Adresa

PRAKT-IT s.r.o.
Vrchlického 997, Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka je ochotná, její lidský přístup a vystupování jen tak někde jinde neuvidíte. Jsem ráda, že k ni mohu chodit. Sestra je zlatíčko.
Jediná nevýhoda je, že je oblíbená, tak má čekárnu často plnou.
Doporučí, ale nevnucuje. Dokáže se domluvit i na alternativě.
Jana P.

Ověřený profil

Vynikajici odbornice s neuvěřitelným přístupem ke mě a celé mé početné rodině. Dá se říct, že se i tesim na důvod k návštěvě milé paní doktorky a její stejně sympatické sestřičky.

E
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná .Je to lékařka na svém místě.Má skvělou sestřičku a člověk se v ordinaci cítí velice dobře.Myslím si,že své poslání splňují obě na jedničku s hvězdičkou.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je nejen velice ochotná, pečlivá, svědomitá, trpělivá a vždy velice příjemná. Ale také vynikající lékařka. V ordinaci je příjemné prostředí, které vytvářejí společně se zdravotní sestrou, která byla již v ordinaci MUDr. Drahozala. která je nejen velice šikovná, ale také vždy ochotná. Tento tým si zaslouží velké uznání nejen po odborné stránce, ale po stránce také lidské.Děkuji.


Z
Ověřený profil

Paní doktorku Tylovou jsem "zdědil" po MUDr. L. Drahozalovi a nic lepšího mně nemohlo potkat. Je velmi pilná, pracovitá a ochotná. Po převzetí ordinace prostudovala všechny chorobopisy, takže byla u každého pacienta hned v obraze. V její práci ji velmi dobře pomáhá i její zdravotní sestra Jiřina. Vím o čem píši protože jí navštěvují a jsou s ní spokojeny všechny čtyři generace naší rodiny.


J
Ověřený profil

Z mého pohledu "poučeného laika" velmi zkušená a erudovaná lékařka. Dokonale empatická a vlídná. Vřele doporučuji.


P
Ověřený profil

Paní doktorka I.Tylová je velice ochotná, pečlivá, svědomitá, trpělivá a vždy velice příjemná ( je moc hodná ). V ordinaci je příjemné prostředí, které vytvářejí společně se zdravotní sestřičkou, která je nejen velice zkušená a šikovná, ale také vždy ochotná. Tento tým si zaslouží velké uznání nejen po odborné stránce, ale také lidské.


M
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě.Paní doktorka vám poradí i pomůže.Sestřička je milá a šikovná.Jsou obě perfektní.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je velice ochotná, pečlivá, svědomitá, trpělivá a vždy velice příjemná ( je moc hodná ).
V ordinaci je příjemné prostředí, které vytvářejí společně se zdravotní sestrou, která je nejen velice šikovná, ale také vždy ochotná.
Tento tým si zaslouží velké uznání nejen po odborné stránce, ale také lidské.


Ověřený profil

Vynikající lékařka i sestřička. Jsou obě milé, vstřícné, mají smysl pro humor a jemné a pečlivé ruce. Poprvé jsem se bála odběru krve(fobie z injekcí), ale tak se se mnou zapovídali, že jsem si toho ani nevšimla. Pokaždé, co navštívím ordinaci, tak si vesele povídají, mají puštěné rádio...vládne tam klid a pohoda. Nemůžu jinak, než chválit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu