nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pana doktora Bláhu mohu jen doporučit! Byla jsem u něj chirurgicky odstranit dvě znamínka a byla jsem maximálně spokojená! Pan doktor byl velice sympatický, příjemný a velký profesionál, stále se při výkonu staral, zda mě nic nebolí a vše taky bylo úplně bezbolestné!Je to hodný pan doktor s lidským přístupem.Děkuji za vaši péči.

Pan doktor je velmi arogantní. Byla jsem objednaná na 14:00 hodin, sestra mi řekla, že pan doktor operuje, že mám počkat (což je naprosto v pořádku). Čekala jsem hodinu a půl, než mě zavolali do ordinace, pan doktor mi oznámil, že už končí, že už na mě nemá čas. A opravdu, byl se mnou hned hotovej. Při další návštěvě a opět po objednání, jsem přišla na určenou hodinu, v ten den jsem čekala půl hodiny, byl předemnou jeden pacient. Pan doktor mi znovu řekl, že na mě 2 minuty a už končí, pak dodal, že by bylo nejlepší kdybych přišla jindy a ještě ke mě byl hrubý.

Umístění: Poliklinika SPEA Silný otok nohy s podezřenim na cévní záležitost

Pana doktora znám už dlouho, před lety mi skvěle odoperoval bazaliom, slušný, svou řečí odvádí pozornost od problému. Nyní po letech opět jen pozitivní zkušenost, snaží se vždy pomoci jak nejlépe to jde. Kéž by bylo více takových lidský dobrých, na profesionální úrovni nejen doktorů ale lidí všeobecně.

Umístění: Poliklinika SPEA odstranění znaménka

Chování je milé a příjemné. Bohužel jen do chvíle, kdy se vám přestane něco líbit. Mě se nelíbilo dlouhé čekání v čekárně v pracovní době (odmítli objednat na konkrétní čas), tak jsem navrhl vlastní ošetření vlastním lékařem, abych se vyhnul zbytečným několika hodinovým čekáním kvůli pěti minutovému převazu. Pan doktor mi řekl, že takhle ne a položil mi telefon.

Naprosto špatná zkušenost. Nejdříve se choval mile ale při prvních komplikacích se jeho chování změnilo na hrubé (arogantí a neprofesionální), zcela neakceptovatelné chování. Tohoto lékaře pro kterého je předností cinkot korunek za provedené výkony již nenavštívím.

U pana doktora Bláhy jsem byl ohledně odstranění lipomu na předloktí. Líbilo se mi, jak mi pan doktor vše vysvětlil (diagnóza, operace, následná rehabilitace). V jeho případě jsem skutečně neměl pocit, že jsem „další kus v ordinaci“. Jo a abych nezapomněl... má moc milé sestřičky. :)

K panu Dr. jsem šla, když jsem si skřípla prst ve dveřích od auta. Po akutním ošetření ve FNOL jsem se s podezřením na hnisání obrátila na pana Dr. a i když mi řekl nemilou zprávu - že nehet půjde z palce dolů, choval se velmi mile. Detailně mi popsal jak bude postupovat. při opichu se ptal, jak se cítím, jestli mě to bolí, že může přestat - zajímal se jak mi je. Vtipkoval a snažil se odvést mou pozornost od zákroku. Teď k němu chodím na převazy. Naprostá spokojenost. tohoto lékaře mohu jen doporučit.