Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
Úpravna uhlí - správní budova, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

mne pani doktorka a pani sestricka velmi pomohli,ak by nemali srdce tak by sa to nestalo.su mile,ludske atd:a dnes sa to uz nevidi.podla mna si pravom zasluzia svoj titul.ja mam na nich len kladny nazor.

nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tohle neni doktorka je nepříjemná!! a neprofesionalní! když dostanete nějaké doporučení na vyšetření nikdy vás tam nepošle a odpoví vám že to nic neni takové zkušenosti sní mám já a nej jen já.

Dobrý den, já jsem od paní doktorky také odešla. Je velmi náladová,jednou si s vámi povídá, vyptává se na rodinu, jindy vás uvítá se slovy :,, Co zase potřebujete? ,, Naprostou většinu vyšetření si člověk musí vyžádat sám. Problémy chronického rázu nijak zvlášť neřeší. ---- Souhlasím s tímto názorem ze dne 11.5.13...
Já jsem také přímo "utekla" k jiné paní Dr., protože opravdu doktorku, která sedí na židli a předepisuje léky, které jsou někdy zbytečné, nevyslechne pacienta, nereaguje na to, co říká, takovou nepotřebuji !!! Hned po přijmutí jinde jsem byla vyšetřena POŘÁDNĚ a za 14 dní jsem byla po operaci žlučníku, který jsem měla ve stavu "písek, bláto, hnus", jak se vyjádřil operující mne lékař, když jsem se sháněla po žluč. kamínku. Nebyl žádný a měla jsem namále. Dr, I. Tichá se mnou prohlídku končila se mnou slovy "na bolest si musíte zvyknout, kontrola za půl roku!" To bych tady už asi mezi vámi nebyla...

Sestra s doktorkou jsou náladové a arogantní. Pani doktorka tam sedí v "civilu" zaražená v židli a nemá ani chuť se zvednout.Po polední pauze je u sestry zakouřeno.Naštěstí je jen jako záskok mé lékařky takže jsem rád že jí nemusím navštěvovat.

Dobrý den, já jsem od paní doktorky také odešla. Je velmi náladová,jednou si s vámi povídá, vyptává se na rodinu, jindy vás uvítá se slovy :,, Co zase potřebujete? ,, Naprostou většinu vyšetření si člověk musí vyžádat sám. Problémy chronického rázu nijak zvlášť neřeší. Jediné, co musím pochválit, je milá a vždy ochotná setřička Zdenička, ale ta mě bohužel neléčila.

K paní doktorce chodím a jsem z ní nadšená:))) Je velmi milá, přátelská a především pečlivá. Umí si získat důvěru člověka. O sestřičce platí to samé:) K ní je snad radost i jít na očkování:))) Rozhodně obě dámy doporučuji:)

sestřička je milá, příjemná, ale u p. Dr. abyste si sami určili diagnozu a léčení, takže nejsem zrovna spokojena a tuto situaci řeším a podívám se po jiném praktickém Dr., nedoporučuji, informace se člověk o ničem nedozví a paní Dr. je to jedno :-(

Já chodim k pani doktroce, co zastoupila pani doktorku Felcmanovou a nemůžu si stěžovat. Vždy je milá a moc mi pomohla. A sestřička Zdenička je úžasná.

vse uz tu bylo zrejme napsano....nedoporucuji