Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Topolová 1234, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka i její zdravotní sestra jsou neschopné!!!Sestra není schopná napsat ani recept, nebo jakékoliv potvrzení.!S PC asi není kamarádka.Je hodně nepříjemná a je stále ve stresu. Nedodržují pracovní dobu a ještě než začnou ordinovat, už se ptají kdo je poslední a tento pacient už říká dalším příchozím ,že ho paní doktorka nevezme!Souhlasím s veškerým záporným hodnocením!Snad najdu lepší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Chodím k této paní doktorce již 30 let, je velice příjemná, vyslechne pacienta a poradí mu ve všem , takový by lékař měl být, léky které mi kdykoliv předepsala byly účinné , naopak se snažila vybrat léky které se moc nedoplácí a mají stejnou kvalitu. To není u jiných lékařů běžné.Opravdu vynikající lékařka.nemám ráda lékaře kteří spěchají a za 5 minut mají diagnozu. To není případ Mudr. Svobodové. Sestřička si dovede sjednat pořádek, když různí lidé se snaží předbíhat a podobně.Nemám s ní žádný problém.IŠ

K paní doktorce Svobodové chodím od 22 let tedy 27 let a nikdy jsem si nemohl stěžovat . Že je sestra někdy rázná ? Ani se jí nedivím , při tšch davech lidí co se domáhají vstupu a předbíhaj se . Myslím , že je vše ok. Vlad Š. Most


Byla jsem u pí. doktorky poprvé, měla zástup za mou paní doktorku která měla dovolenou. Šla jsem tam v pátek s tím, že už mi bylo opravdu zle a doma malé dítě a neměl mi s ním kdo pomoci. Po hodinovém čekání, kdy přede mnou byli 4 lidé (z toho jsem notnou dobu seděla v sesterně a poslouchala o čem si pacientka přede mnou s pí. doktorkou povídá...... co že to píšou na internetu a tak o její nemoci....)jsem se konečně dostala na řadu a paní doktorka mě sepsula, jestli jsem nemohla vydržet do pondělí až přijde moje doktorka. Opravdu mi nebylo nejlíp a skoro se mi z jejího odpálkování vrnluly slzy do očí (a to opravdu nejsem z těch že bych s každým píchnutím běžela k toktorovi, ale měsíc už do sebe rvu vše co je v lékárně a bohužel mi bylo ten osudný pátek nejhůř a tak jsem si vzala dovolenou a šla jsem si nechat vynadat k zastupující doktorce že otravuji). Paní doktorka že nic neslyší a jestli nejsem alergická, já že jsem do této doby nebyla tak nevím, tak mi pro jistotu nacpala Zodak na alergie a teda když už tak můžem zkusit nějaká antibiotika. Takže jsem si pro změnu zas připadala jako pokusnej králík a co že jí na tu nemoc kterou neslyším (jen ji naznačuje můj nekončící kašel) asi dám. No nic, je pondělí a po zobání všeho předepsaného se nic nezměnilo....asi vyzkoušíme další antibiotika... ale to už s mou doktorkou, snad se zadaří.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mé zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Snaží se člověku pomoci,pečlivě se ptá na všechny těžkosti a dokonce napíše léky, které nejsou moc drahé a mají
stejné léčivé účinky jako podobné a dražší. Přeji jí ať má ještě dost sil pokračovat v této odpovědné práci.


B

k paní doktorce Svobodové , chodíme léta celá rodina , nemůžu si na ni v nejmenším stěžovat , nebýt ji , tak nevím jak by dopadl můj manžel, a že se někomu zdá sestra rázná , musí být ....


I

K paní doktorce Svobodové chodíme léta celá rodina , a mohu říci že vždy byla příjemná, a na odborné úrovni ať se jednalo o jkékoliv zdravotní problémy.Není pro ní problém poslat pacienta na odborná vyšetření,a laboratorní testy a vždy se snaží problém řešit na odborné úrovni.Sestřička je trochu svérázná ale myslím že je to na místě.Jinak je velmi příjemná.


J

Super ženská, pokud člověk není hypochondr, jedná s ním velni dobře. Má jistě dobré zkušenosti se simulanty. Pacient, který potřebuje ošetřit ráda udělá. To, že kouká do PC je výsledek naší vlády a naší birokracie. Věřím, že by raději koukala ven do přírody než do PC.


K této doktorce jsem přešla velice skvělá doktorka a hlavně jí zajímají pacienti a to je důležité.Prostě super vřele doporučuji.Sestřička též super sjedná si pořádek ve všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti