Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Potřeboval jsem vytrhnout bolavý zub a jako správný chlap jsem se bál. Pan doktor mě během 5 minut zbavil zubu i problémů. Naprosto bezbolestně. Takže teď vlastně může za to, že jsem se zase klidně najedl.
Děkuju, pane doktore.

V
Ověřeny pacient

Mohu na něho pět jenom samé chvály. Příjemný, ochotný, uklidňující, dobře odvádí svou práci. Kéž by byli takoví všichni lékaři (ale i lidé), bylo by hned lepší na světě. Tímto mu děkuji a děkuji též svým známým, že mě k němu doporučili. Chodím k němu cca 14 let.

Velmi příjemný člověk, odvádí kvalitní práci

Nejlepší zubní lékař, které jsem kdy měla. Vysvětlí, uklidňuje, krásný přístup má i k dětem. Chodím k němu s šestiletou dcerou na prohlídky od 1,5 roku, v 6 letech jí poprvé vrtal zoubek a malá "ani necekla", pan doktor ji neustále chválil,jak výborně spolupracuje, jak je šikovná a ona byla na sebe pyšná a rozhodně se nebojí další návštěvy tak, jako jsem se odmala bála já, když neurvalá lékařka v mých 7 letech mě zrasovala a vyděsila tak, že jsem se celá léta k zubaři bála. Pan doktor Švorc je prostě vynikající. A pochvalu na něho slýchám i v čekárně jeho ordinace.

Nejlepší ze všech.

Ověřeny pacient

Jsem rád, že existují takoví zubaři, jako je pan Švorc. Škoda jen, že jich není víc. Chodíme k němu celá rodina i příbuzní a všichni se shodujeme na tom, že je vynikající!

Ověřeny pacient

Pana doktora vřele doporučuji, vstřícné a profesionální jednání,výborně odvedená práce. Až doposud jsem se zubařů odmalička bála,teprve tady jsem zjistila, že to až tak hrozné není. Díky moc!

S panem zubařem jsem velmi spokojen. Pokud to jde, vždy se snaží zachránit zub, navíc, jeho hlas působí velmi uklidňujícím dojmem. Po pěti letech jsem se odvážil jít k zubaři a byla to skutečně dobrá volba. Děkuji!

Skvělý zubař, jiného nebrat!!!!! Jediný, u kterého nezdrhám už z čekárny jakmile zaslechnu vrtačku!!! :-D

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti