Izabela Wojciechowska, alergolog Praha

Izabela Wojciechowska

Uložit

Alergolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

ul. Hostinského 1536, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná, vyslechne a poradí. Pacienty poměrně dlouho zpovídá, možná i proto u ní čekáte déle než je běžné. Ale po odborné stránce nemá konkurenci.

V
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá alergoložka!
Vše vysvětlí, pomůže. Moc milá a také půvabná.
Opravdu mohu jen a jen doporučit.

L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Jediná lékařka, která zjistila příčinu me protrahovane infekce!!! Jediná, která mi pomohla, prisla na to co se vlastně deje, narozdíl od ostatních lékařů co me naslepo cpali antibiotiky a zničili mi můj již tak narušeny imunitní systém. Na paní doktorku jsem nikdy nečekala, ano, jsou tam objednani lidé přede mnou a já chapu, ze musim chvili cekat. Rada si ovšem počkám, paní doktorka je první liga!!!! Jediná která mi dokázala pomoci. Nedam na ni dopustit, nikdy. Empaticka, vzdelana, jedna z nejlepších lékařů, které znam. Diky bohu ze ještě existují profesionalove. Doporučuji!!!!!!

T
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Predpis leku

Paní Wojciechovska je urcite dobra lekarka, behem jeji lecby se mi podarilo snizit davky leku. K cemu to ale je, kdyz se k ni nemuzete temer nikdy dostat. I pres smluvenou schuzku v ordinaci neni a vecne ma dovolenou. Kdyz rikam vecne, myslim tim konkretne to, ze behem letosnich prazdnin ordinuje tri dny v cervenci a tri dny v srpnu. To se samozrejme dozvite, az kdyz tam prijdete a najdete na dverich rucne vypsane ordinacni hodiny. Na jejich strankach nic neni a pochopitelne se nedovolate... bohuzel jeji pristup povazuji za velmi neprofesionalni.

Ověřený profil

Lékařku nedoporučuji, neboť nebyla přítomna v ordinaci, přestože jsme byli objednaní. Údajně šla na oběd a přítomná zdrav. sestra mi řekla, že nás v dobu, kdy jsme objednaní, rozhodně nevezme, ať se jdeme projít (v čekárně kromě nás nikdo nebyl). Po dotazu na jak dlouho, tak na 30-40 minut. Ani po 40 minutách však nebyla paní doktorka přítomná a ani po dalších 15 minutách strávených v čekárně paní doktorka nepřišla. Dotázala jsem se, kde je paní doktorka, tak prý na obědě. Strávili jsme tam víc než hodinu (přišli 15 minut před naším objednacím časem), přesto ani hodinu po termínu našeho objednání paní doktorka nepřišla. Toto měla být první návštěva u paní doktorky. Po komentářích zde a poté, co jsem se i v čekárně od jedné maminky pacienta paní doktorky dozvěděla, že je zcela běžné čekat 2 či 2,5 hodiny, a že se čeká takto i na každou vakcinaci, tak jsem se rozhodla najít jiného lékaře. Nebyla bych tak radikální hned, kdyby paní doktorka či sestra projevily trochu respektu vůči pacientům a slušně se třeba jen omluvily. Nelze ani říci, že by měla hodně práce, neb kromě paní, která si přišla jen vyzvednout recept a jiné paní, co se přišla objednat, tam kromě nás žádný jiný pacient za celou dobu nepřišel, Jednání lékařky tak považuji za naprosté pohrdání lidmi a jejich časem.

P
Ověřený profil

Skvělá a přitom i půvabná lékařka, která umí jemně tlačit na pacienta v jeho zájmu. Vždy vycítí hranici, kdy mně začíná její dobře míněné rady být nepříjemné a umí napětí skvěle odlehčit a pokračovat méně důrazně. Když mně obtíže dočasně ustoupily, ale prošvihl bych rok od posledního vyšetření (kromě obligátního předepisování léků), sama mně se sestřičkou kontaktovala a domluvili jsme si prohlídku. Vřele doporučuji všem, co jinak moc bílé pláště a obligátní sekýrníky nebo naopak lajdáky lékaře nemusí. U paní doktorky je svět ještě v pořádku!

S
Ověřený profil

K paní doktorce chodím s dvou letou dcerou, je jediná alergoložka, která mě s takhle malým dítětem byla ochotná přijmout, řeší dceřiny alergie, ale zajímá se i o atopické ekzémy. Takže nemusíme běhat i na kožní. Dceru vždy důkladně prohlédne, řeší problémy akutní ale i ty, které by teprve nastat mohli. Dceru necpe prášky. Po názorech utratit psa, zbavit se záclon, koberců, obvazovat suché ekzémy (u jiných lékařů) paní doktorka logicky uvažuje, dává doporučení ale má i pochopení. Kdceři je velice milá. Čekací doba max. 15 minut což mi přijde běžné. Pokud zavolám abych se objednala do týdne jsme objednáni. Takže za mě velké díky a plná spokojenost.

Č
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už nějakou dobu.
PLUSY
Vážím si, že mi vše vysvětluje.
Posílá mě na další vyšetření a na základě výsledků předepisuje léčbu.
Vždy se objednávám předem na konkrétní datum a hodinu.
MÍNUS
Většinou tak 15-45 minut čekám oproti domluvené hodině.

Ověřený profil

Arogantní, povrchní a věčně není tam, kde má napsané ordinační hodiny. Byla jsem s ní vždy domluvená na přesné datum a čas a pak když jsem přišla k ordinaci, bylo tam pusto prázdno a zamčeno. Nakonec jsem byla nucena z tohoto důvodu odejít - nový lékař-alergolog se zděsil nad její nekomplexní léčbou, chyběla mi nutná vyšetření a nakonec se ukázalo, že mě léčila na něco, co jsem neměla. Už NIKDY více!!!

Paní doktorka je jedna z mála lékařů,kteří na člověka pohlížejí jako na celek, je důsledná, ochotná, pátrá po příčině, ke mně jako k pacientovi velmi milá. Moc doporučuji a děkuji za to, že ještě existují lékaři, kteří mají opravdu zájem člověku pomoci. Vřele doporučuji. Jana

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti