Adresa

Ambulance alergologie a imunologie
Na Pankráci 7/353, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ambulance alergologie a imunologie

Pan doktor je naprosto dokonalý! Díky němu už vím, na co mám alergie, na co intolerance a co můžu a nemůžu baštit. :) Navíc mě zbavil neskutečného množství léků, které mi napsali ostatní lékaři. Je opravdu velice precizní. Hledá příčinu problému a ten pak odstraní, neléčí jen následky a dál to neřeší. Také mám díky němu astma totálně pod kontrolou. Navíc mě dal tak imunologicky do pořádku, že mám jen díky němu konečně svoje vymodlený miminko. Nejlepší doktor, jakého jsem kdy poznala!

R
Ověřený profil

Pan doktor je nesmírně pečlivý, hledá souvislosti a při jakékoliv možném problému jde dál do hloubky a snaží se nalézt příčinu. Absolutní spokojenost. Dlouhá čekací doba na objednání je daň za precizní a dobře odvedenou práci.

M
Ověřený profil

Přišla jsem za ním, protože jsem chtěla znát příčinu svých potíží. On mi ale hned chtěl předepsat antihistaminika, abych se těch potíží zbavila, aniž by zatím příčinu znal. To jsem odmítla. Příště, po důkladných krevních testech mi oznámil, že stále neví, co mi je, ale že mi zatím napíše antihistaminika a něco na podporu jater, abych se aspon zbavila potíží. To jsem opět odmítla a snažila se ho ptát na nějaké choroby, které by to mohly být, ale on mě odbyl s tím, že si snad nemyslím, že tomu rozumím líp, než doktoři. To mě dostalo úplně a už jsem tam nešla. Dlouhé čekání v čekárně a to, že si po každém kontaktu s člověkem dezinfikuje ruce, už je jenom detail.


J
Ověřený profil

Sice se u pana doktora musí čekat někdy dlouhé hodiny, nicméně to stojí za to. Přemýšlí nad symptomy a hledá příčinu, nikoliv nejsnadnější cestu s léky. Díky němu se zbytečně neléčím na 2 závažné choroby, které mi byly diagnostikovány klasickými doktory, kteří umí jen psát recepty.
Nazvala bych ho takovým českým Dr. HOUSEm !!! Všem doporučuji !!!!


Ověřený profil

Důsledně a pečlivě se pacientům věnuje nadstandartní péčí. Mohu jen doporučit.


výborný lékař s maximální péčí a osobním přístupem


Nejlepsi lekar ktereho jsem v zivote poznal,je lidsky rozumi medicine ,takovych je malo,me manzelce zachranil zivot,ostatni lekari u kterych byla na ruznych vysetrenich neuspela,ublizili i psychicky kdyz ji rekli,ze ma rakovinu strev,pan doktor kalanin ji pomohl,je to odbornik na svem miste.manzelka i ja na neho nedame dopustit,a jestli nekdo ceka dlouho v cekarne,tak jen proto,ze ma pacienta,kteremu se snazi pomoct.


Připojuji se k chvále pana doktora a musím pochválit i sestru paní Očkovou-.


Vysoce erudovaný odborník, s lidským přístupem.


Chodim k panu doktorovi již dlouho i s dětmi,velmi mám všem pomohl,je opravdu skvělý odborník,kéž by takový byl každý lékař,jen to čekání když by bylo kratší


Došlo k chybě, zkuste to znovu