MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Umístění: Ortopedická ordinace

Misto pana doktora byl zástupce, nicméně vše na jedničku, velmi vstřícný a empatický přístup, ochota pomoci

Umístění: Ortopedická ordinace

Vsristnost k problémům a další doporučení k vyšetření. Celkově dobrý dojem z návštěvy ambulance. Příjemná i sestřička

Umístění: Ortopedická ordinace

Pán doktor aj sestřička byli moc hodní a usměvavý a hlavně jsem odcházela s tím,že už vím proč mám bolesti,tablety které mi pán doktor doporučil zabrali a ja jsem téměř okamžitě pocítila úlevu.Děkuji moc za pomoc.M.Š

Umístění: Ortopedická ordinace

U pana doktora jsem byl v posledních letech již několikrát, vždy všechno, včetně operace proběhlo přesně dle naší domluvy. Děkuji

Umístění: Ortopedická ordinace

Kladný přístup k pacientovi. Vše krásně vysvětlí a nabídne nejúčinnější léčbu.Rychlé objednání bez zbytečného čekání.

Umístění: Ortopedická ordinace

Postup,léčba vše je promysleno, rozumím tomu,příjemná sestřička, co víc si přát, když Vás něco bolí

Umístění: Ortopedická ordinace

dlouho jsem se rozmýšlela,jestli napsat hodnocení. první návštěva proběhla dobře. pan doktor mě ujistil,že se vše dá do pořádku. nemohla jsem se hýbat, nejhorší to bylo v noci. dal mi obstřik na rameno a léky na bolest, což mi nepomohlo. Při druhé návštěvě opět obstřik a léky proti bolesti s tím, že se s tím musím smířit, že je to věkem. Až paní doktorka na na revmatologii okamžitě poznala, co to je. Nebylo to věkem, ale nemoc . Dostala jsem prášky které zabraly a jsem zatím v pohodě. Takže s MUDr. Ciencialem jsem nebyla vůbec spokojena.

Umístění: Ortopedická ordinace

Profesionalni a vecny pristup. Sice trosku delsi cekaci doba, ale ta jen svedci o duslednosti vysetreni.

Umístění: Ortopedická ordinace

Spokojenost přístupu k pacientovi a podrobné vysvětlení všeho kolem zdravotního stavu pacienta. Doporučuji!

Pan doktor je profesionál na svém místě. Kvituji jeho přístup k pacientovi. Moje operace byla akutní a tak jsem pana doktora poznala až na pooperační návštěvě. Nyní po roce rekonvalescence mohu pana doktora jenom doporučit.