Umístění: Privátní ortopedie achylovka

Pozdravujem p. profesora Poula, v roku 2015 operoval našej 2-ročnej dcerke achylovku, lebo kvoli nej chodila ako baletka po špičkách. V žiline nám dali ortézu a mali sme čakať pol roka a potom sa uvidí. Pán Profesor hneď na prvej konzultácii zhodnotil že na jednej nožičke je to tuhé a je potrebna operacia. Po operacii mala sádru a po 5 týždňoch dcérka začala pekne chodiť. Dnes ma kočka už pomaly 6 rokov, je naprosto zdravá, korčuluje, pláva, bicykluje. Je to radosť. Veľká vďaka pánu doktorovi za pomoc.

Privátní ortopedie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Černopolní 9, Brno
Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance (mapa)

Privátní ortopedie (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Vyšetření kyčelních kloubů u kojenců +2 Více

Prof. MUDr. Jan Poul, CSc. absolvoval stáže v Rusku, Německu a Maďarsku. Pracoval jeden rok jako konzultant v Guy´s and St. Thomas nemocnici v Londýně...

• revmatické bolesti
  • onemocnění páteře
  • nemoci pohybového ústrojí

Umístění: Privátní ortopedie achylovka

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance volné vazy v obou kolenech

Škoda, že pan prof. už ze zdrav. důvodů neoperuje. Kdyby ano, tak se k němu po cca 18letech vrátím. Operoval mi s odstupem času obě kolena. Podle všeho šlo o složité operace a dopadly na výbornou. Opravdu se snažil a operoval co nejšetrnější metodou. Když jsem se jednou ( po těžkém úraze ) ocitla chybou evidence dětské nemocnice na chirurgii, okamžitě mě vyzvedl a ošetřil sám. Na druhou stranu je jako člověk svůj, což ne všem může vyhovovat. Přeji mu uzdravení. Takových lékařů odborníků by mělo být více.

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance diagnostické vyšetření

Dobrý den,
chtěla bych vám touhle cestou poděkovat za váš čas a hlavně dobrou náladu, kterou jste měl na každé kontrole na ambulanci. Myslím že takových lékařů jako vy by měla být většina. Také jste byl jedním z těch, kdo mě inspirovali ke studiu medicíny. :-) Katka

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

Chtěla bych Vám pane doktore poděkovat touto cestou za Vaši péči. Před více než dvaceti lety jste mi dvakrát prodlužoval paži. Kdyby taková operace nebyla ještě možná, nevím, co by se mnou bylo, byl jste zřejmě jeden z mála, který si troufnul tuhle operaci provést. Za to Vám moc děkuji!!! Jizvy jsou mi vzpomínkou ???? Michaela

Umístění: Privátní ortopedie

Prvú návštevu u pána profesora sme spolu s rodičmi absolvovali pred 20 rokmi. Rodičia ma zveril do jeho rúk . Mám diagnózu DMO. Operoval ma 6 krát. Každú operáciu zvládol na 100%. Okrem toho, že je vinikajúci odborník oceňujem aj jeho ľudský prístup k pacientom . Pán doktor je reálny a priamy, neťahá medové motúzy pod nos. Som rada, že som sa dostala práve k nemu. Na 100% mu dôverujem, pretože viem, že robí všetko, čo je v jeho silách. Pán doktor, dovoľte mi, aby som srdca poďakovala, pretože ste odviedli kus profesionálnej práce, aby som mohla plnohodnotne žiť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Michaela Červená

Umístění: Privátní ortopedie

Pan doktor je ten nejlepší ortopéd kterého znám vždycky mi vyjde vstříc ať se děje co se děje mám ho ráda a jsem strašně ráda že chodím právě k němu je to specialista ve svém oboru a vy co na něj hážete špínu tak si uvědomte co dokázal on a co jste dokázali vy pak něco pište pan doktor se snaží konat svou práci na sto procent a ještě si uvědomte že těch pacientů má až až ne jenom vás

Jsme opravdu šťastní, že jsme se dostali s dcerou do péče právě k panu profesorovi. Díky němu jsme se vyhnuli hodně nepříjemné zdlouhavé léčbě, kterou navrhoval jiný lékař z našeho okolí a vůbec nebyla potřebná. Takže cesta přes 200km za ním se nám vyplatí. Stručně, jasně vše vysvětlí, odpoví na všechny dotazy. Je vidět, že je to člověk na svém místě a moc moc moc panu profesorovi za vše děkujeme!

Hezký den všem, rád bych i touto cestou vyjádřil veliké DĚKUJI panu profesoru Poulovi a jeho schopnostem a dovednostem.
Je tomu již více jak 20 let, co mne, jako malého kluka léčil ve vážném stavu kyčel v pokročilém stádiu M.Perthes po zanedbání Jihlavskou nemocnicí - Ortopedií, kde jsem se nevyhnul i dosti složité operaci, nicméně vše dobře dopadlo a pan profesor mi kyčel zachránil a chodím :-)
Do dnes k němu jezdím na kontroly a i přes čas, který uplynul se mi vždy pečlivě věnuje a doporučuje mi další vhodné postupy.
Mnohokrát děkuji a rozhodně vřele doporučuji všem.
S úctou Jiří Hora - Jihlava

Pokud bych mohl doporučit nějakého odborníka v oblasti ortopedie, tak jedině pana profesora Poula.
Vyšetření je vždy rychlé a na vysoké odborné úrovni. S těmi, co zde píší nevhodné a negativní komentáře nemohu v žádném případě souhlasit. Je na místě však zmínit trošku jiný přístup k pacientovi, který nemusí některým vyhovovat, ale pokud by byli lidí všichni stejní, tak by tento svět byl jedna velké nuda. Ano, pan profesor je mírně svůj, ale odborně je to PAN PROFESOR!!!!!!!!!
Léčil manželku a pak i operoval mou dceru, doporučili jsme jej kamarádce, která měla jít s dcerou (3 měsíce) na hospitalizaci kvůli špatnému postavení kloubů, nakonec navštívili pana profesora, ten opravil diagnozu, správně zaléčil a hospitalizaci se vyhnuli.
To jsou jen mé zkušenosti, dle mého názoru se na Moravě nenajde lepší ortoped.

Pan profesor Poul je kapacita.Operoval mě a za to mu moc děkuji,chodím k němu už od dětství mám DMO pan doktor je moc hodný a vždycky mi výjde ve všem vstříc pana doktora doporučuji.

Privátní ortopedie

Vyšetření kyčelních kloubů u kojenců

Privátní ortopedie

Sportovní prohlídka a poradenství (pohybový aparát) 30 min.

Privátní ortopedie

Samoplátci hradí za uz kyčlí i ortopedické vyšetření

Dobrý den,

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

Umístění: Privátní ortopedie

Mnohokrát děkuji a rozhodně vřele doporučuji všem.
S úctou Jiří Hora - Jihlava

To jsou jen mé zkušenosti, dle mého názoru se na Moravě nenajde lepší ortoped.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jmenuji se Karolína je mi 23let a narodila jsem se s vrozenou vadou(spondioepifyzární kostní česká dysplazie) též můj 3letý syn má tuto diagnozu a jde mi o to že bych byla ráda kdyby jsme sehnaly alespon jednoho ortopeda, který by pomohl mému synovi a dal mu tu nejlepší péči. Všichni ortopedové davají ruce pryč od syna protože tuto diagnozu neznají. sice nás má v péči DC.Mařík z Prahy ale jediné co máme od pana doktora jsou ortézy jenže syn mi nedokáže po těch ortézkách skrčit nožičky když se mu sundají. Stalo se nam 2x po užasných ortézkách že se syn plazil po zemi a pozdi aby mohl jít. Páni doktoři se nám v Příbramskě nemocnici vysmály a poslaly nas domů. moje otázka zní vzal by jste syna též do péče? a pomohl by jste nám ? omlouvám se za chyby v textu,
    S pozdravem

Dobrý den, lze se objednat na orto-poul.cz

Prof. MUDr. Jan Poul

• Dobrý den p. profesore.
    Byla jsem se synem u Vás na vyšetření v Přerově ohledně pravé nohy - vtáčí dovnitř a našlapuje po špičkách. Doporučil jste ortézku a aplikaci BTX. Bohužel dnes jsme byli na aplikaci a p. doktor nám píchl BTX do špatné nohy. Pozval nás na další konzultaci za týden. Chtěla bych Vás poprosit o radu, jak dále postupovat, jelikož jsem trochu ztratila důvěru. Dávka byla 20mg/na kg - vážíme 14 kg.
    Počkat další tři měsíce až efekt odezní/ nemůže začít trvale tzv.pajdat i na tu zdravou nožičku, kterou jsme te´d píchli? nebo dát další dávku po týdnu do pravé poškozené nožičky. Jsem úplně zoufalá a nevím, jak postupovat. Nemůže mít špatná aplikace do zdravé nohy nějaké jiné následky? máme diagnozu flebitida a tromboflebitida jiných lokalizací.

Dobrý den, lze se objednat na orto-poul.cz

Prof. MUDr. Jan Poul