dnes jsem opet navstivil p.doktorku a musm jen chvalit bezvadna zena i lekarka diky moc p. doktorko...

Paní doktorka Králová je milá, šikovná, všechno Vám podrobně vysvětlí, chodíme k ní celá rodina, můžu jen doporučit.

je mi pres 40 let zuby jsem mel v hroznem stavu cely zivot jsem nechodil k zubari mel jsem zubare za nepritele az cas ukazal ze bez zubare to nejde u p. doktorky ktera mne bez zbytecnosti zaregisrovala jsem zazil sok mila a vstricna mlada dama ktara mne zuby spravila skoro bez bolestne a po mych kontrolach a nastevach v ordinaci je stale usmevava a mila...- citim se cechem i kdyz jsem tmavsi ale vzdy kdyz od pani doktorky odchazim citim se skvele dekuji za jeji velice dobre ovedenou praci a kez by takovychto lekaru a predevsim lidi bylo vic ale bohuzel opak je pravdou jeste jednou veliky dik Džuka

O

ja co mel ze zubaru vzdy hruzu je pro mne p. doktorka Kralova spasou skvela ohleduplna pomuze poradi proste skvela a velice dulezite netaha z lidi penize moc vam za vse p. doktorko dekuji

Chodíme k ní celá rodina asi 4 měsíce (2 dospělý, 2 děti do 10 let). Nejdříve nám půl hodiny vysvětlovala takovou primitivnost (i když důležitou), jakou je čištění zubů. Vše vysvětlí, co udělá, je kvalitní. A netahá z Vás peníze jako jiní odborníci. Mužu jenom doporučit. Trochu do toho vidím, jsem lékař, i když ne stomatolog.

Vynikající odborník, bezvadný člověk. Pro celou naší rodinu je prostě jednička. moc jí děkujeme.

Paní doktorku miluju :o) Chodíme k ní celá rodina a nedáme na ni dopustit. Mám z ní pocit, že jí jde opravdu o vaše zuby,aby vás to nebolelo a měli jste klid. Někdy pochválí, někdy vynadá ( tady by to chtělo líp čistit),poradí ( kupte si raději takový a takový kartáček atd.), když podstupuji něco nepříjemného tak povídá a povídá,abych na to nemyslela :o)

Paní doktorku mám odmalička a také posledních 8 let dojíždím z Prahy. Se všemi pozitivními názory nemůžu než jen souhlasit,je opravdu pečlivá,příjemná, pokud podstupuji bolestivý zákrok,jako ten přeevčírem,uklidňuje mě a hladí po vlasech :D poradí a hlavně pomůže. Až tahle paní tady nebude,radši si ty zuby nechám vymlátit,než jít někam jinam ;)

Velmi příjemná a hodná paní doktorka.

Naprosto super,k paní doktorce chodím odmalička a posledních několik let dojíždím z Prahy.Nikomu jinému bych se nesvěřila :)