Konečně se pan doktor rozhodl ordinovat i v Praze. Jeho přístup je vysoce profesionální, lidský, je to sympaťák. Doufám, že se nám v Praze nezkazí :) Díky za něj.

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Chirurgie a Centrum klinické onkologie (mapa)

Sylva Špačková

Podobně jako ostatní pacienti, musím zmínit dlouhou dobu čekání na ošetření, ale rozhodně se nesmírně vyplatí. Pan Michalička je vřelý, příjemný, upřímný člověk. Mohu jen doporučit.

Skvělý příjemný a chytrý doktor. Vždy spokojen. S úrazy raději čekat hodinu k němu než nemocnice.. jediný minus je to čekání, ale vyplatí se.

Pan doktor by si měl lépe zorganizovat svoje ordinační hodiny a schůzky s pacienty. V čekárně jsou několikahodinové čekací doby, stalo se mně vícekrát za těch několik let, co k němu chodím, že ordinace byla náhle zrušena s oznámením na dveřích "Ordinace dnes jen do ...." Přestože jsem si byla několik dnů před plánovanou návštěvou zjistit, zda pan doktor bude přítomen, zda nebude mít dovolenou apod., opět jsem jela 25 km zbytečně. To potom podání ruky a široký úsměv v ordinaci vyzní trochu falešně.

Ochotný a příjemný lékař, vše v klidu vysvětlí. Vždy mám pocit, že se mi plně věnuje a nejsem jen bod od pojišťovny. Jsem s jeho přístupem k pacientovi spokojená. jen kdyby nebyly takové fronty před jeho ordinací.

Velmi profesionální přístup, jako snad jediný lékař v okolí vždy podá ruku při vstupu a odchodu z ordinace. Vždy jsem byl spokojen. Až na jedinou výjimku, kdy jsem měl natržené svaly na noze a on mi vzal po čase berle, že už je nepotřebuji, že noha je v pořádku a jsem vyléčený, ovšem nemohl jsem udělat po svých ani krok bez silné bolesti, tak jsem mu to řekl a on řekl "aha" a berle mi vrátil :D Jinak si ovšem nemůžu stěžovat :-)

Včera jsem poprvé navštívila pana doktora a musím říct, že jsem čekala více pochopení. S prosbou o vyšetření konečníku z důvodu sekrece, svědění a pálení, mi pan doktor řekl, že nemám kouřit. Ve finále jsem dostala univerzální kortikoidy na ekzém, ačkoliv jsem tyto kortikoidy dostala již od kožní lékařky. Prý mi je špatně naordinovala a mám je nyní užívat 14 dní. Bohužel tento kortikoid mi nejspíš způsobuje kožní vyrážku na dalších místech a otoky očí, což pana doktora nezajímalo. Navíc jsem nepřišla s prosbou o léčbu ekzému, na to bych si vybrala jiného lékaře, ale s prosbou o vyšetření konečníku, jelikož tam bude nejspíš příčina mého sekretu a pálení..následně tedy mokvající ekzémy.

jsems tímto lékařem spokojená ochotnej přijemnej mohu doporučit

Prototyp ideálního lékaře - přesně takto bych si představovala přístup všech mediků: příjemný, vstřícný, profesionální, umí poradit i mimo svůj obor a chová se k pacientovi jako ke klientovi a nikoliv jako k dalšímu "kusu, který musí odbýt", jako tomu bývá u mnohých jiných lékařů. Mohu pouze doporučit!!!

Hezké prožití Vánočních svátků a hodně zdraví do nového roku Vám a celé Vaší rodině přeje Marie Kučková s rodinou.

jsems tímto lékařem spokojená ochotnej přijemnej mohu doporučit

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, jestli žena po odstranění nádoru z prsu a uzliny může na dovolenou do termálních lázní. Vím že se jako prevence lymfedému nedoporučuje sauna.

Dobrý den, obecně nedoporučujeme procedury s prohříváním. Další aspekt je zvýšená zátěž pro organismus v horké lázni, která je nežádoucí, zvláště krátce po léčbě. Mich.

MUDr. Ivo Michalička

• Když mam za hnisany palec u nohy co mam dělat? Je to zarostly nehet nebo co to muze byt jak to léčit?

Dobrý den, velmi pravděpodobně se jedná o zarůstající nehet. Počínající stadium jste schopen zachránit sám, pokročilejší vyžaduje chirurgický zákrok. Každopádně by vás měl vidět chirurg.

MUDr. Ivo Michalička