MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace bolesti zad a kloubů

Vstřícný přístup, vysoká odbornost, ihned indikoval léčbu, operoval již mého manžela s velmi dobrým výsledkem. Doporučuji.

Umístění: jiné místo

Pán doktor má veľa pacientov ako každý dobrý ortopéd, napriek tomu sa mi venoval, vyšetril ma a stanovil diagnózu, ktorú keď som neskôr googlil tak presne zodpovedá mojim príznakom. Profesionálny prístup doktora, hodnotím veľmi kladne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Vynikající lékař, odborník na svém místě, profesionální a přímý přístup k pacientovi.
Pan doktor vrací chuť do života. Rozhodl o operaci, kdy si už ostatní lékaři nevěděli rady. V listopadu 2015 byla provedena operace páteře, zadní stabilizace a dekomprese L2-S1. Nesmírně obtížný, fyzicky náročný 8 hodin trvající zákrok. Pan doktor si následující den vzal dovolenou, protože ho bolela záda, a následující den v noci se na mne přišel podívat na JIP.
Po operaci postupně zmizelo oslabení DK, postavil jsem se na špičky a poté začal chodit.
Stav po operaci se natolik zlepšil, že rychlá chůze dnes není problém
Jsem panu doktorovi nesmírně vděčný, to se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít.

Petr Novák

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor neuznává alternativní metody k operaci, která momentálně není možná. Dostala jsem radu - "Vraťte se, až budete chtít operaci" a nic dalšího.
V čekárně si počkáte i hodinu a to přesto, že jste objednaní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.Profesionální jednání.Příjemné prostředí.Krátká objednací doba.

Umístění: Ortopedická ordinace Operace páteře - kontrola

Pan doktor mi před 6 týdny operoval bederní páteř...3 nové plotýnky a stabilizace. Jsem moc spokojená...bez potíží....jak znovuzrozená po letech bolestí. Vrací se mi normální spánek bez bolestí a energie. Oceňuji u p. doktora lidský přístup.upřímnost.přímost.jistotu.klid i vtip. Mám v něj důvěru a pocit jistoty ... u odborníka, který ví co dělá. Můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou. DĚKUJI !!! Dana Fibingrová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasný pan doktor,odborník .Vždy vyslechne a jeho léčení je vždy úspěšné.K tomuto lékaři mám plnou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace Bolest v koleně.

Byla jsem u pana doktora poprvé a působil na mě velmi příjemně byla jsem vyšetřena podle mého úsudku velmi dobře. Po injekci se mě bolest v koleně téměř odstranila, na dalším postupu se budeme domlouvat, při příští kontrolní návštěvě, na kterou jsem byla bez problému opět objednaná. Ambulance je v moc pěkném prostředí.

Umístění: jiné místo Úraz

Dobrý den, letos v červnu 2018 jsem měl vážnou nehodu na motorce. Po pádu došlo ke zlomeninám několika obratlů s poškozením míchy, mnohočetným zlomeninám žeber, hrudní kosti a propíchnutí plic. Následovala operace páteře, při které mi PAN Mudr. Cienciala voperoval do zad stabilizační tyče a šrouby. Po tomto odborném zákroku se mi obnovila hybnost všech končetin. Při následných kontrolách u pana doktora velmi oceňuji jeho lidský a profesionální přístup. Tímto Vám chci pane doktore ze srdce poděkovat za záchranu. A všem ostatním lidem můžu péči pana doktora jen doporučit. Je to odborník na svém místě. Marek Blaha

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice ochotný a příjemný lékař, i personál, pěkná čekárna i ordinace, velice spokojený pacient. Zdenka K