Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

K pani doktorce chodim od detstvi, byla to ma prvni a jedina zubarka. Nikdy jsem diky ni nemela zadny prehnany strach z navstev zubare, ani v detsvi to pro me nebylo zadne trauma. A i dnes v dospelosti muzu rict, ze jsem v te ordinaci nikdy nezazila bolest. Pani doktorka je pecliva a jde videt, ze chce hlavne co nejlepe pomoci. Rozhodne doporucuji.

dnes jsem opet navstivil p.doktorku a musm jen chvalit bezvadna zena i lekarka diky moc p. doktorko...

Paní doktorka Králová je milá, šikovná, všechno Vám podrobně vysvětlí, chodíme k ní celá rodina, můžu jen doporučit.

je mi pres 40 let zuby jsem mel v hroznem stavu cely zivot jsem nechodil k zubari mel jsem zubare za nepritele az cas ukazal ze bez zubare to nejde u p. doktorky ktera mne bez zbytecnosti zaregisrovala jsem zazil sok mila a vstricna mlada dama ktara mne zuby spravila skoro bez bolestne a po mych kontrolach a nastevach v ordinaci je stale usmevava a mila...- citim se cechem i kdyz jsem tmavsi ale vzdy kdyz od pani doktorky odchazim citim se skvele dekuji za jeji velice dobre ovedenou praci a kez by takovychto lekaru a predevsim lidi bylo vic ale bohuzel opak je pravdou jeste jednou veliky dik Džuka

ja co mel ze zubaru vzdy hruzu je pro mne p. doktorka Kralova spasou skvela ohleduplna pomuze poradi proste skvela a velice dulezite netaha z lidi penize moc vam za vse p. doktorko dekuji

Chodíme k ní celá rodina asi 4 měsíce (2 dospělý, 2 děti do 10 let). Nejdříve nám půl hodiny vysvětlovala takovou primitivnost (i když důležitou), jakou je čištění zubů. Vše vysvětlí, co udělá, je kvalitní. A netahá z Vás peníze jako jiní odborníci. Mužu jenom doporučit. Trochu do toho vidím, jsem lékař, i když ne stomatolog.

Vynikající odborník, bezvadný člověk. Pro celou naší rodinu je prostě jednička. moc jí děkujeme.

Paní doktorku miluju :o) Chodíme k ní celá rodina a nedáme na ni dopustit. Mám z ní pocit, že jí jde opravdu o vaše zuby,aby vás to nebolelo a měli jste klid. Někdy pochválí, někdy vynadá ( tady by to chtělo líp čistit),poradí ( kupte si raději takový a takový kartáček atd.), když podstupuji něco nepříjemného tak povídá a povídá,abych na to nemyslela :o)

Paní doktorku mám odmalička a také posledních 8 let dojíždím z Prahy. Se všemi pozitivními názory nemůžu než jen souhlasit,je opravdu pečlivá,příjemná, pokud podstupuji bolestivý zákrok,jako ten přeevčírem,uklidňuje mě a hladí po vlasech :D poradí a hlavně pomůže. Až tahle paní tady nebude,radši si ty zuby nechám vymlátit,než jít někam jinam ;)

Velmi příjemná a hodná paní doktorka.