Jan Švorc, zubař Chlumec nad Cidlinou

MUDr. Jan Švorc

Zubař

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou
Praktický lékař stomatolog

Mohu na něho pět jenom samé chvály. Příjemný, ochotný, uklidňující, dobře odvádí svou práci. Kéž by byli takoví všichni lékaři (ale i lidé), bylo by hned lepší na světě. Tímto mu děkuji a děkuji též svým známým, že mě k němu doporučili. Chodím k němu cca 14 let.

Velmi příjemný člověk, odvádí kvalitní práci

Nejlepší zubní lékař, které jsem kdy měla. Vysvětlí, uklidňuje, krásný přístup má i k dětem. Chodím k němu s šestiletou dcerou na prohlídky od 1,5 roku, v 6 letech jí poprvé vrtal zoubek a malá "ani necekla", pan doktor ji neustále chválil,jak výborně spolupracuje, jak je šikovná a ona byla na sebe pyšná a rozhodně se nebojí další návštěvy tak, jako jsem se odmala bála já, když neurvalá lékařka v mých 7 letech mě zrasovala a vyděsila tak, že jsem se celá léta k zubaři bála. Pan doktor Švorc je prostě vynikající. A pochvalu na něho slýchám i v čekárně jeho ordinace.

Nejlepší ze všech.

Jsem rád, že existují takoví zubaři, jako je pan Švorc. Škoda jen, že jich není víc. Chodíme k němu celá rodina i příbuzní a všichni se shodujeme na tom, že je vynikající!

Pana doktora vřele doporučuji, vstřícné a profesionální jednání,výborně odvedená práce. Až doposud jsem se zubařů odmalička bála,teprve tady jsem zjistila, že to až tak hrozné není. Díky moc!

S panem zubařem jsem velmi spokojen. Pokud to jde, vždy se snaží zachránit zub, navíc, jeho hlas působí velmi uklidňujícím dojmem. Po pěti letech jsem se odvážil jít k zubaři a byla to skutečně dobrá volba. Děkuji!

Skvělý zubař, jiného nebrat!!!!! Jediný, u kterého nezdrhám už z čekárny jakmile zaslechnu vrtačku!!! :-D