Masarikova tř. 124/124, Teplice

Jaroslava Seiferta 40/212, Most
Ortopedie, rehabilitace, RDG

Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG operace zlomeniny

Pan doktor Jan Bartsch je naprosto úžasný člověk. Přítel si zlomil před čtrnácti dny ošklivě kotník. Na chirurgii v Mostě ho nutili do operace, při které by mu do nohy dali šrouby, které by se musely časem zase operativně vyndat. To, že se dostal do rukou pana doktora, považuji za naprostý zázrak. Jeho přístup, postup, vysvětlení problému a zlaté ruce jsou k nezaplacení. Musím také moc pochválit sestřičku v ordinaci v Mostě paní Chudomelovou, je to velmi příjemná empatická a krásná žena. Měli jsme obrovské štěstí, jeden pacient onemocněl chřipkou, tím pádem se uvolnilo místo a přítel včera podstoupil v nemocnici v Duchcově repozici zlomeniny, kterou v našem kraji dokáže zvládnout jen několik fundovaných lékařů. Pro přítele to znamená, že nebude muset na další zákrok a co nejdříve zase naskočí do normálního pracovního života. Velmi mne překvapilo, na jaké úrovni městská nemocnice je, všude bylo čisto a příjemný zdravotnický personál. Pan doktor je zkrátka báječný a jsme mu velmi vděční. Všem, kteří mají ortopedický problém, přeji, aby se k tak skvělému lékaři dostali. Kdyby nebyl tak skvělý, neměl by věčně narvané ordinace a termíny na zákroky. Moc mu touto cestou děkuji, že nám pomohl. Pane doktore, jste bourák :-)

Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG operace menisku

Naprostá katastrofa, nemluvi, neposlouchá. Před půl rokem mi operoval prý meniskus. Koleno mne nebolelo 2týdny, dokud bylo vyplněné fýzákem. Při každé kontrole mi řekl, že musim čekat půl rok, až se vstřebají úlomky chrupavky. Nevydržela jsem a jela do Prahy. Jsem po operaci totálně rozlámaného menisku, takže mi musel být odstraněn a mám pochopitelně rozdrcenou chrupavku. Takže budu dostávat injekčně výživu. Takže opravdu “díky” Berle jsem u něj nedostala a zřejmě meniskus nebyl vůbec ošetřen.

Vynikající lékař, pomohl mé mamince a synovi. Jednička ve svém oboru! Takových lékařů by mělo být víc!

Mohu jen litovat, že jsem k panu doktorovi nezavítal již dříve. Po laparoskopické úpravě kolena jsem mohl druhý den bezproblémově chodit a cca po 2 týdnech již cítím konečně zlepšení po 4 letech trápení u jiného lékaře...jednoznačně doporučuji, používá nové metody injekce ACP a Renehavis, atd. ..
Martin G.

Pan doktor mi operoval podélně prasklý meniskus, který mi nejprve chtěli v ústecké nemocnici úplně celý odstranit. Jsem moc rád, že jsem narazil na pana doktora Bartsche, odstranil jen poškozenou část, která se odstraňovala zdlouhavým způsobem, ale koleno je v pohodě a já můžu zase sportovat jako dřív. Je to sympaťák a svojí práci rozumí. Pane doktore, mockrát děkuju!!!!! J.Beer

Dobrý den. Pro tento profil MUDr Jana Bartsche neplatí tel. číslo +420 417 570 472. Tohle číslo platí pro: MUDr. Radovan Baier +420 417 570 472, Provoz ordinace ortopedického lékaře.
Jsou s tím spojené problémy u pacientů, kteří se objednají s vědomím toho, že jsou objednáni do Mostu k MUDr. Bartschovi a přitom jsou objednání do Teplic k MUDr. Baierovi. Jako se to stalo dnes nám. Sestra nám potvrdila, že jsme už asi 50-tí. A že si máme jít na správné místo. Takže jsme se dostali k MUDr. Baierovi čistou náhodou, ale děkujeme shodě těchto náhod. Jelikož pan doktor i sestřička jsou lidé na svých místech a velmi nám pomohli.

Jiz 10 let se venuji sportovni gymnastice, podle toho take vypadaji moje klouby. Prvni operace provedena panem doktorem Peterem Sticou (2007) se zdala uspesna. Po dvou letech me vsak zacalo trapit druhe koleno se stejnym problemem tzn. Osgood Schlater, pan doktor Stica mel jasno dalsi operace. Jenze diky bohu odjel do Semil z duvodu nam neznameho, samozrejme dojizdeni z Mostu do Semil bylo casove narocne. Obratili jsme se tedy na pana doktora Bartsche. Hned pri prvni kontrole mi oznamil, ze operovane koleno je v hroznem stavu, operace se nezdarila a divil se, ze se mi koleno nezacalo jistym zpusobem kroutit. Kazdopadne me nebolelo, resilo se tedy koleno druhe. Pan doktor se mi snazil pomoci ruznym zpusobem, buhuzel nic nepomohlo az operace (2009). Po operaci jsem mohla znovu s jistotou cvicit a venovat se memu sportu. Po 4 letech jsem se k panu doktorovi vratila s bolestmi prvniho kolene, ktere bylo ,,zkazene". Udelal mi rentgen zjistil, co je spatne. A hlavne mi chtel pomoct i po esteticke strance. Koleno bylo krive a opravdu nevzhledne. Coz je pro 18 ti letou holku, ktera kazdodenne cvici, rada nosi sukynky a vse dosti ostudne. Celych 6 let jsem se snazila bojovat se studem, ale kdyz uz Vam nekdo rekne ,, Proc mas tak krivou nohu, fuj, co s tim mas?" Je to docela smutne a navic, ze za to muze vlastne doktor, kteremu jste verili, je to jeste vic odstrasujici. Pan doktoe Bartsch me tedy vzal na milost spravil mi moje koleno pri zakroku mi nasel jeste roztrhly vaz , ktery drzel jen diky tomu, ze mam silu v nohou a koleno je zvykle na zatez. Jsem necely tyden po operaci, noha se mi hoji a uz se tesim az se vratim na trenink. Pana doktora vrele doporucuji uz jen diky pristupu, tak i pochopeni. Ke vrcholovym sportovcum je opravdu vynikajici!!! Je mi sice osmnact mam zasebou tri operace kolene, ale niceho nelituji, diky nasemu zdravotnictvi a panu doktorovi se dale mohu venovat gymnastice

Setkání s profesionály, je vždy povzbuzující, zejména, jedná li se o zdraví.Vřelé díky. J.Havelka

O

A zázraky se dějí,díky panu doktorovi už zase skáču přes kaluže.

Byla jsem hospitalizována na doporučení dr. Bartsche v Duchcovské nemocnici.Chválím přístup sestřiček a doktorů k pacientům,příjemné prostředí.Zvláště děkuji panu doktoru Bartschovi je to opravdu vynikající ortoped!!