Praktický lékař stomatolog
Kumburská 750, Nová Paka

Y

Je velmi dulezite jak si s nim člověk sedne jakmile neprijde na planovanou kontrolu je neprijemný , jedine co me vadi ze nedava injekce automaticky a neprijde me moc vlídný kdyz si o ne říkám ale jinak bych mu dal 79,5 procent

nevím jak začít moji recenzi ale...chodím k panu Bickoj od dětství,se zuby jsem velké problémy neměla ale před 3 lety se mi začli prostě zuby bolet,kazit a začal ten nejšílenější kolotoč trápeni se zuby.Pohotovosti se stali mým druhým domovem,protože cokoliv mi pan Bicek opravil a a *vylepšil* mě začlo bolet,záněty..Když už mě bolely zuby které byli jednou zaplombované a pořád to bylo horší a horší a pan zubař nic neřešil a furt říkal že je o v pořádku.Injekce na bolest je muj nadstandart nedával je vůbec,bolestí jsem se prohýbala do křečí.Poslední rok jsem chodila s jedním zubem který teda je bohužel mrtvý ale bolí a zanitílo se mi to tak že zadělaný zub měl v sobě tolik hnisu že mi to muselo lezt přes bolák na tváři a na pohotovosti mě opět řezali dásen a nevěřili mi že vůbec mám svého zubaře.Rengen neexistoval,ostatní zuby nekontroloval a ty samozřejme díky nekvalitní práci začli se víc kazit. Po minulém roce když jsem navštívila 18 svého zubaře a z toho 5x pohotovosti..jsem se rozhodla hledat nového zubaře.Musím říct že je opravdu zázrak najít zubaře s volným místem Moje mamka odešla od pana Bicka před rokem měla podobné možná i horší problémy a musel se přímo nacpat a uprosit nového zubaře a skončilo to tím že díky užasné práci pana Bicka má vytrhané zubya nahrazene umělýma a zbyli ji jen 4přední zuby které se dali zachránit-díky panu Bickoj který nikdy nic nechce za ošetření a zaplacávato obyčejnýma plombama a ani se nezepta zda byste si připlatili za lepší a kvalitnější nechala za nové zuby přes 50 000kč a to mám mamku mladou. Jelikož se na mě usmálo štěstí i já sem sehnala nového zubaře sice v Jíčíně ale po včerejší první kontrole se ho budu držet zuby nehty.Šla jsem k němu že to bude ktastrofa ale je to fiasko.V 27letech mám jen 4zdravé zuby,4mrtvé zuby které pujdou nebo prostě musí ven protože jsou tak zanícené v dásních že tam nemohou být a veškeré zaplombované zuby se musí znova udělat protože pod každou plombou mám nevylečené kazy či není práce pořádně udělaná a opravená...prostě rychle zaplácnout díru a pak at se deje co chce.Nezažila jsem aby mi nabídl dentální hygienu nebo rengen celé pusy nebo automaticky dával injekci proti blesti asi jsem nebyla ten VIP zákazník.Takže abych to trošku schrnula po kontrole to skončilo tak abych nemusela mít 27 4korunky za 20 000 kč jsme se rozhodli pro rovnátka (které jsem chtěla již před xlety a bylo mi řečeno že není potřeba)aby mezery se srovnali a plus každá nová plomba nějakou tu tisícovku spolkne ale radši si připlatím abych se mohla ve třiceti smát se zuby a ne se trápit a šílet noci v bolestech a žadnej problém by se nevyřešil. Děkuji za to že jsem mohla porovnat a opravdu OPRAVDU nedoporučuji!!!!

Neumí si zorganizovat příjem pacientů, takže čekáte a čekáte - ikdyž, to je spíše chyba sestry. Před deseti a více lety byl velmi dobrý, ale ta doba už je dávno pryč. Všichni z rodiny jsme od něj odešli a rozhodně nelitujeme. Stále rozvrtával a opravoval své zmetky z minula. Dceři vytrhnul 4 rozviklané mléčné zuby, aby tam prý nepřekážely. Skončili jsme s bolestmi do roka na ortodoncii, kde nás doktorka vyhubovala, proč jsme jí nechaly ty zuby vytrhnout ! Nechtěla nám věřit, že to udělal zubař.... Díry zarostly a ty zuby, co byly pod dásní už se tam nevešly. Do dneška jsme za rovnátka utratili majlant, o trápení dcery nepíšu.

Tak tomuto lékaři jsou pacienti naprosto ukradení...raději preferuje svojí pohodu a kafíčko, je jedno, že jste v čekárně sami a byli jste objednáni již před půl hodinou. Stejně tak injekce proti bolesti, mnoho zubařů ji při zákroku do zubu prostě dává automaticky, zde se musíte doprošovat a ještě se bát, že si ji zaplatíte, protože to je "vaše nadstandardní pohodlí" nemuset snášet bolest. A pak samozřejmě jeho obvyklé rozvrtání nějakého zubu, aby mohl vykázat činnost. O nízké trvanlivosti plomb a dalších zákroků nemluvě. A to není můj výmysl, takovou zkušenost má většina lidí, jen neznají možnost zde vyjádřit názor. Bohužel všichni okolní zubaři mají stop stavy a ani přes známé se tam nedaří většinou dostat. Jinak by mne tam neudržel ani pár volů...

žádný zubař nemůže za naše zkažené zuby ,to je věc našich návyků.od doby ,co navštěvuji tuto ordinaci nemám se zuby žádné problémy. Pan zubař i sestra jsou ochotní a slušní. ani s objednáváním nejsou problémy ,vždy se najde časový kompromis, který vyhovuje oběma stranám.

velmi dobrý lékař

Pan doktor dělá svoji práci jak nejlíp umí,sympatický a příjemný doktor.Akorát ty fronty v čekárně,ale to se jistě dá napravit.

Myslím, že arogantní se na první pohled může zdát, ale rozhodě není. Je příjemný a prostě v pohodě. Zuby dokáže spravit opravdu výborně!!!

Katastrofa,čekací doba děs, chování arogantní

špatný zubař. raději jsem od něho odešla...