Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Chirurgie a Centrum klinické onkologie
Husovo náměstí 2347, Rakovník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Chirurgie a Centrum klinické onkologie Jiný

Pan doktor je skvělí není co mu vytknout. Ostatní by se od něj měli učit. 1000 slov by nevyjádřilo spokojenost z panem doktorem.

I
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon diagnostika, operace, pooperační péče

Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život.

N
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon onkologické konzultace

Byla jsem si u pana doktora pro konzultaci a uprimne me mile prekvapil,kdyz mi podal hned ruku. Celkovy pristup byl mily,lidsky,profesionalni a za me naprosto uzasny. Nekouka na vas jako na nekoho,kdo ho otravuje,ale opravdu mi mile odpovedel vsechny dotazy,na ktere jsem se ptala. Tuhle praci ma jako poslani a jeho to poslani opravdu bavi a jde to videt:)a ja si ho za to moc cenim.


A
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon operace prsou

Jedine čakacia doba pred ambulanciou je dlhšia. Ale dá sa to na pripraviť. Max. 2 hodiny. Na druhej strane pán doktor má ľudský a vysokoprofesionálny prístup. Venuje sa komplexne pacientom. Dôraz kladie nielen na prípravu na zákrok, samotný zákrok, ale i na kontroly. Vrelo odporúčam. A verím, že takýchto lekárov budeme mať čím ďalej tým viac.


S
Ověřený profil

Konečně se pan doktor rozhodl ordinovat i v Praze. Jeho přístup je vysoce profesionální, lidský, je to sympaťák. Doufám, že se nám v Praze nezkazí :) Díky za něj.
Sylva Špačková


T
Ověřený profil

Podobně jako ostatní pacienti, musím zmínit dlouhou dobu čekání na ošetření, ale rozhodně se nesmírně vyplatí. Pan Michalička je vřelý, příjemný, upřímný člověk. Mohu jen doporučit.


P
Ověřený profil

Skvělý příjemný a chytrý doktor. Vždy spokojen. S úrazy raději čekat hodinu k němu než nemocnice.. jediný minus je to čekání, ale vyplatí se.


M
Ověřený profil

Pan doktor by si měl lépe zorganizovat svoje ordinační hodiny a schůzky s pacienty. V čekárně jsou několikahodinové čekací doby, stalo se mně vícekrát za těch několik let, co k němu chodím, že ordinace byla náhle zrušena s oznámením na dveřích "Ordinace dnes jen do ...." Přestože jsem si byla několik dnů před plánovanou návštěvou zjistit, zda pan doktor bude přítomen, zda nebude mít dovolenou apod., opět jsem jela 25 km zbytečně. To potom podání ruky a široký úsměv v ordinaci vyzní trochu falešně.


H
Ověřený profil

Ochotný a příjemný lékař, vše v klidu vysvětlí. Vždy mám pocit, že se mi plně věnuje a nejsem jen bod od pojišťovny. Jsem s jeho přístupem k pacientovi spokojená. jen kdyby nebyly takové fronty před jeho ordinací.


-
Ověřený profil

Velmi profesionální přístup, jako snad jediný lékař v okolí vždy podá ruku při vstupu a odchodu z ordinace. Vždy jsem byl spokojen. Až na jedinou výjimku, kdy jsem měl natržené svaly na noze a on mi vzal po čase berle, že už je nepotřebuji, že noha je v pořádku a jsem vyléčený, ovšem nemohl jsem udělat po svých ani krok bez silné bolesti, tak jsem mu to řekl a on řekl "aha" a berle mi vrátil :D Jinak si ovšem nemůžu stěžovat :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Když mam za hnisany palec u nohy co mam dělat? Je to zarostly nehet nebo co to muze byt jak to léčit?

Dobrý den, velmi pravděpodobně se jedná o zarůstající nehet. Počínající stadium jste schopen zachránit sám, pokročilejší vyžaduje chirurgický zákrok. Každopádně by vás měl vidět chirurg.

MUDr. Ivo Michalička

Dobrý den,
v lednu 2018 mi byl odstraněn drobný karcinom v levém prsu. Po operaci byl proveden biopticky nález s tímto výsledkem in situ duktalni karcinom mléčné žlázy velikosti 5x7x7 mm grade 1 s intraluminalnimi kalcifikacemi, invaze nezastizena. Absolvovala jsem ozařování v protonovém centru. Od června jsem začala brát prášek Tamoxifen. V lednu jsem dostala trombózu do pravé nohy. Tamoxifen mi byl změněn na Etruzil. Beru jej od půlky ledna. Od poloviny března mi otéká levá noha kolem kotníku. Byla jsem na cévním, u internisti i obvodní lékařky. Trombózu vylučují, protože beru lék Eliquis. Na cevním mi lékař napsal lék Detralex. Beru jej již měsíc a žádnou změnu nepozoruji. Je mi 60 let a menstruaci nemám tři roky. Pracuji jako učitelka. Chtěla jsem se zeptat, zda by nepomohlo přestat brát lék Etruzil. Dle internetu je na invazní karcinom.
Předem děkuji za odpověď
Jarmila

Dobrý den,
mám sice málo informací, ale pokud nebyl nalezen invazivní karcinom ani v biopsii před operací, pak dle mého soudu není Etruzil v dané situaci indikován ( mohou být ale další rizikové faktory, o kterých nevím a které by jeho podání odůvodňovaly ). Ale i tak mi připadá nepravděpodobné, že by za problémy s nohou Etruzil mohl. I. Michalička

MUDr. Ivo Michalička

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.