Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Kouřimská 915, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

U paní doktorky jsem sice krátce, ale po tom, co jsem vystřídala už docela dost doktorů na můj věk, tak musím říct, že jsem konečně spokojená. Sice si musíte docela počkat v čekárně, ale když se dostanete k paní doktorce do ordinace vše probíhá, tak jak by mělo - anamnéza, vyšetření, diagnóza, což v dnešní době není zcela běžné bohužel. Paní doktorka je milá, ochotná, profesionální a zatím mi vždy pomohla.

R
Ověřený profil

!!!! dovoluji si důrazně podotknout, že paní "MUDr. IVANA Skalická" ordinuje mnoho let (řekl bych celý profední život v Kutné Hoře) prosím nepleťte si ji s lékařkou shodného příjmení !!!!!!!

R
Ověřený profil

Milá a usměvavá paní doktorka opravdu je, což ovšem z hlediska odborné stránky nedokáže vykompenzovat to, že je schopná vám dát antibiotika čtyřikrát do roka a když je už po páte nechcete, protože máte zničenou imunitu, musí listovat v chytré knize, jelikož neví, co vám dát jiného na jakýsi zánět dýchacích cest, který nedokáže ani jednoznačně pojmenovat:-( Netvrdím, že je to úplně špatná doktorka, ale bohužel, taková je moje zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Milá a profesionální,pečlivá. Jak ve své ordinaci, tak na pohotovosti. Vždy pacienta přivítá s úsměvem. Velmi lidský přistup, vše ochotně vysvětlí a vždy pacientovi vyjde vstříc. Pavel Celer


B
Ověřený profil

K paní doktorce chodí celá naše rodina od samého začátku její praktické činnosti v KutnéHoře, kdy vystřídala oblíbeného lékaře I.Lisku.Jsme s ní velmi spokojeni. Je velmi pečlivá a proto se nedivíme, žer je čekárna stále plná.Přejeme paní doktorce hodně zdraví a silné nervy.Děkujeme.


Výborná, milá, ochotná !!!!!!!!!!!!!!


po své návštěvě na pohotovosti mohu jen a jen doporučit a chválit


Díky za to, že existuje.


hodná, pečlivá, nápomocná, ochotná...


Je to skutečně nejlepší praktická lékařka, ke které jsem kdy chodila. Vyslechne, věnuje se každému, poradí. Je i pro mne psycholožka. Díky p. doktorko. Fialová Marie


Došlo k chybě, zkuste to znovu