Sam. ordinace PL - gynekologa
Budějovická 4, Jesenice

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K paní doktorce už chodím 4tym rokem. Jak doktorka tak i sestra jsou skvělé. Příjemné. Když jdu na prohlídku tak mi i sestra v ordinaci pohlídá dcerku. Mám je obě ráda

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K paní doktorce jsem chodila více než 10 let, na prohlídkách byla vždy příjemná doktorka i sestra. Pozitivně hodnotím, že paní doktorka nebrala roční poplatky, platila jsem vždy pouze zrcadla. Vadilo mi, že doba čekání byla delší, čekala jsem i 45 minut. Vybavení ordinace je spíše zastaralé.
Na poslední prohlídce jsem s paní doktorkou řešila, že nemohu již více než rok otěhotnět, doktorka mě prohlédla a sdělila, že je vše v pořádku, doporučila počkat. Kvůli stěhování jsem změnila lékaře, nová gynekoložka hned po první prohlídce sdělila, co je špatně a doporučila léčbu. Z tohoto důvodu jsem ráda, že jsem lékaře změnila.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K paní doktorce chodím již 27 let a je skvělá. Nebojím se cokoli s ní probrat, vždy vyslechne pomůže a vše v klidu. Zachránila mi druhé těhotenství, kdy mě v porodnici zcela vystresovali a nechali být, ona mě ihned přijala, prohlédla, uklidnila,.... Stejně tak se o mě skvěle postarala v šestinedělí. Velice doporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Chodím k paní doktorce už od 12 let, v mým pubertalnim věku jsem si myslela ze její přístup je arogantní a nepříjemný, teď se za to stydím! Díky přesnému přístupu paní doktorky jsem o chlup unikla rakovině děložního čípku, byla jsem blba a nechtěla chodit na prohlídky, ale nevzdává to semnou a měla trpělivost!!! Moc ji za to děkuji, a teď k ni chodím moc rada a za žádných okolnosti nechci jinam

K paní doktorce jsem se ani nedostala,protože sestra,přesto že mě objednala, nepřipravila kartu.Když na mě přišla konečně 40 minut po termínu objednání přišla řada, sestra konečně zjistila, že jsem nová pacientka a rozhodla, to že mě nemůže paní doktorka vzít. A registrace že trvá půl hodiny a na to nemá čas, tak jsem strávila spoustu času v čekárně a zbytečně,aniž by se sestra slovíčkem omluvila za svoji chybu.
Vrchol neslušnosti v době, kdy ve zdravotnictví nejsou na niic peníze!!!!!!!

U paní doktorky se léčím již přes 20 let a léčí se u ní i moje dvě dcery. Jsme naprosto spokojené: mě doporučila k operaci a v prasvý čas a dcera u ní byla dvakrát jako těhotná a vše v pohodě. Pokud se někomu zdá arogantní nebo málo empatická, tak to nesdílím. A že není vždy stejná? Každý máme někdy "den blbec", ne? Na to má právo i lékař - to je můj názor. Podstatné je, jak léčí a po této stránce mám jen a jen dobrou zkušenost.

absolutní spokojenost

Já sem byla s paní doktorkou vždy spokojená,i když mi občas přišla dost arogantní, ale už nějakou dobu mám podle ní problémi na které mi vždy napsala léky.Léky dle jejího zjištění zabrali,ale najednou z ničeho nic sem se dozvěděla,že budu muset na nějaké testy.Je to vůbec normální,aby nedokázala předepsat léky,které budou opravdu fungovat.V tom případě,ať tuhle práci vůbec nedělá.

Velmi svedomita doktorka, doporucuji ostatnim

už nikdy víc!!!nejhorší doktorka!! měla jsem problémy, se kterými sem byla u paní doktorky téměř pořád, pokaždé mi předepsala nějaké léky....nyní jsem u jiné doktorky, která zjistila, že jsem celou dobu byla léčena špatně, špatná diagnostika, divila se, že to bejvalá doktorka nepoznala, bylo to prý poznat na první pohled...teď se jen modlím, aby to šlo po tak dlouhé době úplně vyléčit...
doporučuji změnit lékaře nebo k tomuto lékaři vůbec nechodit