Adresy (2)

Masarikova tř. 124/124, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedie, rehabilitace, RDG
Jaroslava Seiferta 40/212, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

52 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG Jiný

Nejprve mi dovolte abych Vám vyjádřil veliké poděkování, pane Doktore! V dnešní době, kdy je velmi složité najít odbornou pomoc a skutečného specialistu, jsem velmi rád, že jsem se dostal do vaší péče, a to v expresně rychlém termínu stanovení diagnózy, tak i termínu následné operace. Měl jsem velké obavy a strach z operace pravého kolene (prasklý meniskus). Po zákroku jsem odešel po svých s minimálními bolestmi. Nepotřeboval jsem žádné berle. Škoda jen, že české zdravotnictví nemá dostatek specialistů jako jste Vy ! Děkuji Martin Proco

P
Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG Jiný

Ve své profesi naprostý odborník. 3x operace menisku - po každé z jiné strany kolen a nyní naprosto v pořádku. Moc toho nenamluví, ale co řekne, tak sedí. Vzhledem ke své vytíženosti ani nemá na dlouhé hovory čas. Hlavně, že pomůže.

A
Umístění: jiné místo Jiný

V roce 2016 první návštěva u p.doktora .Je jedinečný,vynikající a velice mi pomohl . Srdečně děkuji


P
Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG Jiný

Dobrý den k panu doktorovi už chodím cca 10 let, musím konstatovat, že je to odborník, který se pořád vzdělává. Mé operace cca 6, můj syn 3, dopadly všechny na výbornou. Super přístup, když jsem chtěl něco vysvětlit, nikdy mě neodbyl. Je to TOP ortoped.


J
Ověřený profil
Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG operace zlomeniny

Pan doktor Jan Bartsch je naprosto úžasný člověk. Přítel si zlomil před čtrnácti dny ošklivě kotník. Na chirurgii v Mostě ho nutili do operace, při které by mu do nohy dali šrouby, které by se musely časem zase operativně vyndat. To, že se dostal do rukou pana doktora, považuji za naprostý zázrak. Jeho přístup, postup, vysvětlení problému a zlaté ruce jsou k nezaplacení. Musím také moc pochválit sestřičku v ordinaci v Mostě paní Chudomelovou, je to velmi příjemná empatická a krásná žena. Měli jsme obrovské štěstí, jeden pacient onemocněl chřipkou, tím pádem se uvolnilo místo a přítel včera podstoupil v nemocnici v Duchcově repozici zlomeniny, kterou v našem kraji dokáže zvládnout jen několik fundovaných lékařů. Pro přítele to znamená, že nebude muset na další zákrok a co nejdříve zase naskočí do normálního pracovního života. Velmi mne překvapilo, na jaké úrovni městská nemocnice je, všude bylo čisto a příjemný zdravotnický personál. Pan doktor je zkrátka báječný a jsme mu velmi vděční. Všem, kteří mají ortopedický problém, přeji, aby se k tak skvělému lékaři dostali. Kdyby nebyl tak skvělý, neměl by věčně narvané ordinace a termíny na zákroky. Moc mu touto cestou děkuji, že nám pomohl. Pane doktore, jste bourák :-)


E
Ověřený profil
Umístění: Ortopedie, rehabilitace, RDG operace menisku

Naprostá katastrofa, nemluvi, neposlouchá. Před půl rokem mi operoval prý meniskus. Koleno mne nebolelo 2týdny, dokud bylo vyplněné fýzákem. Při každé kontrole mi řekl, že musim čekat půl rok, až se vstřebají úlomky chrupavky. Nevydržela jsem a jela do Prahy. Jsem po operaci totálně rozlámaného menisku, takže mi musel být odstraněn a mám pochopitelně rozdrcenou chrupavku. Takže budu dostávat injekčně výživu. Takže opravdu “díky” Berle jsem u něj nedostala a zřejmě meniskus nebyl vůbec ošetřen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Vynikající lékař, pomohl mé mamince a synovi. Jednička ve svém oboru! Takových lékařů by mělo být víc!


M
Ověřený profil

Mohu jen litovat, že jsem k panu doktorovi nezavítal již dříve. Po laparoskopické úpravě kolena jsem mohl druhý den bezproblémově chodit a cca po 2 týdnech již cítím konečně zlepšení po 4 letech trápení u jiného lékaře...jednoznačně doporučuji, používá nové metody injekce ACP a Renehavis, atd. ..
Martin G.


P
Ověřený profil

Pan doktor mi operoval podélně prasklý meniskus, který mi nejprve chtěli v ústecké nemocnici úplně celý odstranit. Jsem moc rád, že jsem narazil na pana doktora Bartsche, odstranil jen poškozenou část, která se odstraňovala zdlouhavým způsobem, ale koleno je v pohodě a já můžu zase sportovat jako dřív. Je to sympaťák a svojí práci rozumí. Pane doktore, mockrát děkuju!!!!! J.Beer


P
Ověřený profil

Dobrý den. Pro tento profil MUDr Jana Bartsche neplatí tel. číslo +420 417 570 472. Tohle číslo platí pro: MUDr. Radovan Baier +420 417 570 472, Provoz ordinace ortopedického lékaře.
Jsou s tím spojené problémy u pacientů, kteří se objednají s vědomím toho, že jsou objednáni do Mostu k MUDr. Bartschovi a přitom jsou objednání do Teplic k MUDr. Baierovi. Jako se to stalo dnes nám. Sestra nám potvrdila, že jsme už asi 50-tí. A že si máme jít na správné místo. Takže jsme se dostali k MUDr. Baierovi čistou náhodou, ale děkujeme shodě těchto náhod. Jelikož pan doktor i sestřička jsou lidé na svých místech a velmi nám pomohli.


Došlo k chybě, zkuste to znovu