Privátní ortopedie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Sportovní prohlídka a poradenství (pohybový aparát) 30 min. • od 500 kč

Černopolní 9, Brno
Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance (mapa)

Sportovní prohlídka a poradenství (pohybový aparát) 30 min. • od 500 kč

Privátní ortopedie (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Samoplátci hradí za UZ kyčlí i ortopedické vyšetření • od 300 kč +2 Více

Prof. MUDr. Jan Poul, CSc. absolvoval stáže v Rusku, Německu a Maďarsku. Pracoval jeden rok jako konzultant v Guy´s and St. Thomas nemocnici v Londýně...

• revmatické bolesti
  • onemocnění páteře
  • nemoci pohybového ústrojí

Privátní ortopedie

Samoplátci hradí za UZ kyčlí i ortopedické vyšetření

od 300 kč

Privátní ortopedie

Sportovní prohlídka a poradenství (pohybový aparát) 30 min.

od 500 kč

Umístění: Privátní ortopedie

K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni.

Umístění: Privátní ortopedie diagnostické vyšetření

Úžasný pan doktor s velkým srdcem a ochotou. Vnuk chodil 3 roky po doktorech s tím, že má velké bolesti zad a nohou. Špatně chodil. Jediný pan doktor mu udělal adekvátní vyšetření, zjistil jeho skutečný stav a předal k léčení do Ostravy .
Moc děkujeme pane doktore

Umístění: jiné místo bedrový klb

V prvom rade sa musíme neskutočne pánovi doktorovi z celého srdca poďakovať,je to úžasný lekár a človek z veľkým srdcom. Naša 10 ročná dcéra má problémy s bedrovým klbom, 9 rokov sme boli liečený na ortopédii v Žiline,po 4 neúspešných operáciach a po našom veľkom zúfalstve ako ďalej a ako dcére pomôcť sme kontaktovali pána Profesora,kontrola prebehla veľmi príjemne,všetko nám vysvetlil a zhodnotil náš problém tak,že treba dcére ďalšiu operáciu,zverili sme sa teda do jeho rúk,všetko s nami konzultoval,čo sa bude presne robiť,čiže úžasný prístup...dcéra je rok po operácii a zatial je všetko v poriadku,to čo sa nepodarilo lekárom za 9 rokov v Žiline,tak pánovi Profesorovi sa to poradilo na prvý krát,kiež by sme chodili k nemu oveľa skôr,dcéra mohla byť ušetrená o toľko bolestí a toľko zbytočných operácii....Pán Profesor, sme vám vďačný do konca života za vaše zlaté ruky,za vaše vedomosti,za vaše láskavé srdiečko,za váš prístup proste za všetko a zato,že sme vás našli!!!!! Prajeme Vám more zdravia,veľa síl a trpezlivosti. Držíme Vám palce,myslíme na Vás a tešíme sa keď sa opäť stretneme na kontrole,ste náš hrdina.....Ďakujeme Vám a posielame Vám veľa pozitívnej energie a veľa úsmevu na tvári...Vaša pacientka Vaneska

Umístění: Privátní ortopedie achylovka

Pozdravujem p. profesora Poula, v roku 2015 operoval našej 2-ročnej dcerke achylovku, lebo kvoli nej chodila ako baletka po špičkách. V žiline nám dali ortézu a mali sme čakať pol roka a potom sa uvidí. Pán Profesor hneď na prvej konzultácii zhodnotil že na jednej nožičke je to tuhé a je potrebna operacia. Po operacii mala sádru a po 5 týždňoch dcérka začala pekne chodiť. Dnes ma kočka už pomaly 6 rokov, je naprosto zdravá, korčuluje, pláva, bicykluje. Je to radosť. Veľká vďaka pánu doktorovi za pomoc.

Umístění: Privátní ortopedie

K panu doktorovi chodíme cca 4 roky. Poprvé řekl, že syn nepotřebuje korzet. RTG pan doktor neviděl, návštěva proběhla velmi rychle s tím, že skoliozu má, ale nic nebudeme dělat, jen přijde na kontrolu. Nezdálo se mě to, proto jsme šli na kontrolu dříve a po vynucení RTG dostal korzet. Na to konto nás pan doktor převelel do Dětské nemocnice. Tam přístup zcela jstený. Rychle letmo prohlédnout (kontrola trvala cca 5 minut), přemlouvat na operaci a k RTG se pokaždé pan doktor vyjádřil velmi nejednoznačně. Když měl syn menší úhel, řekl, že měření není přesné a poslal nás domů. Již žádné rehabilitace. Jednoduchým způsobem prostě operace, nebo nic. Chápu, že toho p. doktor má hodně, ale péči za ty 4 roky můžu zhodnotit jako naprosto nevyhovující. Našli jsme si cvičení a navšítivili rehabilitační centrum na vlastní pěst, protože spoléhat se na odborné vedení pod dohledem lékaře v tomto případě absolutně nefunguje

Prof. MUDr. Jan Poul

Dobrý den, vady páteře se s věkem často zhoršují, proto jsou nutné kontroly a spolupráce pacienta, to jest cvičení. Rodinu zřejmě obtezovalo dojet do Brna na speciální dlouhý snímek páteře.pokud není korzet nošen řádně muže se skolí Ota natolik zhoršit, ze je indikace operace. Z napsaného stezovatelem je zřejmě, ze se doporučením lékaře opět nehodlají řídit.Na koho si pak budou stěžovat???!

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance volné vazy v obou kolenech

Škoda, že pan prof. už ze zdrav. důvodů neoperuje. Kdyby ano, tak se k němu po cca 18letech vrátím. Operoval mi s odstupem času obě kolena. Podle všeho šlo o složité operace a dopadly na výbornou. Opravdu se snažil a operoval co nejšetrnější metodou. Když jsem se jednou ( po těžkém úraze ) ocitla chybou evidence dětské nemocnice na chirurgii, okamžitě mě vyzvedl a ošetřil sám. Na druhou stranu je jako člověk svůj, což ne všem může vyhovovat. Přeji mu uzdravení. Takových lékařů odborníků by mělo být více.

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance diagnostické vyšetření

Dobrý den,
chtěla bych vám touhle cestou poděkovat za váš čas a hlavně dobrou náladu, kterou jste měl na každé kontrole na ambulanci. Myslím že takových lékařů jako vy by měla být většina. Také jste byl jedním z těch, kdo mě inspirovali ke studiu medicíny. :-) Katka

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

Chtěla bych Vám pane doktore poděkovat touto cestou za Vaši péči. Před více než dvaceti lety jste mi dvakrát prodlužoval paži. Kdyby taková operace nebyla ještě možná, nevím, co by se mnou bylo, byl jste zřejmě jeden z mála, který si troufnul tuhle operaci provést. Za to Vám moc děkuji!!! Jizvy jsou mi vzpomínkou ???? Michaela

Umístění: Privátní ortopedie

Prvú návštevu u pána profesora sme spolu s rodičmi absolvovali pred 20 rokmi. Rodičia ma zveril do jeho rúk . Mám diagnózu DMO. Operoval ma 6 krát. Každú operáciu zvládol na 100%. Okrem toho, že je vinikajúci odborník oceňujem aj jeho ľudský prístup k pacientom . Pán doktor je reálny a priamy, neťahá medové motúzy pod nos. Som rada, že som sa dostala práve k nemu. Na 100% mu dôverujem, pretože viem, že robí všetko, čo je v jeho silách. Pán doktor, dovoľte mi, aby som srdca poďakovala, pretože ste odviedli kus profesionálnej práce, aby som mohla plnohodnotne žiť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Michaela Červená

Umístění: Privátní ortopedie

Pan doktor je ten nejlepší ortopéd kterého znám vždycky mi vyjde vstříc ať se děje co se děje mám ho ráda a jsem strašně ráda že chodím právě k němu je to specialista ve svém oboru a vy co na něj hážete špínu tak si uvědomte co dokázal on a co jste dokázali vy pak něco pište pan doktor se snaží konat svou práci na sto procent a ještě si uvědomte že těch pacientů má až až ne jenom vás

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jmenuji se Karolína je mi 23let a narodila jsem se s vrozenou vadou(spondioepifyzární kostní česká dysplazie) též můj 3letý syn má tuto diagnozu a jde mi o to že bych byla ráda kdyby jsme sehnaly alespon jednoho ortopeda, který by pomohl mému synovi a dal mu tu nejlepší péči. Všichni ortopedové davají ruce pryč od syna protože tuto diagnozu neznají. sice nás má v péči DC.Mařík z Prahy ale jediné co máme od pana doktora jsou ortézy jenže syn mi nedokáže po těch ortézkách skrčit nožičky když se mu sundají. Stalo se nam 2x po užasných ortézkách že se syn plazil po zemi a pozdi aby mohl jít. Páni doktoři se nám v Příbramskě nemocnici vysmály a poslaly nas domů. moje otázka zní vzal by jste syna též do péče? a pomohl by jste nám ? omlouvám se za chyby v textu,
    S pozdravem

Dobrý den, lze se objednat na orto-poul.cz

Prof. MUDr. Jan Poul

• Dobrý den p. profesore.
    Byla jsem se synem u Vás na vyšetření v Přerově ohledně pravé nohy - vtáčí dovnitř a našlapuje po špičkách. Doporučil jste ortézku a aplikaci BTX. Bohužel dnes jsme byli na aplikaci a p. doktor nám píchl BTX do špatné nohy. Pozval nás na další konzultaci za týden. Chtěla bych Vás poprosit o radu, jak dále postupovat, jelikož jsem trochu ztratila důvěru. Dávka byla 20mg/na kg - vážíme 14 kg.
    Počkat další tři měsíce až efekt odezní/ nemůže začít trvale tzv.pajdat i na tu zdravou nožičku, kterou jsme te´d píchli? nebo dát další dávku po týdnu do pravé poškozené nožičky. Jsem úplně zoufalá a nevím, jak postupovat. Nemůže mít špatná aplikace do zdravé nohy nějaké jiné následky? máme diagnozu flebitida a tromboflebitida jiných lokalizací.

Dobrý den, lze se objednat na orto-poul.cz

• revmatické bolesti