Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance volné vazy v obou kolenech

Škoda, že pan prof. už ze zdrav. důvodů neoperuje. Kdyby ano, tak se k němu po cca 18letech vrátím. Operoval mi s odstupem času obě kolena. Podle všeho šlo o složité operace a dopadly na výbornou. Opravdu se snažil a operoval co nejšetrnější metodou. Když jsem se jednou ( po těžkém úraze ) ocitla chybou evidence dětské nemocnice na chirurgii, okamžitě mě vyzvedl a ošetřil sám. Na druhou stranu je jako člověk svůj, což ne všem může vyhovovat. Přeji mu uzdravení. Takových lékařů odborníků by mělo být více.

Privátní ortopedie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Černopolní 9, Brno
Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance (mapa)

Privátní ortopedie (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Vyšetření kyčelních kloubů u kojenců + 2 Více

Prof. MUDr. Jan Poul, CSc. absolvoval stáže v Rusku, Německu a Maďarsku. Pracoval jeden rok jako konzultant v Guy´s and St. Thomas nemocnici v Londýně...

• revmatické bolesti
  • onemocnění páteře
  • nemoci pohybového ústrojí

Umístění: Privátní ortopedie

K panu doktorovi chodíme cca 4 roky. Poprvé řekl, že syn nepotřebuje korzet. RTG pan doktor neviděl, návštěva proběhla velmi rychle s tím, že skoliozu má, ale nic nebudeme dělat, jen přijde na kontrolu. Nezdálo se mě to, proto jsme šli na kontrolu dříve a po vynucení RTG dostal korzet. Na to konto nás pan doktor převelel do Dětské nemocnice. Tam přístup zcela jstený. Rychle letmo prohlédnout (kontrola trvala cca 5 minut), přemlouvat na operaci a k RTG se pokaždé pan doktor vyjádřil velmi nejednoznačně. Když měl syn menší úhel, řekl, že měření není přesné a poslal nás domů. Již žádné rehabilitace. Jednoduchým způsobem prostě operace, nebo nic. Chápu, že toho p. doktor má hodně, ale péči za ty 4 roky můžu zhodnotit jako naprosto nevyhovující. Našli jsme si cvičení a navšítivili rehabilitační centrum na vlastní pěst, protože spoléhat se na odborné vedení pod dohledem lékaře v tomto případě absolutně nefunguje

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance diagnostické vyšetření

Dobrý den,
chtěla bych vám touhle cestou poděkovat za váš čas a hlavně dobrou náladu, kterou jste měl na každé kontrole na ambulanci. Myslím že takových lékařů jako vy by měla být většina. Také jste byl jedním z těch, kdo mě inspirovali ke studiu medicíny. :-) Katka

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

Chtěla bych Vám pane doktore poděkovat touto cestou za Vaši péči. Před více než dvaceti lety jste mi dvakrát prodlužoval paži. Kdyby taková operace nebyla ještě možná, nevím, co by se mnou bylo, byl jste zřejmě jeden z mála, který si troufnul tuhle operaci provést. Za to Vám moc děkuji!!! Jizvy jsou mi vzpomínkou ???? Michaela

Umístění: Privátní ortopedie

Prvú návštevu u pána profesora sme spolu s rodičmi absolvovali pred 20 rokmi. Rodičia ma zveril do jeho rúk . Mám diagnózu DMO. Operoval ma 6 krát. Každú operáciu zvládol na 100%. Okrem toho, že je vinikajúci odborník oceňujem aj jeho ľudský prístup k pacientom . Pán doktor je reálny a priamy, neťahá medové motúzy pod nos. Som rada, že som sa dostala práve k nemu. Na 100% mu dôverujem, pretože viem, že robí všetko, čo je v jeho silách. Pán doktor, dovoľte mi, aby som srdca poďakovala, pretože ste odviedli kus profesionálnej práce, aby som mohla plnohodnotne žiť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Michaela Červená

Umístění: Privátní ortopedie

Pan doktor je ten nejlepší ortopéd kterého znám vždycky mi vyjde vstříc ať se děje co se děje mám ho ráda a jsem strašně ráda že chodím právě k němu je to specialista ve svém oboru a vy co na něj hážete špínu tak si uvědomte co dokázal on a co jste dokázali vy pak něco pište pan doktor se snaží konat svou práci na sto procent a ještě si uvědomte že těch pacientů má až až ne jenom vás

Umístění: Privátní ortopedie Bolest ramene a tricepsu

Nevhodné chování samo o sobě by mi tolik nevadilo. Každý jsme jiný a nesvědčí to o kvalitách pana profesora Poula jako lékaře. Nicméně po vyšetření jsem měl podezření, že se mi jako doktor dostatečně nevěnoval. Závěr prohlídky zněl jasně: "Jste víc zdravý než nemocný." Pár týdnů na to došlo k vykloubení ramene.

Stále platím úhrady a moje vyjádření, 2 x zaslané, zde stále není uveřejněno

Jsme opravdu šťastní, že jsme se dostali s dcerou do péče právě k panu profesorovi. Díky němu jsme se vyhnuli hodně nepříjemné zdlouhavé léčbě, kterou navrhoval jiný lékař z našeho okolí a vůbec nebyla potřebná. Takže cesta přes 200km za ním se nám vyplatí. Stručně, jasně vše vysvětlí, odpoví na všechny dotazy. Je vidět, že je to člověk na svém místě a moc moc moc panu profesorovi za vše děkujeme!

Hezký den všem, rád bych i touto cestou vyjádřil veliké DĚKUJI panu profesoru Poulovi a jeho schopnostem a dovednostem.
Je tomu již více jak 20 let, co mne, jako malého kluka léčil ve vážném stavu kyčel v pokročilém stádiu M.Perthes po zanedbání Jihlavskou nemocnicí - Ortopedií, kde jsem se nevyhnul i dosti složité operaci, nicméně vše dobře dopadlo a pan profesor mi kyčel zachránil a chodím :-)
Do dnes k němu jezdím na kontroly a i přes čas, který uplynul se mi vždy pečlivě věnuje a doporučuje mi další vhodné postupy.
Mnohokrát děkuji a rozhodně vřele doporučuji všem.
S úctou Jiří Hora - Jihlava

Pokud bych mohl doporučit nějakého odborníka v oblasti ortopedie, tak jedině pana profesora Poula.
Vyšetření je vždy rychlé a na vysoké odborné úrovni. S těmi, co zde píší nevhodné a negativní komentáře nemohu v žádném případě souhlasit. Je na místě však zmínit trošku jiný přístup k pacientovi, který nemusí některým vyhovovat, ale pokud by byli lidí všichni stejní, tak by tento svět byl jedna velké nuda. Ano, pan profesor je mírně svůj, ale odborně je to PAN PROFESOR!!!!!!!!!
Léčil manželku a pak i operoval mou dceru, doporučili jsme jej kamarádce, která měla jít s dcerou (3 měsíce) na hospitalizaci kvůli špatnému postavení kloubů, nakonec navštívili pana profesora, ten opravil diagnozu, správně zaléčil a hospitalizaci se vyhnuli.
To jsou jen mé zkušenosti, dle mého názoru se na Moravě nenajde lepší ortoped.

Cena není uvedená

Vyšetření kyčelních kloubů u kojenců

Cena není uvedená

Sportovní prohlídka a poradenství (pohybový aparát) 30 min.

od 500 kč

Samoplátci hradí za uz kyčlí i ortopedické vyšetření

Dobrý den,

Umístění: Dětská nemocnice FN Brno, odd. ortopedie, ortop.ambulance

Umístění: Privátní ortopedie Bolest ramene a tricepsu

Stále platím úhrady a moje vyjádření, 2 x zaslané, zde stále není uveřejněno

Mnohokrát děkuji a rozhodně vřele doporučuji všem.
S úctou Jiří Hora - Jihlava

To jsou jen mé zkušenosti, dle mého názoru se na Moravě nenajde lepší ortoped.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, v dubnu v roce 2016 jsem byla na plastice předního zkříženého vazu. Na konci září jsem byla na cyklo výletě na 4 dny, kdy jsme ujeli 300km a od té doby mě stále bolí koleno při větší zátěži (chůze ze schodů, z kopce, běh a jiné otřesy). Chci se zeptat, zda se jedná pouze o přetížení nebo je třeba návštěvy lékaře. Ještě doplním, že z kola jsem nespadla. Předem děkuji za odpověď

• Dobrý den,

je možné si ve věku 23let, při výšce 2 metry, váze 115kg, extrémním plochonožím a mírným genu valgum za 2 měsíce v uspěchané práci na nohou poškodit kyčelní i kolenní klouby až je z toho osteoartróza typu I a typu II?

Podle ortopeda mám typ I na obou kolenou, jedné kyčli, a typ II na druhé kyčli. Po 2 měsících v práci byly silné bolesti kyčle (u té kde je typ II).

Nebo si myslíte, že ta osteoartróza se spíše vyvíjela během let? Už od 14-15 let (možná i dříve) jsem trpěl obezitou. Když jsem se rozhodl hubnout, měl jsem 170kg. Na nohou jsem ale předtím nikdy tak dlouho nebýval tak jako nedávno v práci, 7-8 hodin denně po dobu těch 2 měsíců. Předtím to byly spíše jen 1-2 hodiny denně (cesta do školy a zpět,občas nějaká ta procházka,cesta k lékaři atd).

Problémy s klouby nikdy v minulosti nebyly.

Děkuji za odpověď.

• revmatické bolesti