Vesalius s.r.o., dia, PL pro dospělé
Zámecká 195, Velké Hoštice, Opava

Vyborna, ochotna a velmi mila pani doktorka a ma taky velmi dobrou sestricku Misu. Pacient Bohac alias Hruska

Jsem u paní doktorky teprve chvíli, ale svojim jednáním a přístupem mě ohromila. Jak jsem u ni byla poprvé, připadala jsem si jak Alenka v říši divů. Tak hodnou doktorku jsem v životě nepoznala. Když jsem přišla bez nahlášení, tak je pravda, ze jsem čekala asi 3 hodiny, ale jakmile ráno zavolate sestřičce, tak vám řekne v kolik mate přijít a jdete okamžitě na řadu. Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou úžasné a to nemluvě o jejich práci a kvalitnímu postupu.

Velmi skvělá paní doktorka. Je velmi lidská a snaží se skutečně pomoct zjistit problém a poradit.Vždy pečlivě vyšetří a odešle starostlivě a ochotně i na další vyšetření.Opravdu nejlepší paní doktorka jakou znám.Můžu vřele doporučit!

...

Souhlasím s názorem, že je ochotná a velmi vstřícná, ale na druhou stranu opravdu velmi pomalá

Jedná se o bezpochyby nejpomalejší doktorku, kterou jsem poznal. Jestli vám však nevadí strávit dvě a půl hodiny v řadě čítající šest lidí, pak se vám zalíbí, jak si s vámi hezky povídá.

příjemná, ochotná, velmi pěkný přístup sestry i lékařky

Velmi dobrá lékařka.

...