Praktický lékař pro dospělé
Olomoucká 86, Opava

Dostala jsem antibiotika, se kterými nesmím na slunce,obstřik jsem nemohla dostat ,vzhledem k teplotě a pracovní nechopenku,protože to dnes lidé dělají jinak.Bylo mně blbě,byla jsem vyčerpaná od nevyspání , od bolesti páteře,ani sedět ani stát,bolest mně vystřelovala do nohy,přesto jsem ještě musela vydržet kontrolu mé dokumentace,kdy jsem byla naposledy na pracovní neschopence.Po zjištění,že hodně hodně dlouho ne,mně byla pracovní nechopenka vypsána.
Cítila jsem se poníženě. Jako,kdybych se něčím provinila. Já prostě onemocněla !Pokud jsem nebyla nemocná na pracovní nechopenku,neměl mně psát antibiotika a objednávat na odběr.Pokud mne shlédal nemocnou,měl mně vypsat pracovní nechopenku bez všech ponížujících otázek a kontrol dokumentace. Nebo se zeptat,zda ji chci.První co udělám,zajistím si jiného praktického lékaře.

Já bych neřekl, že neuznává lidi bez titulu.. Sám žádný nemám a chová se ke mě velmi vstřícně... A zdravotní sestra je zcela normální sestra.. Chápu spousta lidí závidí, že má celkem mladou a navíc krásnou sestřičku v ambulanci.. že vy staré škatule? :-D

Vyšetřuje pečlivě,nic nezanedbá.Repektuje syndrom bílého pláště.Čekal trpělivě až si na něj zvyknu.

Pomůže, když Vás ostatní doktoři odmítnou- pohovotovost od 17 hod a na interně mě poslali s velmi závažným problémem domů, bez prohlídky

Pana DOktora už znám velmi dlouho. Když umírala maminka mé paní chodil k nám domů ji píchat injekce a nikdy za to nic nechtěl. Teď k němu chodím s paní a jsem s p. doktorem velmi spokojen. Je velice vstřícný, chápající, ČLOVĚK SE MŮŽE SPOLEHNOUT, že pan doktor Rambousek se bude snažit mu pomoci. Opravdu vřele doporučuji!!!!!