MUDr. Jan Beránek

Zubař Více

Týniště nad Orlicí 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 828, Týniště nad Orlicí

Tak jako když jsem chodila do školy,nic nového,jednání stejné,postupy stejné,snad větší neochota,už si hledám někoho jiného.

Spokojenost jako celek. Doporučuje nové a moderní postupy. Svou ordinaci má v lati a je příjemný, se mnou vždy trpělivý a zdvořilý. Chová se korektně a vše pečlivě vysvětluje pořád dokola a dokola. Zatím nemám žádnou negativní zkušenost. Doporučuji. Chodím k němu od ZŠ a nehodlám nic měnit.

Veselá kopa, který odvede dobře svou práci s důrazem na prevenci.

Doporučuji. Velice pečlivý. S dětmi to umí a i když jim trhá nebo zpravuje zuby nikdy nebrečí. Chodíme k němu rádi, což se o předešlých zubních doktorů za doby školních let říct nedá.

Ještě jsem nebyla u lepšího stomatologa a že jsem jich za svůj život hodně vystřídala. Jsem moc ráda, že patřím k jeho pacientům a měnit rozhodně nebudu.
Je šikovný, trpělivý a vstřícný.

Ochota, spolehlivost, dobrý přístup k dětem

pana doktora můžu vřele doporučit je moc šikovný a vždy mi pomohl a věnoval se mi kolikrát i místo oběda.
Je to profík.

K tomuto lékaři chodim přes 10 let. Jsem velmi spokojená. Pokud mohu já posoudit- tak Rtg mi dělá pravidelně / to jsem nemohla tvrdit o zubařce,od které jsem odešla/. Je velmi pečlivý a arogance jsem si v jeho chování také nevšimla. Možná by si příště měl lépe vybírat pacienty, kteří si budou jeho péče více vážit

Skvělý zubař. Souhlasím s názorem, že od té doby co chodím k němu, mi návštěvy zubní ordinace nedělají problém. Nové pacienty nepřibírá. Kdyby byl špatný zubař, tak nemá plno.

Po hrozných zkušenostech s předchozí paní zubařkou, která byla schopná dát výplň i přes tři vyvrtané zuby a její náladovosti, nedám na pana doktora dopustit. Od té doby nemám žádný strach vejít do ordinace a podstoupit jakýkoliv zákrok. Mám v něm naprostou důvěru, je pečlivý, ochotný, příjemný, prostě profík. Nezažila jsem, resp. nepoznala, že by byl bez nálady, dá se říct, že je radost svého zubaře navštívit.