MUDr. Ivana Racková

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
K. Šafáře 64, České Budějovice

K MUDr. Rackové chodím se svými dvěma dětmi. Je ochotná, poradí. Když se jí něco nezdá bez problémů napíše doporučení ke specialistovi. Jediné co mohu vytknout je přístup k očkování. Po nahlášení NU bagatelizovala, že určitě nemůže být po očkování, čímž mě zklamala. Ještě s ní však budu probírat, aby se NU nahlásil na SÚKL.

Manželé Rackovi mají super přístup k dětem - chodíme k nim se synem jsou to velice milí doktoři + perfektní sestřička.
Jsme za ně moc rádi. Děkujeme za péči.

myslím, že je to dobrá doktorka, mám s ní dobré zkušenosti.

super přístup k dětem - chodíme se synem k panu MUDr. Rackovi a je to starostlivý a milý pan doktor + perfektní sestřička = lidé na správném místě.
Jsme za ně moc rádi. Děkujeme za péči.

K paní doktorce chodíme od narození prvního syna, je úžasná lidsky i odborně , se vším nám poradí , je ochotná, milá, odborně nebyl nikdy problém. Nyní jí zastupuje manžel a je také moc ochotný, přímý, na všechny pochybniosti má jednoznačnou odpověď a vysvětlení bez vyhýbání. S dětmi to umí , kluci se do překrásné čekárny i ordinace těší, všem ostatním manžele Rackovi doporučuji

Paní doktorka je moc milá a starostlivá. Pokud se jí něco nezdálo vždy nás hned poslala na vyšetření, někdy jsem o vyšetření pro syna žádala sama a bylo mi ochotně vyhověno. Vždy mi poradila i po telefonu. Se synem k ní chodím od narození a já i on jsme si jí velmi oblíbili.