Puškinova 63, Vyškov
Praktická zubní lékařka (mapa)

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé,vždy jsem byla spokojena

CHodím k pani doktorce už 23 let a má dcera 5 let a je ze všech nej

Paní doktorka i sestřička jsou nejlepší. Také mi vždy poradily,pomohly. Paní doktorka mi vyvrtala i maličký "kazík", takže rovněž pochybuji, že si nějakého kazu nevšimla.
Co se mých zubů týče, tak mi řekla, že se mi kazi, protože mám špatný tvar zubů a víc se mi tam usazují zbytky :-( prostě genetika je víc než pravidelné čištění zubů...
ps.paní doktorka je sadistka, takže ji její práce baví :-)

Paní doktorka je opravdu SUPER, objednací lhůty a čekací doba je horší, určitě zrovna toto je ale velmi individuální. Za to sestra stojí za hovno a myslí si, že je víc než je.A to by napravit určitě šlo !!!!!

příjemný přístup k pacientům i profesionalita. chodím tam už hodně let a nikdy jsem neměla problém

\paní doktorka je pečlivá, určitě by nepřhlédla tkové kazy, tomu něvěřím...dle mého je odbornice a moc milá p. doktorka.

To xxxx: Já s paní doktorkou nemám jediný problém, ale vám bych doporučovala čistit si zuby;)

Paní doktorka je velmi příjemná, sdílná, vždy mi poskytla všechny informace, na které jsem se ptala, ale i sama doporučovala. Zatím jsem u ní nikdy nečekala, dodržuje objednací čas a nemusím se objednávat měsíce dopředu.
Sestřička je také velmi milá.

Velmi dobrá lékařka domnívám se, že je odbornice.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé,vždy jsem byla spokojena

CHodím k pani doktorce už 23 let a má dcera 5 let a je ze všech nej

ps.paní doktorka je sadistka, takže ji její práce baví :-)

Sestřička je také velmi milá.

Velmi dobrá lékařka domnívám se, že je odbornice.