Ord. praktického lékaře pro dospělé
Topolová 1234, Most

Paní doktorka i její zdravotní sestra jsou neschopné!!!Sestra není schopná napsat ani recept, nebo jakékoliv potvrzení.!S PC asi není kamarádka.Je hodně nepříjemná a je stále ve stresu. Nedodržují pracovní dobu a ještě než začnou ordinovat, už se ptají kdo je poslední a tento pacient už říká dalším příchozím ,že ho paní doktorka nevezme!Souhlasím s veškerým záporným hodnocením!Snad najdu lepší.

Chodím k této paní doktorce již 30 let, je velice příjemná, vyslechne pacienta a poradí mu ve všem , takový by lékař měl být, léky které mi kdykoliv předepsala byly účinné , naopak se snažila vybrat léky které se moc nedoplácí a mají stejnou kvalitu. To není u jiných lékařů běžné.Opravdu vynikající lékařka.nemám ráda lékaře kteří spěchají a za 5 minut mají diagnozu. To není případ Mudr. Svobodové. Sestřička si dovede sjednat pořádek, když různí lidé se snaží předbíhat a podobně.Nemám s ní žádný problém.IŠ

K paní doktorce Svobodové chodím od 22 let tedy 27 let a nikdy jsem si nemohl stěžovat . Že je sestra někdy rázná ? Ani se jí nedivím , při tšch davech lidí co se domáhají vstupu a předbíhaj se . Myslím , že je vše ok. Vlad Š. Most

Byla jsem u pí. doktorky poprvé, měla zástup za mou paní doktorku která měla dovolenou. Šla jsem tam v pátek s tím, že už mi bylo opravdu zle a doma malé dítě a neměl mi s ním kdo pomoci. Po hodinovém čekání, kdy přede mnou byli 4 lidé (z toho jsem notnou dobu seděla v sesterně a poslouchala o čem si pacientka přede mnou s pí. doktorkou povídá...... co že to píšou na internetu a tak o její nemoci....)jsem se konečně dostala na řadu a paní doktorka mě sepsula, jestli jsem nemohla vydržet do pondělí až přijde moje doktorka. Opravdu mi nebylo nejlíp a skoro se mi z jejího odpálkování vrnluly slzy do očí (a to opravdu nejsem z těch že bych s každým píchnutím běžela k toktorovi, ale měsíc už do sebe rvu vše co je v lékárně a bohužel mi bylo ten osudný pátek nejhůř a tak jsem si vzala dovolenou a šla jsem si nechat vynadat k zastupující doktorce že otravuji). Paní doktorka že nic neslyší a jestli nejsem alergická, já že jsem do této doby nebyla tak nevím, tak mi pro jistotu nacpala Zodak na alergie a teda když už tak můžem zkusit nějaká antibiotika. Takže jsem si pro změnu zas připadala jako pokusnej králík a co že jí na tu nemoc kterou neslyším (jen ji naznačuje můj nekončící kašel) asi dám. No nic, je pondělí a po zobání všeho předepsaného se nic nezměnilo....asi vyzkoušíme další antibiotika... ale to už s mou doktorkou, snad se zadaří.

Mé zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Snaží se člověku pomoci,pečlivě se ptá na všechny těžkosti a dokonce napíše léky, které nejsou moc drahé a mají
stejné léčivé účinky jako podobné a dražší. Přeji jí ať má ještě dost sil pokračovat v této odpovědné práci.

k paní doktorce Svobodové , chodíme léta celá rodina , nemůžu si na ni v nejmenším stěžovat , nebýt ji , tak nevím jak by dopadl můj manžel, a že se někomu zdá sestra rázná , musí být ....

K paní doktorce Svobodové chodíme léta celá rodina , a mohu říci že vždy byla příjemná, a na odborné úrovni ať se jednalo o jkékoliv zdravotní problémy.Není pro ní problém poslat pacienta na odborná vyšetření,a laboratorní testy a vždy se snaží problém řešit na odborné úrovni.Sestřička je trochu svérázná ale myslím že je to na místě.Jinak je velmi příjemná.

Super ženská, pokud člověk není hypochondr, jedná s ním velni dobře. Má jistě dobré zkušenosti se simulanty. Pacient, který potřebuje ošetřit ráda udělá. To, že kouká do PC je výsledek naší vlády a naší birokracie. Věřím, že by raději koukala ven do přírody než do PC.

K této doktorce jsem přešla velice skvělá doktorka a hlavně jí zajímají pacienti a to je důležité.Prostě super vřele doporučuji.Sestřička též super sjedná si pořádek ve všem.