Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Budějovická 4, Jesenice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

E
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se ani nedostala,protože sestra,přesto že mě objednala, nepřipravila kartu.Když na mě přišla konečně 40 minut po termínu objednání přišla řada, sestra konečně zjistila, že jsem nová pacientka a rozhodla, to že mě nemůže paní doktorka vzít. A registrace že trvá půl hodiny a na to nemá čas, tak jsem strávila spoustu času v čekárně a zbytečně,aniž by se sestra slovíčkem omluvila za svoji chybu.
Vrchol neslušnosti v době, kdy ve zdravotnictví nejsou na niic peníze!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

U paní doktorky se léčím již přes 20 let a léčí se u ní i moje dvě dcery. Jsme naprosto spokojené: mě doporučila k operaci a v prasvý čas a dcera u ní byla dvakrát jako těhotná a vše v pohodě. Pokud se někomu zdá arogantní nebo málo empatická, tak to nesdílím. A že není vždy stejná? Každý máme někdy "den blbec", ne? Na to má právo i lékař - to je můj názor. Podstatné je, jak léčí a po této stránce mám jen a jen dobrou zkušenost.


V
Ověřeny pacient

absolutní spokojenost


Já sem byla s paní doktorkou vždy spokojená,i když mi občas přišla dost arogantní, ale už nějakou dobu mám podle ní problémi na které mi vždy napsala léky.Léky dle jejího zjištění zabrali,ale najednou z ničeho nic sem se dozvěděla,že budu muset na nějaké testy.Je to vůbec normální,aby nedokázala předepsat léky,které budou opravdu fungovat.V tom případě,ať tuhle práci vůbec nedělá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi svedomita doktorka, doporucuji ostatnim


už nikdy víc!!!nejhorší doktorka!! měla jsem problémy, se kterými sem byla u paní doktorky téměř pořád, pokaždé mi předepsala nějaké léky....nyní jsem u jiné doktorky, která zjistila, že jsem celou dobu byla léčena špatně, špatná diagnostika, divila se, že to bejvalá doktorka nepoznala, bylo to prý poznat na první pohled...teď se jen modlím, aby to šlo po tak dlouhé době úplně vyléčit...
doporučuji změnit lékaře nebo k tomuto lékaři vůbec nechodit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Jsem její pacientkou již 11-tým rokem. V průběhu těchto let jsem měla několik problémů, které ihned diagnostikovala a i vyléčila. Mohu ji jen doporučit.


Jsem spokojená!
Marková Štěpánka


Ověřeny pacient

Výborný gynekog, věnuje se pacientům. Vřele doporučuji


N

Já jsem s paní doktorkou spokojená.Kvuli přestěhování a delší vzdálenosti jsem po několika letech (myslím že 12-ti ) lékaře změnila, ale velice ráda jsem se k paní doktorce opět vrátila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti