Ord. praktického lékaře gynekologa
Masarykova 331, Ústí nad Labem

Nejlepší gynekolog!!!! S panem doktorem jsem moc spokojená, sestřička je také super a moc příjemná. Když byl problém, pan doktor mi vždy pomohl a sestřička vše hezky vysvětlila, pokud bylo zapotřebí. Oba mají lidský přístup!!! Pan doktor měl v péči obě mé těhotenství a za to mu patří velké DÍK, sestřičce také. U obou dětí mi vypočítal termín porodu přesně na den. Asi to je velká náhoda, ale to se jen tak nevidí.

S panem doktorem Kreníkem jsem byla spokojená hned, co jsem vešla.do ordinace.Sestřička milá, bylo na mě dost vidět strach a nervozita.Jelikož u gynekologů jsem dost opatrná a vybíravá.Potřebuji opravdu lidský přístup a to u pana doktora je.Za mě spokojenost.

Jsem moc ráda, že mi kamarádka před pár lety pana doktora doporučila. Myslím, že bych opravdu těžko hledala lepšího. Je to velice ochotný, milý a sympatický člověk. Má velice lidský přístup, s pacientkou komunikuje a musím říct, že vyšetření probíhá v pohodové atmosféře. Jen sestřička je někdy trochu nepříjemná. Ale raději oželím nepříjemnou sestru, když vím, že pan doktor je super!!!
Opravdu pana doktora mohu jen doporučit!!!

Jen mohu doporučit. Nebýt jeho dnes bych neměla druhé dítě. Přistěhovala jsem se a hned po prvním přijetí se mě zeptal zda bych chtěla ještě druhé dítě. Pokud ano je nevyhnutelné udělat zákrok. Na moravě odkud jsem se
přestěhovala mě o tomhle zákroku nikdo neinformoval a možná dnes bych měla jen jedno. Je to lékař na pravém místě, umí naslouchat, starostlivý a pečující. Chvála jemu. Děkuji.

Pan doktor i paní sestřička si nemohli vybrat lepší povolání.Dělají svou práci na výbornou a jako lidé jsou také skvělí.Mé zkušenosti s nimi jsou veliké a nikdy mě nezklamali!Vždy se mě snažili pomoci i psychycky,přesto že nemuseli.Jsem jim za hodně vděčná a doufám že tu pro mě budou i nadále.
Děkuji jim za jejich ochotu a přeji jim do budoucna jen to nejlěpší

I já doporučuji

Mela jsem bolesti v podbrisku ale pan doktor mi tvrdil ze je vse v poradku na bolesti jsem si ztezovala delsi dobu,kdyz jsem sla k jinemu lekari ten mi zjistil ze mam cistu na vajecniku,uz mi nepomohli ani injekce cista mi rostla dal musela jsem jit na operaci.Kdybych nesla k jinemu lekari tak by to moc dobre nedopadlo

U pana Doktora Kreníka jsem nyní na praxi jako porodní asistentka. To jak jedná s pacientkami, s jakým zájmem poslouchá a řeší jejich starosti a v neposlední řadě jak je starostlivý na mě udělalo obrovský dojem. Je to nejen výborný lékař, ale na to že je to muž dokáže být velmi citlivý co se týče vyšetřený i v případě, že není něco v pořádku. Sama mám jinou gynekoložku, ale přemýšlím nad přechodem k němu, protože vím, že nic nezanedbává. A sestřička? Z počátku na mě udělala neblahý dojem, ale teď vím, že je to moc fajn ženská :)

K panu doktorovi chodí téměř celá má rodina,nicméně já s ním spokojená nebyla.Před několika lety jsem měla závažný zdravotní problém,ze strany pana doktora došlo k pochybení a vše se dávalo do kupy,takřka za 5 minut 12,ačkoliv se poté snažil,mou důvěru v něj to již nepovzbudilo,byl odměřený,laxní,nedalo se s ním mluvit o problémech,či nějakém řešení.Odešla jsem od něj a jsem velice spokojená u doktorky,ke které chodím nyní.Bohužel,pokud je vše v pořádku,na nic se neptáte,nic neřešíte,o nic se nezajímáte a probíhá u Vás vše v nejlepším pořádku,pak je to ze strany pana doktora také tak...Objeví-li se ale nějaké,byť sebemenší ale,pak to poznáte...

Nedoporučuji těm, kdo potřebují, aby se lékař zajímal o jejich problém.Šla jsem s problémem,a dostala jsem spíš vypeskováno a výsměch mých problémů.Má na urgentní vyšetření dost času...Když je vše v pořádku, je Ok, je-li problém a chcete zkusit jiné postupy...jste malá holka, která tomu nerozumí.