Adresa

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa preventivní prohlídka

Chtěla jsem krásný úsměv a nechala se přemluvit, že nejlepší bude dát na přední zuby keramické korunky. Zuby mi byly obroušeny, udělán otisk a korunky nasazeny. ŽÁDNÉ ENDODONTICKÉ OŠETŘENÍ PŘED ZHOTOVENÍM KORUNKY, ŽÁDNÉ RENGENOVÉ VYŠETŘENÍ!!! Za tři týdny jsem opuchla a dostala zánět prvního zubu. Nová keramická korunka byla provrtána, zánět vyléčen a po měsíci korunka praskla. A takto to během dvou let dopadlo se všemi korunkami. Stálo mě to desetitísíce a po třech letech mi krásný úsměv zmizel. Nyní musím abslovovat velmi náročné endodontické ošetření šesti předních zubů na zubní klinice a potom následuje vlastní ošetření novými keramickými korunkami. Snad další mnohatisícová investice tentokrát vydrží.
Doporučuji si porovnat úhradu za poskytnutou péči v ordinaci a vykázanou péči ve Vaší pojišťovně. Já např. platila za anestezii 150,- Kč a pojišťovně vyúčtovala dalších 100,- Kč. Nedoporučuji, paní doktorka Plšková uleví jen od financí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Bolest

Tuto doktorku jsem musel navštívit z důvodu bolesti. Zastupovala mojí stomatoložku, která byla na dovolené. Po konzultaci, navrhla vytrhnutí zubu (bez rentgenu). Po vytrhnutí zubu, jsem zaplatil 90Kč jako pohotovost.
Bolest neustupovala ani po čtyřech dnech. Po návštěvě své doktorky mě byl ošetřen správný zub (vedle vytrženého)!!!!! Závěr je takový, že jsem přišel o zdravý zub, díky této skvělé paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Přešla jsem k paní doktorce od jiné, VELKÁ CHYBA! Přišla jsem k ní poprvé a chovala se mile,to samé i po druhé návštěvě, ale po měsíci se objevily problémy se dvouma později i s dalšíma zubama, které mi opravovala právě paní doktorka, poté jsem musela třikrát na pohotovost do HK, tam mi řekli, že na další návštěvě mé zubní lékařky má ošetřené zuby po zánětu zubní dřeně opět znova vyčistit, toto mé upozornění ignorovala(nechtěla mě ošetřit a nevěřila mi, že mě to bolí), přešla jsem pak opět k jiné doktorce se kterou jsem nadmíru spokojená a dala mi zuby dohromady, ale díky paní doktorce Plškové mám v 17 letech tři mrtvé zuby a dokonce jednu korunku, NEDOPORUČUJI! A to nemluvím o financích, které museli mé rodiče investovat..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Ráda bych se také vyjádřila k paní doktorce. Vy, co tady píšete, jak je skvělá, tak si počkejte za pár let. Já jsem s ní také neměla problém, naopak vždy byla jako cukříček a ťuťuňuňu. Za zuby si zkásla velké peníze, opravdu to šlo do desetitisíců, co u ní můj taťka nechal. Ale to nám nevadilo, za zdravé zuby člověk rád zaplatí. Ona tu částku vždycky zdůvodňovala tím, že "takový kaz ještě neviděla, to jsme si mákli...", ale jak říkám, to by nám nevadilo.
JENŽE!!!! ZA PÁR LET SE MI VŠECHNY ZUBY POD PLOMBAMI ZAČALY KAZIT, JEDEN PO DRUHÉM, ZAČALY OPAKOVANÉ ZÁNĚTY A DALŠÍ PROBLÉMY. VŠICHNI ZUBAŘI U KTERÝCH JSEM OD TÉ DOBY SE SHODUJÍ - ZANEDBANÁ PÉČE, NEDOLÉČENÉ ZUBY!!!
Několik zubů mám mrtvých. A teď, po zánětu okostnice (asi pátý zánět během několika let!), my asi dva zuby budou muset vytrhnout, A TO VÁS UPOZORŇUJI, ŽE JE MI TEPRVE 20 LET.

Píšu to sem proto, že bych opravdu chtěla všechny varovat, takové trápení se zuby, jako mám já, bych nepřála nikomu. K této zubařce opravdu nechoďte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Tato zubařka je výborná!! žádná arogance nic! Snaží se dát vsechny zuby do porádku!! Nechápu proč tu píšete, že se u ní tak strašně platí ukažte mi zubaře, kde neplatíte!! Jsem velice spokojená a můžu jen a jen DOPORUČIT!!!!!


J
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla po prve v ordinaci,mam velke problemy se zuby,jeste jsem se ale nesetkala tak s hodnou usmevavou zubni,co ty lidi tady pisi asi nezazily moc zubnich me dnes trhala a ani jsem to nepocitila,moc je skvela ,dekuji ze jeste jsou hodny lidi na svete jana B


N

Rozhodně nedoporučuji!!!!!!! K paní doktorce jsem chodila pět let a za tuto dobu mi nebyla schopná dát zuby dopořádku. Neustále vše léčila a nechávala si za to platit. Bohužel výsledek se nedostavoval, pouze jeden zub připravený na korunku a další dva na bílé plomby. Každá návštěva mě stála minimálně 600 Kč. Cenu za korunku a bílé plomby nebyla schopná říct předem. A po zaslání výpisu účtovaných výkonů ze zdravotní pojišťovny jsem se už vůbec nestačila divit.... V zimě jsem přestoupila k jinému dr. a za 2 měsíce mám spravené všechny zuby. Celkové náklady byly do 2 500 Kč včetně korunky. Doporučuji co nejrychleji od paní Plškové utéct. PANÍ DOKTORKA VÁM ULEVÍ LEDA TAK OD FINANCÍ, NIKOLIV OD BOLESTI !!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

osobně mám ty nejlepší zkušenosti, jak po stránce odborné, pokud si mohu dovolit hodnotit, tak i po stránce lidské. A pokud jsem si povšimla, tak za stomatologickou péči se platí na celém světě. Nechápu, proč v tom stále někdo hledá problém. A zkuste si promluvit s lidmi trvale žijícími v zahraničí a zeptat se, proč ve většině případech jezdí na ošetření raději domů do ČR a rádi zaplatí.


Je drahá a oprava zubu trvá třeba i 4 měsíce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní zubařka je velice arogantní. Čekací doda je minimálně hodinu někdy i více, ale pokud jste s titulem a plnou peněženku, tak nečekáte skoro vůbec. S jedním zubem se dělá třeba i 5 měsíců a to proto, že objednání u paní zubařky trvá minimálně 3 měsíce. Jednou jsem šel na bolest, vzala mě až po dvou hodinách, a pak jsem se chtěl objednat a ona řekla, že na mě nemá čas. PS: ráda dává korunky a posílá Vás do HK na vytrhnutí, protože ji zrovna bololela ruka. Karel

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti