Jan Beránek, zubař Týniště nad Orlicí

MUDr. Jan Beránek

Zubař

14 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 828, Týniště nad Orlicí
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

A
Ověřeny pacient

Tak jako když jsem chodila do školy,nic nového,jednání stejné,postupy stejné,snad větší neochota,už si hledám někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Spokojenost jako celek. Doporučuje nové a moderní postupy. Svou ordinaci má v lati a je příjemný, se mnou vždy trpělivý a zdvořilý. Chová se korektně a vše pečlivě vysvětluje pořád dokola a dokola. Zatím nemám žádnou negativní zkušenost. Doporučuji. Chodím k němu od ZŠ a nehodlám nic měnit.


Veselá kopa, který odvede dobře svou práci s důrazem na prevenci.


D

Doporučuji. Velice pečlivý. S dětmi to umí a i když jim trhá nebo zpravuje zuby nikdy nebrečí. Chodíme k němu rádi, což se o předešlých zubních doktorů za doby školních let říct nedá.


K

Ještě jsem nebyla u lepšího stomatologa a že jsem jich za svůj život hodně vystřídala. Jsem moc ráda, že patřím k jeho pacientům a měnit rozhodně nebudu.
Je šikovný, trpělivý a vstřícný.


D

Ochota, spolehlivost, dobrý přístup k dětem


M

pana doktora můžu vřele doporučit je moc šikovný a vždy mi pomohl a věnoval se mi kolikrát i místo oběda.
Je to profík.


K tomuto lékaři chodim přes 10 let. Jsem velmi spokojená. Pokud mohu já posoudit- tak Rtg mi dělá pravidelně / to jsem nemohla tvrdit o zubařce,od které jsem odešla/. Je velmi pečlivý a arogance jsem si v jeho chování také nevšimla. Možná by si příště měl lépe vybírat pacienty, kteří si budou jeho péče více vážit


D

Skvělý zubař. Souhlasím s názorem, že od té doby co chodím k němu, mi návštěvy zubní ordinace nedělají problém. Nové pacienty nepřibírá. Kdyby byl špatný zubař, tak nemá plno.


I

Po hrozných zkušenostech s předchozí paní zubařkou, která byla schopná dát výplň i přes tři vyvrtané zuby a její náladovosti, nedám na pana doktora dopustit. Od té doby nemám žádný strach vejít do ordinace a podstoupit jakýkoliv zákrok. Mám v něm naprostou důvěru, je pečlivý, ochotný, příjemný, prostě profík. Nezažila jsem, resp. nepoznala, že by byl bez nálady, dá se říct, že je radost svého zubaře navštívit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti