Jan Šneler, ortoped Brno

MUDr. Jan Šneler

Ortoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Jiný

Pan doktor mi skvěle pomohl při bolestech v lokti. Na vyšetření jsem přišel přesně na čas, důkladně vyšetřil, sdělil mi další kroky. Za mě naprosto skvělé jednání a profesionalita!


P
Ověřeny pacient
Umístění: SurGal Clinic s.r.o. bolest v rameni

Arogance nejvyššího zrna. Bolavého ramene se ještě ani nedotkl a jen se zeptal jestli chci injekci. Řekl jsem mu že ne, že by mě zajímalo co s tím mám. Z 5ti minutové návštěvy ki 15 sekund vyšetřoval rameno a zbytek jen ťukal do PC. Nakonec mi latinsky řekl co mi je, poprosil jsem ho aby mi to řekl česky. To ho trochu naštvalo. Jsem doma a v podstatě nevím co s ramenem mám. Hlavně že mají body od pojišťovny a 100 Kč za parkovný. Surgal klinic už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Dr.Šneler je sebevědomý. Hned jsem psal kolegyni, ze jsem narazil na frajer a v tom nejlepším slova smyslu. Jen si přijmete stehno, určil diagnózu (utržený kvadriceps), poslal na ultrazvuk a odpoledne zdárně operoval. Je tedy nejen sebevědomý, ale také vysoce profesionální. Mám srovnání. Zachranka mě odvezla do jedné velké nemocnice. Zde přijímací doktor nejdříve vypadal záchranářům, pak dispečinku. Je jsem mezitím ležel na chodbě spočetný, se zimní i. Nakonec po rtg mi řekl, ze to je srtrotické koleno a poslal na noc domů.


M
Ověřeny pacient

S horším lékařem se snad nikdy v životě nedá setkat...pán naprosto arogantní a skoro na vás ani nesáhne..rehabilitace žádná a prý si mám vyhledat nějaké cviky na internetu..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti