ul. Hostinského 1536, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Na prvej návšteve pôsobí lekárka ako veľký špecialista, dlho pacienta spovedá a zaujíma sa. Bohužiaľ, to je tak jediné pozitívum. Kázala mi nakúpiť vitamíny a v lekárni sa ma prekvapene pýtali, prečo mi ich nepredpísala aby mi mohli dať overené vitamíny a nie len necertifikované doplnky stravy. Vzala mi krv na testy a na ďalšiu návštevu ma objednala do svojej druhej ordinácie, aby som sa po troch hodinách čakania dozvedela, že ordinácie nemá prepojené a preto výsledky, po ktoré som prišla nemá. Opäť mi len kázala nakúpiť vitamíny. Neskôr mi napísala email: “sílně pozitívní anti kasein IgA a Igg + anti laktosa IgA. Dop.: dietu zcela bez krávského mléka.”. Takže som strávila hodiny googlením, či ide o ABKM alebo intoleranciu na laktózu a či môžem kozie alebo ovčie mlieko a pod.. Ďalšieho pol roka bola doktorka nezastihnuteľná až som šla inam. Dozvedela som sa, že testy čo robila česká imunologická spoločnosť neuznáva. Spravili mi iné a vraj problém s mliekom nemám. Doktorku neodporúčam.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná, vyslechne a poradí. Pacienty poměrně dlouho zpovídá, možná i proto u ní čekáte déle než je běžné. Ale po odborné stránce nemá konkurenci.

Skvělá alergoložka!
Vše vysvětlí, pomůže. Moc milá a také půvabná.
Opravdu mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Jediná lékařka, která zjistila příčinu me protrahovane infekce!!! Jediná, která mi pomohla, prisla na to co se vlastně deje, narozdíl od ostatních lékařů co me naslepo cpali antibiotiky a zničili mi můj již tak narušeny imunitní systém. Na paní doktorku jsem nikdy nečekala, ano, jsou tam objednani lidé přede mnou a já chapu, ze musim chvili cekat. Rada si ovšem počkám, paní doktorka je první liga!!!! Jediná která mi dokázala pomoci. Nedam na ni dopustit, nikdy. Empaticka, vzdelana, jedna z nejlepších lékařů, které znam. Diky bohu ze ještě existují profesionalove. Doporučuji!!!!!!

Umístění: Ordinace Predpis leku

Paní Wojciechovska je urcite dobra lekarka, behem jeji lecby se mi podarilo snizit davky leku. K cemu to ale je, kdyz se k ni nemuzete temer nikdy dostat. I pres smluvenou schuzku v ordinaci neni a vecne ma dovolenou. Kdyz rikam vecne, myslim tim konkretne to, ze behem letosnich prazdnin ordinuje tri dny v cervenci a tri dny v srpnu. To se samozrejme dozvite, az kdyz tam prijdete a najdete na dverich rucne vypsane ordinacni hodiny. Na jejich strankach nic neni a pochopitelne se nedovolate... bohuzel jeji pristup povazuji za velmi neprofesionalni.

Lékařku nedoporučuji, neboť nebyla přítomna v ordinaci, přestože jsme byli objednaní. Údajně šla na oběd a přítomná zdrav. sestra mi řekla, že nás v dobu, kdy jsme objednaní, rozhodně nevezme, ať se jdeme projít (v čekárně kromě nás nikdo nebyl). Po dotazu na jak dlouho, tak na 30-40 minut. Ani po 40 minutách však nebyla paní doktorka přítomná a ani po dalších 15 minutách strávených v čekárně paní doktorka nepřišla. Dotázala jsem se, kde je paní doktorka, tak prý na obědě. Strávili jsme tam víc než hodinu (přišli 15 minut před naším objednacím časem), přesto ani hodinu po termínu našeho objednání paní doktorka nepřišla. Toto měla být první návštěva u paní doktorky. Po komentářích zde a poté, co jsem se i v čekárně od jedné maminky pacienta paní doktorky dozvěděla, že je zcela běžné čekat 2 či 2,5 hodiny, a že se čeká takto i na každou vakcinaci, tak jsem se rozhodla najít jiného lékaře. Nebyla bych tak radikální hned, kdyby paní doktorka či sestra projevily trochu respektu vůči pacientům a slušně se třeba jen omluvily. Nelze ani říci, že by měla hodně práce, neb kromě paní, která si přišla jen vyzvednout recept a jiné paní, co se přišla objednat, tam kromě nás žádný jiný pacient za celou dobu nepřišel, Jednání lékařky tak považuji za naprosté pohrdání lidmi a jejich časem.

Skvělá a přitom i půvabná lékařka, která umí jemně tlačit na pacienta v jeho zájmu. Vždy vycítí hranici, kdy mně začíná její dobře míněné rady být nepříjemné a umí napětí skvěle odlehčit a pokračovat méně důrazně. Když mně obtíže dočasně ustoupily, ale prošvihl bych rok od posledního vyšetření (kromě obligátního předepisování léků), sama mně se sestřičkou kontaktovala a domluvili jsme si prohlídku. Vřele doporučuji všem, co jinak moc bílé pláště a obligátní sekýrníky nebo naopak lajdáky lékaře nemusí. U paní doktorky je svět ještě v pořádku!

K paní doktorce chodím s dvou letou dcerou, je jediná alergoložka, která mě s takhle malým dítětem byla ochotná přijmout, řeší dceřiny alergie, ale zajímá se i o atopické ekzémy. Takže nemusíme běhat i na kožní. Dceru vždy důkladně prohlédne, řeší problémy akutní ale i ty, které by teprve nastat mohli. Dceru necpe prášky. Po názorech utratit psa, zbavit se záclon, koberců, obvazovat suché ekzémy (u jiných lékařů) paní doktorka logicky uvažuje, dává doporučení ale má i pochopení. Kdceři je velice milá. Čekací doba max. 15 minut což mi přijde běžné. Pokud zavolám abych se objednala do týdne jsme objednáni. Takže za mě velké díky a plná spokojenost.

Č

K paní doktorce chodím už nějakou dobu.
PLUSY
Vážím si, že mi vše vysvětluje.
Posílá mě na další vyšetření a na základě výsledků předepisuje léčbu.
Vždy se objednávám předem na konkrétní datum a hodinu.
MÍNUS
Většinou tak 15-45 minut čekám oproti domluvené hodině.

Arogantní, povrchní a věčně není tam, kde má napsané ordinační hodiny. Byla jsem s ní vždy domluvená na přesné datum a čas a pak když jsem přišla k ordinaci, bylo tam pusto prázdno a zamčeno. Nakonec jsem byla nucena z tohoto důvodu odejít - nový lékař-alergolog se zděsil nad její nekomplexní léčbou, chyběla mi nutná vyšetření a nakonec se ukázalo, že mě léčila na něco, co jsem neměla. Už NIKDY více!!!