Janského 1669/2 Nové Město, Karviná

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Ano, i já se přidávám ke kladnému hodnocení paní doktorky. Má velmi lidský a citlivý přístup jak pro mladého člověka, tak i seniora, je laskavá, pomůže, vyhoví, vyslechne. Sestřička je rovněž příjemná a ochotná.

Umístění: Ordinace Jiný

I v první vlně Corony mne léčila a vždy domluva na postupu , rychlá, odborník se zájmem o pacienta. Není problém v komunikaci a vysvětlí pacientovi metody a možnosti léčby.

Umístění: Ordinace

paní mudr.Dokoupilová je skvělá :) milá...vstřícná..poradí..takových lékařů by mohlo být více :) navštěvuji již několik let :)

Mohu jenom doporučit.Jednání velmi slušné,taktéž sestra příjemná a komunikatívní.S lékařkou ani sestrou nemám žádný problém,proto uděluji velmi dobrý.

Výtečná, komunikativní a chápavá k problémům pacientů, jen odběry by mohly být odebírány sestro dříve než začnou ordinační hodiny (proto hodnocení dobrý..)

je příjemná, s pacientem pohovoří, probere potíže. dobře poradí ohledně tlaku a pod.