Ord. praktického lékaře stomatologa
Písečná 5285, Chomutov

K panu doktorovi chodíme celá rodina již od doby kdy začal se svou praxí. Vždy pečlivý, perfekcionalista. Stejně tak sestra, vstřícná, usměvavá. Neměnil bych. Za mě rozhodně nejlepší lékař co jsem poznal. Mohu doporučit, ikdyž nepřímá nové pacienty.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan Susicky je skvely zubar,jezdim za nim uz roky na pravidelne kontroly, i presto ze ziji v Stredoceskem kraji. Nemenila bych. Je vstricny,peclivy a vzdy dobre poradi. Velkou chvalu i sestricce,jsou opravdu skvely tym!

Do ordinace k panu doktorovi chodím rada, je vstřícný a pečlivý, vzdy kdyz jsem k němu prisla s bolistkou tak mi ji vyléčil. Dekuji

nejlepší profesionál v oboru jakého jsem zažil, pečlivý, vždy nabídne řešení, jeho práce je pokaždé perfektní...

K panu doktorovi pravidelně docházím, jsem jeho pacientem a jsem velice spokojená. Vždy všechno vysvětlí a pracuje velice pečlivě, po jeho zákrocích jsem vždy s jeho prací na 100% spokojená.

Nejlepší zubař k jakému jsem kdy chodil.Někdy si člověk musí chvilku počkat,.ale myslím,.že to je někde i horší.

Pan Doktor Sušický je opravdu vynikající zubař a díky němu jsem se přestala zubaře bát. Škoda , že jsem takového zubaře nepoznala dříve a můj chrup by vypadal lépe. Je opravdu radost chodit k zubaři beze strachu a odcházet s dobrým
pocitem. Škoda že takových lékařů není více.Pacientka Jaroslava Jiranová

Nejlepší pan zubař, jakého jsem kdy měla. I k dětem se chová velmi hezky. Díky za něj.

Pan doktor je velmi příjemný,chodíme k němu celá naše rodina.Vždy jsem se bála zubaře,od té doby co chodím k němu se vůbec nebojím. Sestřičky jsou též milé a ochotné.

PŘIPOJUJI SE S NEJLEPŠÍM HODNOCENÍM ZA CELOU NAŠÍ RODINU!!!P. DOKTOR SUŠICKÝ, JE VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK, VELMI, ALE OPRAVDU VELMI PEČLIVÝ A K PACIENTŮM VSTŘÍCNÝ. VELMI SI VÁŽÍME TOHO, ŽE NAŠÍ RODINU PŘIBRAL DO SVÉ PRAXE. A SESTŘIČKY? NO PROSTĚ ÚŽASNÉ, MILÉ A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ VSTŘÍCNÉ A ORGANIZAČNĚ TO TAM PROSTĚ KLAPE!!! DĚKUJEME.