MUDr. Jan Maštálka

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Jiřího Wolkera 1353, Ledeč nad Sázavou

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Trhání všech osmiček. Naprostá spokojenost se zákrokem i s léčbou/hojením.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Ordinaci pana doktora Maštálky jsem navštívila kvůli náhradě chybějících zubů pomocí implantátů. Nelituji ani času ani financí co mě to stálo. (pan doktor má občas problém s časem :)) S prací jsem maximálně spokojená pan doktor je velice pečlivý, nikdy neponechal nic náhodě. Před každým zákrokem jsem byla pečlivě seznámena s tím co mě čeká, po operaci si mě převzali moc milé sestřičky, které mě poučili jak se mám o rány starat. Dneska mám nádherné zuby, které drží a jsou k nerozeznání od vlastních.

Navštívila jsem zubní ordinaci Implanta v listopadu 2020 a byla jsem velice spokojená. Byla jsem na extrakci všech zubů moudrosti a vše bylo bezbolestné. Oceňuji profesionální přístup pana doktora a velice příjemný personál. Mohu všem jen doporučit.

S prací pana doktora Maštálky jsem velice spokojena, doporučila mi ho moje kamarádka. Neměla jsem v horní čelisti žádné zuby, byla jsem nucena nosit protézu. Neměla jsem ani kost do které by mi implantáty dal. Poradil si se vším a ted po skoro dvou letech co jsem k němu začala jezdit mám krásné nové zuby napevno na implantátech. Rozhodně nelituji času ani peněz, určitě to za to stálo. Tímto děkuji nejen jemu ale i milým a ochotným sestřičkám.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Rozhodně nedoporučuji. Nepříjemné bylo hned na začátku čekání. Ačkoliv byla dcera objednaná na konkrétní čas, vzali ji po 1,5 hodině. Což u dítěte je hodně stresující a zdlouhavé. V ordinaci prvotní zájem o platbu za nadstandard - u dítěte za vytržení dvou zubů částka přes 3 tisíce Kč. Měl to být banální úkon, až ve zprávě jsme se dočetli o komplikaci. Pan doktor nás o tom osobně vůbec neinformoval. Při mém příchodu do ordinace seděla dcera v zub. křesle, vytékala jí z úst krev na oblečení, měla ji i ve vlasech. Aniž by ji otřeli nebo na to aspoň upozornili. Otřesný zážitek, který si již nikdy nechci zopakovat.

Skvělý zubař. Byla jsem u něj na komplikovaném trhání - sekání "moudráku". Zákroku jsem se velmi bála. Přístup pana doktora a sestřičky byl velmi profesionální. Po celou dobu zákroku mi sdělovali, co se bude dít a co můžu v tu chvíli cítit. Toto mi přijde velmi důležité a v dnešní době u lékařů poměrně vzácné. To mi dodávalo klid. Celý zákrok proběhl bezbolestně. Rekonvalescence cca týden s antibiotiky, nateklý obličej a zpočátku bolest - ale to je po tak velkém zásahu očekávatelné a normální.

Nejlepší zubař i se sestřičkou! Trhání osmiček naprosto bez problému a ještě jsme se stihli zasmát! :D :) Nic mě nebolelo a po vyndání stehů bych šla klidně ještě na jedno kolo trhání :D škoda, že už nerostou 9vítky :D :)

8.2.2017. Dobry den, dnes jsem byla u pana doktora s dcerou na zakroku a musim rict, ze s takovym profesionalnim tymem jsem se jeste nesetkala. Uzasny lidicky s uzasnym pristupem. Dcera sla plna strachu a kdyz jsme odesly sama rekla te tam klidne jeste pujde. Mockrat dekuji lekari i sestram. Klobouk dolu pred Vami.

Pan doktor Maštálka je moc šikovný hodný a mýlí a moc pěkný trhal mi zuby a po zákroku to ani nebolelo prostě sprovej doktor. V prosinci k němu jedu na kontrolu a moc se těším ani se už nebojím.

Pan doktor Maštálka mi trhal 3 osmičky. Zákroku jsem se velmi bála. Strach ze mě opadl, když si pro mě přišla sympatická sestřička, odvedla mě na RTG, vše mi vysvětlila a sepsala se mnou vše potřebné. Poté jsem v čekárně ještě musela nějakou dobu čekat. Pan doktor byl veselý, přátelský a hlavně velmi šikovný. Dostala jsem anestetikum a požádala jsem i o analgosedaci, kterou v tomto zařízení umožňují. Samotný zákrok byl velmi rychlý, profesionální a bezbolestný. Pana doktora mohu s klidným svědomím doporučit.