Ordinace pro děti a dorost
Jiráskova 19, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Pan doktor je velice příjemný, chodila jsem se svými dětmi a můžu říct , že jsme byli vždy velmi spokojený. Empatický, milý, nikdy nic nezanedbal, děti ho měli rádi.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

K panu doktorovi jsem chodila já i všichni tři moji sourozenci a teď už tam několik let chodím se svou dcerou. Vlastně od jejího narození, kdy přijel k nám, což bylo pro mě jako prvorodicku po náročném porodu báječné. Je báječný, soucitny, klidný, upřímný, děti zbytečně nedesi, prostě za mě jsem si nemohla přát lepšího lékaře pro sebe ani své děti. Patří mu má velká úcta a dík. A sestřičky má taky obě skvělé!

Chodila jsem k panu doktorovi odmalička. Nikdy bych neodešla, ale bohužel už jsem moc "velká" :D Pan doktor je skvělý především tím, že je homeopatik, takže vám nepředepisuje antibiotikum na každé zakašlání, jako většina ostatních. Mužete mu i kdykoliv zavolat a rád vám poradí i po telefonu. Já mu děkuji především za vyléčení chlamydií trachomatis, nikde jindy mi nedokázali pomoci.

K panu doktorovi jsem chodila už jako dítko a nebýt toho, že jsem se z Varů odstěhovala na Moravu, jistě bych k němu chodila i se svým synem. Vždy byl velmi ochotný a 100 % profesionální a velmi, velmi mi pomohl s mou alergií, se kterou si ani alergolog v nemocnici ne a ne poradit :-( Pane doktore dodatečně mnohokrát děkuji. Kéž by bylo více takových lékařů!!!!! Veronika G.

Pan doktor je nejlepší ve svém oboru v okolí,chodím k němu se synem 6let a vždy byl ochotný,nikdy na něm nebyla vidět ani známka nervozity,pospíchání nebo toho,že by jsme s něčím obtěžovali.Než jsme začali chodit k panu doktorovi měnili jsme dětského lékaře třikrát než jsem našla lékaře,který vnímá co říkám a snaží se vše vyřešit,když se mu něco nezdá ihned pro jistotu nechá udělat jiné vyšetření a o to přeci jde,vždyt co se u dítěte zanedbá to se s ním potáhne celý život.Pane doktore moc moc moc děkujeme opravdu jste ten nejlepší lékař ve svém oboru.Sestřičky jsou také velice ochotné a lidské,děkujeme.

Chodime za panem dokotrem skoro 10 let a je to nejlepsi detsky lekar ve meste.

Jsme s panem doktorem spokojeni již 11 let, jeden z posledních doktorů jezdí po narození miminka i do domácností, aby zkontroloval prostředí, kde bude dítě vyrůstat a maminka nemusela do ordinace. Vždy byl příjemný, spolehlivý. Sestřičky také velmi ochotné a milé.

Doktor je velmi profesionální. Malá byla celou zimu nemocná, takže jsem tam s ní byla pořád. Nikdy nebyl nepříjemnej, i když měl plnou čekárnu a vždycky pomohl. Sestry obě dvě moc milé.

Všem jen a jen doporučuji, skvělý doktor i člověk, chodím do ordinace s dcerou a synem , vždy milý, vždy poradí a vždy dobře naladěný. Prostě profesionál. Obě sestřičky jsou také velice hodné a milé . Pane doktore moc děkujeme.

Nezpochybňuji odbornost pana doktora, ale je příliš nekomunikativní a každou informaci z něj musím "páčit".