Svatopluka Čecha 2, Brno
Ordinace odbor. lékaře - oftalmologa

Dobrý den,
paní doktorku jsem navštívil v 9:00 s velkou bolestí v oku, to prohlédla a řekla, že tam nic není, ale pro jistotu si mám kapat Opthalmoseptonex.
Asi po čtyřech hodinách byla bolest o hodně větší, tak jsem jel na vyšetření do nemocnice u Sv. Anny, kde mi zjistili zánět spojivek v obou očích a nasadili na léčbu antibiotika.
Nejen, že paní doktorka nepozná zánět spojivek, ale i ta dlouhá čekací doba u ní v čekárně, kde je deset obsazených židlí a deset dalších pacientů se tísní na malé chodbě je opravdu k "nezaplacení".

asi 20let chodím k paní doktorce jsem moc spokojená sice se musí čekat , ale ted se čeká skoro u všech lékařu a na odborníka si ráda počkám

Paní doktorku znám od puberty, což je přes dvacet let. Je to neuvěřitelně poctivá, milá, vstřícná a laskavá paní, která se stará o své pacienty jako málokterý lékař. Neznám lepší očařku. Sestřička je fajn, spolu jim to jde moc dobře. Byla jsem překvapená, jak rychle a přitom s veškerým ošetřením jsem byla odbavená. To se nedá např. se svatou Annou srovnat...

Uplna spokojnost... jo a objednavanie zrejme funguje tak, ze sestricka berie karticky poistenca od tych ktori su tam, s tym ze dava prioritu objednanym.

Klimša Jaroslav: Zdravotnickou službu chápu jako celek, sestávající jak z odbornosti lékařky, tak z kvality přístupu personálu. Stejně jako když si kupujete auto, nekoukáte jen na výkon motoru, ale hodnotíte i jízdní vlastnosti.

Odbornost paní doktorky může být na 100 % špičce, ale pokud je kvalite jejího personálu na samém dně, jak pak působí celek? Jako bordel, který podráží kvality lékaře! Zaplaťpánbůh, že se dá jít i jinam.

Vynikající odbornice s lidským přístupem k pacientovi, což způsobuje časový posun objednávek dalších pacientů. Nechápu, jak někdo může hodnotit zdravotní sestru místo lékařky (viz Hodnocení AnthonyK86 z 18.2.2011).

je zde moc příjemná sestra, když jsem přišla do ordinace s nepěkným zánětem spojivek, bohužel byla doktorka nemocná, ale sestra mi hned obvolala jiné oční a zajistila mi zde vyšetření.
určitě si k pí Pliskvové převedu kartu od mé předchozí oční lékařky (protože když jsem nejprve v ten den přišla ke své bývalé oční lékařce, tak mě jejich sestra poslala domů, ať přijdu druhý den, že bude volno - přitom jsem měla žádanku od obvodního lékaře na vyšetření s akutním zhoršením zánětu).

k pani doktorce chodím již 35 let a jsem sní velice spokojen

K paní doktroce už chodím několik let. Moc mi pomohla a nevyměnila bych ji.

Dobrý den,

paní doktorka je velmi příjemná, stejně jako sestřička. Na volný termín jsem jako nový pacient čekala relativně delší dobu, ale mě osobně to nevadí. V čekárně jsem si počkala cca o 30 min. déle než jsem byla objednána což mi přijde jako zcela normální. Z odborného hlediska si myslím, že nenechává nic náhodě. Já osobně mám problém s vyšším NT a glaukomem v rodině a bez diskuzí mě hned poslala do glaukomové poradny, narodíl od mé lékařky před ní. Takže já osobně mohu jen doporučit!