Praktický zubní lékař
gen. Svobody 1193, Kroměříž

Umístění: Praktický zubní lékař BOLEST ZUBŮ, OTOK TVÁŘE

Velmi děkuji MUDr.Bjačkovi za jeho ochotu, vstřícnost a lidský přístup. Jako jediný z oslovených lékařů v Kroměříži pomohl imobilní klientce našeho domova, která trpěla bolestí zubu a otokem v obličeji. Vážím si takového člověka a ze srdce mu děkuji.
Lenka Janoštíková, vrchní sestra DZR Strom života

U Pana Bjačka jsem byl 2x v životě kvůli zákroku ulomeného předního zubu který jsem si po spravení ulomil znovu. I když jsem kvůli zákroku jel z F-M dodnes jsem za tento zákrok neskutečně spokojený. Ať už celkový první dojem a příjemné vystupování, tak příjemné profesionální prostředí ordinace. Po přečtení negativních komentářů se vůbec divím že by něco takového bylo možné. Přilepený úlomek zubu který mi vymodeloval v programu a následně vyfrézoval na nějaké mašině, nejen že drží do dnes, ale nejde poznat že byl zub někdy ulomen! Pro mne odborník u kterého jsem do setkání s ním neměl tu čest poznat.

I kdyz Dr. Bjacek osobne na me udelal dobry dojem a chtela jsem si k nemu udelat termin, setkala jsem se jenom s problem. To, ze trvalo 3 tydny pro nekoho z jeho teamu odpovedet na e-mail, ze nikdo nezveda telefon, ze moje otazky zustaly nezodpovezene, ze na telefonech nemaji zaznamnik je k neuvereni. Myslim, ze je velka skoda, ze Dr. Bjacek si do sveho teamu nevybira lidi se zajmem o pacienty a se schopnosti komunikovat.

Pan Bjaček i jeho mladší kolegové se velmi snaží a každý problém vyřeší. Pacientovi vše podrobně vysvětlí a ukáží, co, proč a jak se bude řešit a co od tohoto řešení očekávat. Nemám nejmenších námitek, jsem zde velmi spokojená. Také pravidelné vyšetření retgenem je velmi důležité, aby se nezanedbal nejmenší problém, čehož se v této ordinaci vždy dočkám.

Zubaři jsou sice milí, práci odvádějí dobře, ale co se týče cen např. za bílou plombu - to je děs a běs. Za malý kazík chtít 900 Kč s tím, že by to mohlo stát až 1100 Kč mi přijde až moc. Toto bych ještě zkousnul, ale co je opravdu do nebe volající, je paní na recepci. Má věčně kyselý obličej a stále nepříjemná. To se mi stává, ať přijdu kdykoliv. Nepřijde mi, že zrovna taková osoba by měla pracovat na takovém místě, kde se jedná s lidmi.

Reaguji, jak to nikdy nedělám na názor té paní, která velmi dlouze a negativně vyjadřuje svůj názor na Mudr.Bjačka z 15.května 2012 . Mezi řádky je z psychologického hlediska zřejmá závist. To, že ošetřuje v Praze celebrity je jen ke chvále. Přestaňte sledovat bulvár a podívejte se na svou vlastní špičku nosu. MUDr.Bjaček je profesionál, chodím bez jakékoli protekce pouze k němu již 15let. Když zde nebyl, tak mně profesionálně ošetřil i jiný lékař. A v době kdy je nedostatek zubních lékařů bychom měli být rádi, že právě v Kroměříži dává MUDr.Bjaček možnost se těmto mladým lékařům rozvíjet a neukazovat maloměšťáctví a nepřejícnost. Pane doktore, držím Vám pěsti a nenechte se otrávit a jen tak dál!

Katastrofální zkušenosti celé naší rodiny. Plně souhlsím s tím, že veškerou práci nechává na praktikantech, kteří zktátka nemohou mít takové zkušenosti a vědomosti, aby člověka správně ošetřili. A co se týče konkrétně MUDr. Bjačka - jediná věc, která ho zajímá, jsou peníze. Praktikanti=příspěvek od státu(ovšem on sám si odjede do Prahy bělit modelkám zuby a nezkušené praktikanty nechá samotné ošetřovat nebohé ,,oběti". Ale jeho vztah k penězům vysvětluji především tím, co mi provedl už před několika lety. Jednalo se o tohle: Jak jsem zjistila, je známo, že některé zuby, jako 6ky dole, jsou zuby, které se pevně usadí až v dospělosti. A pokud na takový zub dáte dítěti bílou plombu(za kterou se platí, normální hradí pojišťovna), zub zkrátka za pár let odumře. A to se mi také stalo. Zubařka, která mi zánět a odumřelý zub objevila, prohlásila, že takový ,,nález" snad ještě neviděla. Takže už nějakou dobu podstupuji přeléčování kanálků, které mimochodem probíha bez umrtvení-což jak se kanálky začínají uzdravovat, bolí čím dál víc a víc. Zánět stále přetrvává, tvoří se mi píštěle stále dokola, bolest nikdy neustává a ve svých 18ti letech budu mít díky panu ,,MUDr." Bjačkovi umělý zub(a to nepočítám tu bolest).
A tohle mě vede ke dvěma závěrům:
1) Pokud neví, že se tohle na 99% v takovém případě stane, tak to možná není až tak zázračný zubař
2) Moc dobře ví, co se může stát, ale proč to říkat, když tohle mu kápne do kapsy mnohem víc peněz?
P.S. Jen tak pro informaci, ještě když mi pan doktor osobně stříhal uzdičku, ,,omylem" mi sjel i kus dásně z předního zubu, díky čemuž jsem o něj málem přišla-trvalo přes půl roku, než se mi zub opět upavnil. Ale to se nedalo se současnou situací vůbec srovnávat.

Profesionál,velni příjemný člověk,příjemné prostředí i personál,vynikající trumpetista.

Jsem spokojená s celou ordinací, už se na mých zubech na klinice MUDr. Bjačka "vystřídalo" několik lékařů, i když to byli velmi mladí lékaři práci odvedli výbornou, byli moc příjemní. Nemám dojem, že by MUDr. Bjaček ošetřoval někoho protekčně, nevěřím, že kdyby si někdo řekl, že chce jít přímo k němu, tak by ho odmítl... To, že je někdo po škole, ještě neznamená, že dělá špatnou práci...

Mudr. Bjaček je vynikající a příjemný lékař, bohužel špatnou zkušenost mám s paní na recepci,u které se objednávám..... nevím, jestli vždy natrefím na den, kdy má špatnou náladu z rozhovoru s ní mám vždy pocit, že ji obtěžuji