Adresa

Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
41 názorů

M

Názor přidán dne 30.03.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


M
Ověřeny pacient

Skvělý zubař. Byla jsem u něj na komplikovaném trhání - sekání "moudráku". Zákroku jsem se velmi bála. Přístup pana doktora a sestřičky byl velmi profesionální. Po celou dobu zákroku mi sdělovali, co se bude dít a co můžu v tu chvíli cítit. Toto mi přijde velmi důležité a v dnešní době u lékařů poměrně vzácné. To mi dodávalo klid. Celý zákrok proběhl bezbolestně. Rekonvalescence cca týden s antibiotiky, nateklý obličej a zpočátku bolest - ale to je po tak velkém zásahu očekávatelné a normální.


V
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař i se sestřičkou! Trhání osmiček naprosto bez problému a ještě jsme se stihli zasmát! :D :) Nic mě nebolelo a po vyndání stehů bych šla klidně ještě na jedno kolo trhání :D škoda, že už nerostou 9vítky :D :)


Ověřeny pacient

8.2.2017. Dobry den, dnes jsem byla u pana doktora s dcerou na zakroku a musim rict, ze s takovym profesionalnim tymem jsem se jeste nesetkala. Uzasny lidicky s uzasnym pristupem. Dcera sla plna strachu a kdyz jsme odesly sama rekla te tam klidne jeste pujde. Mockrat dekuji lekari i sestram. Klobouk dolu pred Vami.


Ověřeny pacient

Pan doktor Maštálka je moc šikovný hodný a mýlí a moc pěkný trhal mi zuby a po zákroku to ani nebolelo prostě sprovej doktor. V prosinci k němu jedu na kontrolu a moc se těším ani se už nebojím.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor Maštálka mi trhal 3 osmičky. Zákroku jsem se velmi bála. Strach ze mě opadl, když si pro mě přišla sympatická sestřička, odvedla mě na RTG, vše mi vysvětlila a sepsala se mnou vše potřebné. Poté jsem v čekárně ještě musela nějakou dobu čekat. Pan doktor byl veselý, přátelský a hlavně velmi šikovný. Dostala jsem anestetikum a požádala jsem i o analgosedaci, kterou v tomto zařízení umožňují. Samotný zákrok byl velmi rychlý, profesionální a bezbolestný. Pana doktora mohu s klidným svědomím doporučit.


Ověřeny pacient

Pan doktor Maštálka je mistr svého oboru.Bez diskuze kdyby byl na kraji světa a byl klasický zubař,tak neváhám ani vteřinu,a jezdím k němu.Sestry co jsou u něj jsou absolutně profesionální,perfektní jednání,navíc hezký :-) To jako opravdu tohle jsem ještě nikde nezažil.Doktor kterej se chová pomalu jako kamarád,podá ti ruku když tam přijdeš,zeptá se tě jak se máš...všechno ti vysvětlí,a jeho tým je opravdu ten nejlepší.U mě absolutně všechny palce nahoru!


A
Ověřeny pacient

Pan doktor Maštálka je absolutně výborný!!! Plus jeho tým a hlavně asistentka. Minulý týden mi trhal všechny "osmičky" a byl šikovný! Strašně jsem se zákroku bála, ale jeho asistentka byla úžasná, jako "máma", všechno mi vysvětlila, utěšovala mě a při píchání inejkcí držela i za ruku. Všechno proběhlo na 1 a já jsem ráda, že mám zuby venku a že mi je tahal zrovna tento zubař. Kdybych nebydlela tak daleko, vybrala bych si ho jako svého zubaře. Pana doktora můžu jen a jen doporučit. Byl skvělý!!!! :) :) :)


Ověřeny pacient

včera mi vytrhnul moudrák :) uplně bomba doktor.. krásně vás uvede do pohody i paní sestra byla jak jeho dvojče krásně sehraný :) vše vám popisují a dají si záležet. Doporučuji!! :) i za hodinu cesty autem.


Ověřeny pacient

Dnes mi pan doktor trhal všechny 4 osmičky, a mohu vřele doporučit za jeho lidský přístup, snahu o to aby byl zákror rychlý a co nejméně bolestný. Díky patří i milé sestřičce za jeji péči, laskavost a koordinaci. Zákroku jsem se bála ale díky týmu pana doktora se to stalo téměř prkotinou. Verča Holubová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti