MUDr. Jan Maštálka

Zubař Více

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

46 názor

Adresa

Ordinace praktického lékaře
Jiřího Wolkera 1353, Ledeč nad Sázavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

46 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Trhání všech osmiček. Naprostá spokojenost se zákrokem i s léčbou/hojením.

A
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Ordinaci pana doktora Maštálky jsem navštívila kvůli náhradě chybějících zubů pomocí implantátů. Nelituji ani času ani financí co mě to stálo. (pan doktor má občas problém s časem :)) S prací jsem maximálně spokojená pan doktor je velice pečlivý, nikdy neponechal nic náhodě. Před každým zákrokem jsem byla pečlivě seznámena s tím co mě čeká, po operaci si mě převzali moc milé sestřičky, které mě poučili jak se mám o rány starat. Dneska mám nádherné zuby, které drží a jsou k nerozeznání od vlastních.

T
Umístění: jiné místo Jiný

Navštívila jsem zubní ordinaci Implanta v listopadu 2020 a byla jsem velice spokojená. Byla jsem na extrakci všech zubů moudrosti a vše bylo bezbolestné. Oceňuji profesionální přístup pana doktora a velice příjemný personál. Mohu všem jen doporučit.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

S prací pana doktora Maštálky jsem velice spokojena, doporučila mi ho moje kamarádka. Neměla jsem v horní čelisti žádné zuby, byla jsem nucena nosit protézu. Neměla jsem ani kost do které by mi implantáty dal. Poradil si se vším a ted po skoro dvou letech co jsem k němu začala jezdit mám krásné nové zuby napevno na implantátech. Rozhodně nelituji času ani peněz, určitě to za to stálo. Tímto děkuji nejen jemu ale i milým a ochotným sestřičkám.


J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Rozhodně nedoporučuji. Nepříjemné bylo hned na začátku čekání. Ačkoliv byla dcera objednaná na konkrétní čas, vzali ji po 1,5 hodině. Což u dítěte je hodně stresující a zdlouhavé. V ordinaci prvotní zájem o platbu za nadstandard - u dítěte za vytržení dvou zubů částka přes 3 tisíce Kč. Měl to být banální úkon, až ve zprávě jsme se dočetli o komplikaci. Pan doktor nás o tom osobně vůbec neinformoval. Při mém příchodu do ordinace seděla dcera v zub. křesle, vytékala jí z úst krev na oblečení, měla ji i ve vlasech. Aniž by ji otřeli nebo na to aspoň upozornili. Otřesný zážitek, který si již nikdy nechci zopakovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Skvělý zubař. Byla jsem u něj na komplikovaném trhání - sekání "moudráku". Zákroku jsem se velmi bála. Přístup pana doktora a sestřičky byl velmi profesionální. Po celou dobu zákroku mi sdělovali, co se bude dít a co můžu v tu chvíli cítit. Toto mi přijde velmi důležité a v dnešní době u lékařů poměrně vzácné. To mi dodávalo klid. Celý zákrok proběhl bezbolestně. Rekonvalescence cca týden s antibiotiky, nateklý obličej a zpočátku bolest - ale to je po tak velkém zásahu očekávatelné a normální.


V
Ověřený profil

Nejlepší zubař i se sestřičkou! Trhání osmiček naprosto bez problému a ještě jsme se stihli zasmát! :D :) Nic mě nebolelo a po vyndání stehů bych šla klidně ještě na jedno kolo trhání :D škoda, že už nerostou 9vítky :D :)


Ověřený profil

8.2.2017. Dobry den, dnes jsem byla u pana doktora s dcerou na zakroku a musim rict, ze s takovym profesionalnim tymem jsem se jeste nesetkala. Uzasny lidicky s uzasnym pristupem. Dcera sla plna strachu a kdyz jsme odesly sama rekla te tam klidne jeste pujde. Mockrat dekuji lekari i sestram. Klobouk dolu pred Vami.


Ověřený profil

Pan doktor Maštálka je moc šikovný hodný a mýlí a moc pěkný trhal mi zuby a po zákroku to ani nebolelo prostě sprovej doktor. V prosinci k němu jedu na kontrolu a moc se těším ani se už nebojím.


R
Ověřený profil

Pan doktor Maštálka mi trhal 3 osmičky. Zákroku jsem se velmi bála. Strach ze mě opadl, když si pro mě přišla sympatická sestřička, odvedla mě na RTG, vše mi vysvětlila a sepsala se mnou vše potřebné. Poté jsem v čekárně ještě musela nějakou dobu čekat. Pan doktor byl veselý, přátelský a hlavně velmi šikovný. Dostala jsem anestetikum a požádala jsem i o analgosedaci, kterou v tomto zařízení umožňují. Samotný zákrok byl velmi rychlý, profesionální a bezbolestný. Pana doktora mohu s klidným svědomím doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu