Adresa

Ordinace
Šimkova 1223/2, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Akutní bolest zubu

Velice zdvořilý, příjemný, Vše vysvětlil-každý úkon popsal.Perfektní. Jsem maximálně spokojený :-) Pro mě dva nejlepší zubaři v HK společně s MUDr.Zuzanou Svíčkovou :-) V tomto mám štěstí a DĚKUJI

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Maximální spokojenost, vše předem vysvětlí, pečlivý, trpělivý. Ani jednou nebyla třeba oprava odvedené práce, veškeré plomby drží.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Nejlepší lékař ve svém oboru. Maximální spokojenost. Precizní, sympatický empatický. Vřele doporučuji. Sobotková Lenka

Ověřený profil

Pan doktor je opravdu výborný, a ačkoliv běžně takovéto komentáře nepíšu, tady musím. To, jak někdo píše , že pracuje pomaleji, to je jedině výhodou, pracuje precizně, ale přitom velmi jemně, vše vysvětlí, u vyšetření přesně říká, co dělá. Takový zákrok se opravdu snáší mnohem lépe, i když je nepříjemný. Kdybych si měla vybrat jediného zubaře, ke kterému chodit, pak právě jen k němu. V tomto oboru je pečlivost a trpělivost zcela zásadní.

Ověřený profil

Pan doktor je nejen skvělým lékařem,ale také člověkem se srdcem na správném místě. Jsem jeho dlužníkem a ještě jednou bych mu chtěla poděkovat za to jak mi pomohl, ač vůbec nemusel. Moc si toho vážím. Věřím že jeho kariéra bude jenom prosperovat a dosáhne velkých úspěchů. Přeji Vám, ať se vám i nadále moc daří, v zaměstnání i v životě.

A
Ověřený profil

Mám dlouholeté zkušenosti se svými zuby a zubními lékaři,ale tento pan doktor je úžasně vstřícný,milý,při vstupu na pohotovost mi podal ruku a představil se,vše vysvětlí,zákrok provede velmi odborně a já jsem byla nadmíru spokojená až překvapená,že jsem konečně viděla člověka na svém místě.Všem Vám pacientům ho z celého srdce doporučuji! Panu doktorovi moc děkuji.

H
Ověřený profil

velice doporucuji, pan doktor je empaticky,mily a peclivy

K
Ověřený profil

Jeho přísup je skutečně velmi empatický. Pan doktor je profesionální, zodpovědný a zároveň velmi laskavý. Rozhodně doporučuji.

Ověřený profil

Mohu jen doporučit.Velice příjemný přístup a lidskost.

H
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená - je šikovný, pečlivý, a byť u něj ošetření možná trvá o něco déle než u jeho kolegy dr. Čelka (což je ovšem pochopitelné s ohledem na rozdíl ve zkušenostech), chodím k němu raději. Přes své mládí nebo možná právě pro ně má k pacientům velice lidský přístup - je milý, vlídný, vše vysvětlí, neomezuje se pouze na finanční stránku věci, což se mi v poslední době nelíbilo u dr. Čelka. Svým přístupem dokáže značně zmírnit nepříjemný pocit, který většina z nás mívá před zubním ošetřením.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog