Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Nechápu recenze typu Arogantní. Nejdu si povídat, jdu se léčit. Za mě odborník s velmi individuálním přístupem a srozumitelným vysvětlením. Několik ošetření a vždy naprostá spokojenost.

Umístění: Nemocnice Třinec Otřes mozku

Vyhnout se pokud je možnost obloukem. Doktorovo chování - neprofesionální, arogatní, pohrdání při komunikaci s pacientem. Byla jsem poslána domu s tím, že mi nic neni. ( úder v oblasti hlavy, dezorientovana, zmatena, zvracení ) . Po vyšetření u jiného lékaře zjištěn otřes mozku.

Umístění: jiné místo Kontrola

Vyhněte se tomuto lékaři, pokud máte na výběr.
Při mé návštěvě s pohmožděným hrudníkem na ambulanci se pokoušel zcela bagatelizovat důvod mé návštěvy a ve výsledku vyvodil zcela neadekvátní diagnózu. I přes to, že lékař před ním usoudil jinak a předepsal mi adekvátní léky na bolest které zabíraly, od tohoto pana doktora jsem odešel s nevyřešenou, 3 měsíce přetrvávající ostrou bolestí a doporučením koupit si paralen.

Nutno dodat, že doktorovo chování vykazuje neprofesionalitu a pohrdání při komunikaci s pacientem. Rovněž projevil neschopnost při dohledávání informací z databáze s předešlými záznamy. Jeho diagnóza tudíž nebyla podložena žádnými adekvátními informacemi z předchozích návštěv, které byly již tři. Při mé snaze vysvětlit problém slovy mi skočil do řeči a trval na tom, že se o nic vážného nejedná.

Jsem nespokojen, doporučuji se obrátit na odbornějšího člověka, tento doktor odborníkem není. Své silné bolesti jsem nucen řešit jinde.

Velká spokojenost! Skvělý a zodpovědný doktor. Jizvy se po operaci krásně hojí. Díky moc za všechno:)

....., které přijede k ošetření s naprostou kokotinou je ošetřena tak, jak se sluší a patří. Všichni lídé se mají starat o své zdraví a neletět do špitálu po tom, co si odře prst. Jo a Podlesí jen vybírá k ošetření lukrativní pacienty, jen ty, na kterých vydělají a ten zbytek, který je třeba opravdu léčit, kde léčba stojí peníze, ty posílají na Sosnu. Ale lidé jsou tak blbí, že oslavují Podlesí, ale vůbec jim nedochází, že tam na ně ..... a jedině, kde se můžou dočkat pomoci je Sosna.

S tímto panem doktorem také nemám dobré zkušenosti, je velmi arogantní a příjde mi, že je mistr světa amoleta a vy jste jen nějaký blbeček, co chce narušit jeho čas.

Při nehodě s autobusem jsem dopadla na záda a nemohla ani popadnou dech, protože jsem si vyrazila dech. Matka mě odvezla na pohotovost s tím, že mě ošetří, ale bohužel. Jen mi nadzvedl tričko, povzdechl a poslal mě domů, museli jsme jet k mé obvodní lékařce na ošetření, protože jsem měla na zádech krvavý šrám cca 10 cm a on mi ho neošetřil ani ajatinem!!

Takže moje první špatná zkušenost.

A druhá s hnisajícím pupíkem, kde jsem pro jistotu šla na Podlesí, ale stejně mě poslali na Sosnu, opět jsem se ocitla u tohodle doktora a on po mě začal řvát, jak je možné, že mě tam poslali z Podlesí, jak kdybych já to ovlivnila, co proti sobě tyhle dvě nemocnice mají! Podíval se mi na pupek, řekl dobré a tím to skončilo.

Takže tak, k němu snad nejlépe už nikdy!!

Osetroval mne uz nekolik krat a vzdycky bez jakychkoliv problemu s maximalni spokojenosti.

Musím souhlasit již s předešlým hodnocením, tento lékař je velice arogantní, nemumí se slušně chovat k pacientům, naopak je velice hrubý.

Zodpovědný a skvělý doktor. Při vysvětlení je věcný a stručný. Mé jizvy po zákroku jsou krásně zahojené, téměř neviditelné. Děkuji. Nechápu předešlého pacienta.

při poranění kolene mi řekl, že mám natáhnuté svaly zadní partie stehna. Jenže magnetická rezonance potvrdila, že šlo o rupturu křížového vazu! Pokud jdete na ambulanci do Třince, tak se ho vyvarujte. Druhou chybu, kterou udělal, byla na 3x kost na prstu ruky. S tím, že jí vždy dal do sádry poslal na rentgen a zase znovu. Byl jsem ozářen tak moc, jak snad člověk nemůže být za celý rok a to ještě nemluvím o tom, že napotřetí mi už nepůsobily umrtvovací injekce proti bolesti, takže jsem to rovnání pěkně cítil. Vím, že práce na chirurgickým oddělení je velmi těžká, protože doktor musí vědět jak "léčit" nebo diagnostikovat široké spektrum úrazů, ale takových chyb jak diagnostických, tak chirurgických se nesmí dopoušťet.