžasný doktor. Byla jsem víc než spokojena s panem docentem. Je velice ochotný a jsem moc rada že jsem si vybrala zrovna tuto kliniku a pana docenta Válka.

Specialista na operace nosu,jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v tehdejším Československu,mily a skromný.

Profesionální přístup, dopodrobna mi vše vysvětlil, rovnou jsem se objednala na zákrok, má mou plnou důvěru.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie Rhinoplastika

Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos, tj. hodne tluste kuze a neverila bych, co mi s nim pan doktor vykouzlil :-). Ted uz je to jen na mne a na spravne delane tlak.masazi.

Marketa

Umístění: jiné místo plastická operace nosu

Moje rozhodnutí pro pana docenta Válku bylo jasné hned, když jsem viděla kamarádku po zákroku. Jak říká každý, pan docent je mistr ve svém oboru. Nejen, že je ohromně milý a hodný, ale každému vytvoří nos tak, aby se hodil k vaší tváři a nijak vás nezměnil. Kdybych tento zákrok měla podstoupit znovu u pana docenta, neváhala bych.

• Syndrom karpálního tunelu
  • Hemangiomy
  • Atherom

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Stáže

• univerzitní nemocnice Salisburg (GB)
  • Zürich (CH)
  • Singapore (SG)