Doc. MUDr.

Jan Válka

verifiedCreated with Sketch.

Plastický chirurg, Chirurg přijímá nové pacienty

48 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 373 návštěv profilu během posledních 30 dní

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Člen Evropské akademie estetické chirurgie,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: konzultace v oboru plastické chirurgie

Profesionální přístup, dopodrobna mi vše vysvětlil, rovnou jsem se objednala na zákrok, má mou plnou důvěru.

• Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: Rhinoplastika

Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos, tj. hodne tluste kuze a neverila bych, co mi s nim pan doktor vykouzlil :-). Ted uz je to jen na mne a na spravne delane tlak.masazi.

Marketa

• Umístění: jiné místoSlužby: plastická operace nosu

Moje rozhodnutí pro pana docenta Válku bylo jasné hned, když jsem viděla kamarádku po zákroku. Jak říká každý, pan docent je mistr ve svém oboru. Nejen, že je ohromně milý a hodný, ale každému vytvoří nos tak, aby se hodil k vaší tváři a nijak vás nezměnil. Kdybych tento zákrok měla podstoupit znovu u pana docenta, neváhala bych.

• Mam zkusenosti z plasticke chirurgie z celeho sveta, ale pan Doc. Mudr. Valka je nejlepsi v oboru. Nedoufal jsem, ze mi uz nikdo pomuze vymodelovat muj nos. Predesle reoperace nedopadly dobre a uz jsem nedoufal, ze je v Ceske republice odbornik, ktery by mi vratil sebevedomi a prirozenst.... Pan doktor je kouzelnik a mistr ve svem oboru. Muj nos je perfektni a ja jsem opet stastny... jeste jednou dekuji. Robert Paulat

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jezdil před lety operovat do Zlína, nyní už nejezdí, tak jsem jela za ním do Brna.
    Pan doktor je velmi příjemný, tak jako i celý personál. Vždy jsem šla na čas přesně, nebo dokonce i dřív. Operace horních víček 6.2.,13.2. odstranění stehů. I pan doktor byl překvapen, že nemám téměř žádné modřiny. Zákrok nebolel. Pouze díky léčení na vysokého tlaku, jsem nemohla dostat anestezii, tak jako ostatní. Víčka začala bolet dříve, spravil to paralen. Jediné, co mě po operaci zlobilo bylo, že jsem 2 dny špatně viděla, ale to je normální průběh.

• 12.1.2017 jsem udělal Operace nosu operaci. Zeptal jsem se narovnat nos a vyjměte hrb.
    26.01.2017 sádry byl odstraněn z nosu. Tam byl otok a mi nos nezdál křivý. Každý den, otok ustoupila a můj nos se stal křivka a téměř vzal formu ještě horší, než tomu bylo dříve. Na klinice bylo řečeno, aby si nedělal starosti. Dělat masáž. Masírovat 13 dní zlepšování 0%. Volám každý den. Č hrb, ale velmi nos křivky.
    Nevěřím, že po 6 měsících můj nos zázračně stává rovný.
    mentálně i finančně, já začínám připravovat na re-rhinoplasty.

• Doktor Válka je příjemný a trpělivý človek, ovšem u mě bohužel spokojenost s výsledkem operace není... Byla jsem u něj na rinoplastice, kdy mi odstranil hrbol a zúžil nos - ovšem jednu stranu zúžil víc než tu druhou, čímž mi vznikla asymetrie. Když jsem ho na to při kontrole upozornila, odpověděl mi, že on nic takového nevidí, což se mi nechce věřit, jelikož odchylka je jasně viditelná a potvrdil mi to jak partner, tak i nejbližší rodina a přátelé. Za mě tedy nedoporučuji, jelikož se aktuálně chystám na reoperaci u jiného operatéra.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na plastice nosu a jsem velmi spokojená, jak s přístupem pana doktora, tak s celým personálem. Bála jsem se anestezie, ale nebylo mi ani trochu špatně, spíš naopak. Bolesti nebyly žádné a pan doktor mi na jakýkoliv dotaz odpověděl, vřele doporučuji, myslím, že pan doktor je jeden z největších odborníků na plastiku nosu v celé republice a blízkém okolí.

• Po dlouhé době jsem se opět ujistila, že pan doktor je člověk na správném místě. Když jsem se minulý rok poprvé viděla a panem doktorem, byla jsem velmi spokojená s jeho jednání a jsem velmi ráda, že jsem se dala do rukou právě jemu. Jsem po celkové plastice a nosu a nyní půjdu na malou reoperaci, ale upozorňuji, že ne chybou pana doktora, ale je to malá vada, která se projevila až v průběhu léčení.
    Za mě pana doktora velmi doporučuji a pokud mě bude zase něco tížit na mém sebevědomí, opět vyhledám pana doktora, má šikovné ručičky a hlavně, opravdu hlavně, jeho jednání je velmi příjemné.

• O

S věkem můj nos začal měnit tvar, ve 45 letech jsem ho měla jako Gerard Depardieu, dívala jsem se do zrcadla a nic jiného, než svůj škaredý nos jsem neviděla. Děti mi říkaly, že mám na nosu ,,tanga,,.
    Prohlížela jsem každého, kdo jaký nos má. Styděla jsem se za svůj nos. Několik měsíců jsem na internetu pečlivě vybírala odborníka na plastiku nosu, četla jsem recenze. Na operaci jsem šla až druhý rok po svém rozhodnutí, byla to škoda, že jsem tak dlouho čekala. Pan Doc. MUDr.Válka je špičkový odborník, má zlaté ruce, jsem pyšná na svůj nový nos. Vřele doporučuji .
    Olga

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Člen Evropské akademie estetické chirurgie, Lektor ILF / Institut pro doškolování lékařů a farmaceutů / v Praze, Člen ediční rady časopisu "Acta chirurgiae plasticae".

Od roku 1984 pracuje jako plastický chirurg v Úrazové nemocnici Brno, od roku 1991 vykonával funkci přednosty Kliniky plastické chirurgie FN U sv. Anny, Berkova ul., Brno. Absolovoval zahraniční stáže v univerzitní nemocnici Salisburg (GB), Zürichu (CH), Singapore (SG) a Birmingamu (USA)

Přednášková činnost na zahraničních odborných kongresech. Autor a spoluautor mnoha odborných článků v tuzemských i zahraničních odborných časopisech. Je autorem monografie "Korektivní operace nosu", spoluautorem odborné publikace "Chirurgie ruky" a spoluautorem publikace "Prevence a léčba dekubitů".

Je spoluzakladatelem cévní mikrochirurgie v Československé republice, v r. 1978 uskutečnil s MUDr. Jakubíkem 1. replantaci amputovaného prstu, v r. 1987 provedl první přenos prstu z nohy na ruku. Je úspěšným operatérem transsexuálů - male to female a špičkovou kapacitou v oblasti estetické operace nosu a obličeje.

Je specialista na nosy, které operuje intenzivně od roku 1991. V posledních dvou letech pak už nosy představují 80 % všech jeho operací a cca 40 % z toho jsou reoperace.

• chirurgie
  • plastická chirurgie